ביטוח אובדן כושר עבודה למורים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

המודעות לביטוח אובדן כושר עבודה צריכה לגדול בקרב המורים והמורות בישראל. ביטוח אובדן כושר עבודה הוא אחד מהביטוחים הכי חשובים בסל הביטוח של כל אדם. ביטוח זה הוא היחיד שמאפשר למורה שאיבד את היכולת שלו להמשיך ולעבוד לחיות בכבוד. ביטוח אובדן כושר עבודה למורים מאפשר לכל מבוטח לקבל קצבה חודשית במידה והוא לא יכול להמשיך לעבוד לפרנסתו.

מה זה ביטוח אובדן כושר עבודה למורים?

ביטוח אובדן כושר עבודה למורים ולמורות איננו שונה מביטוח אובדן כושר עבודה סטנדרטי. בשנת 2017 התבצע שינוי משמעותי מאוד בצורה בה עובדות חברות הביטוח בתחום אובדן כושר העבודה. מבין השינויים המשמעותיים שביצעה רשות שוק ההון בתחום זה חשוב לציין את החובה שהוטלה על כל חברות הביטוח להציע ללקוחות שלהן פוליסת ביטוח איכותית שחייבת להכיל מספר סעיפים חשובים.

באופן זה רשות שוק ההון הבטיח שלא יימכרו ביטוחי אובדן כושר עבודה חסרי תועלת. תנאי הבסיס שהוגדרו הביאו לכך שיהיה כיסוי ביטוחי מקיף למצב בו מבוטח מאבד את כושר העבודה שלו לאחר תאונה או בעקבות מחלה שהביאו למצב שמונע מהמורה להמשיך ולעבוד כמורה בבית הספר.

תנאים הבסיס שיש להכילם בכל פוליסת ביטוח מסייעים ללקוח להבטיח את זכויותיו במחיר משתלם והגון ברוב המקרים, בין אותם תנאים ניתן למנות את התנאים החשובים שלהלן:

  • על תקופת הביטוח הבסיסי לחול עד גיל 67, כאשר מורים ומורות שלרוב פורשים ופורשות בגיל מוקדם יותר ייהנו מתקופה התנאי הזה גם אם הם אכן יפרשו מוקדם יותר. מורה שירצה להאריך את תוקף הביטוח גם מעבר לגיל 67 יצטרך לעשות זאת באמצעות רכישת הרחבה לביטוח.
  • גובה הקצבה החודשית שאליה זכאי המבוטח חייבת לעמוד על לא פחות משלושת רבעי המשכורת של המבוטח. כאשר מורים שעובדים גם באופן עצמאי או כפרילנסרים יקבלו שלושה רבעים מסך ההכנסה החודשית שלהם.
  • מורה שמבוטח במסגרת ביטוח פנסיוני או ביטוח מנהלים יקבל פטור מהפקדות בכל התקופה בה יקבל קצבה חודשית מחברת הביטוח, תנאי שיכול להביא לחיסכון של מאות ואלפי שקלים בשנה.
  • במידה והמורה מחזיק בנכסים שמניבים לו הכנסה פסיבית הוא יהיה זכאי לקבל את כל הקצבה בלי קשר לגובה ההכנסה החודשית אותה הוא מקבל מנכסיו, כל עוד הם לא שכר עבודה.
  • חשוב לבדוק שאין כפל ביטוח לאור העובדה שרשות שוק ההון אסרה על החזקה בשני ביטוחי אובדן כושר עבודה במקביל. גם אם תחזיקו בשני ביטוחים לא תהיו זכאים לקבלת תשלום משתי חברות ביטוח במקביל.
נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל לעתיד חדש

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה
מטריה טופ

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה
טופ לעתיד שחרור

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה
שווה לעתיד משלים

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

כמה עולה ביטוח אובדן כושר עבודה למורים?

העלות של ביטוח אובדן כושר עבודה למורים נחשב לנמוך יחסית לאור העובדה שארגוני המורים לרוב מתקשרים עם חברות ביטוח שמציעות לציבור המורים מחירים אטרקטיביים למדי. יחד עם זאת בעת קביעת המחיר החודשי של ביטוח אובדן כושר עבודה למורים חברות הביטוח מתחשבות בגיל של המורה, במצבו הרפואי של המורה ובתנאים אובייקטיבים אחרים.

כמו כן, מורים ותיקים שלרוב נהנים משכר גבוהה יותר מהשכר של מורים צעירים צפויים לשלם פרמיה חודשית גבוהה יותר כיוון שגובה הפיצוי לו יהיו זכאים במידת הצורך הוא גבוהה יותר בהתאמה.

החשיבות של ביטוח אובדן כושר עבודה למורים

החשיבות של ביטוח אובדן כושר עבודה היא עצומה. זאת הדרך היחידה להבטיח המשך חיים ברווחה גם ללא האפשרות לעבוד לשם כך. כמות האנשים שיכולה להפסיק לעבוד ולהמשיך לחיות בכבוד היא זעומה ולכן חשוב מאוד להתחשב בכל השיקולים האפשריים לפני שמחליטים לוותר על ביטוח זה.

איך לקנות ביטוח אובדן כושר עבודה למורים?

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם ולענות על כל שאלה שתעלה לכם בנוגע לביטוח אובדן כושר עבודה. במידה ואתם לא מרוצים מפוליסת הביטוח שהוצעה לכם אשר לעיתים היא בסיסית מדי, יועצי הביטוח שלנו יוכלו לעזור לכם להבטיח פוליסה איכותית ומקיפה.

ביטוח אובדן כושר עבודה – מבוא למתחילים
2 דק' קריאה
האם ביטוח אובדן כושר עבודה פרטי עדיף מהכיסוי בקרן הפנסיה?
2 דק' קריאה
הוצאה מוכרת שלא הכרתם : ביטוח אובדן כושר עבודה מעניק החזר מס
2 דק' קריאה
ביטוח אובדן כושר עבודה למורים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק