ביטוח אובדן כושר עבודה למנתחים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

מנתחים עובדים באחת העבודות הלחוצות והמלחיצות בשוק העבודה למרות התנאים הטובים לכאורה למביט מן החוץ. המנתחים אחראים לגורלם של המטופלים שלהם וזה מוביל לכך שבמקרים רבים המנתחים משלמים מחירים רפואיים על עבודתם. מסיבה זאת חשוב להכיר את ביטוח אובדן כושר עבודה למנתחים שמסייע למנתחים להגן על עצמם מפני מצב בו הם מאבדים את כושר העבודה שלהם.

מה זה ביטוח אובדן כושר עבודה למנתחים?

ביטוח אובדן כושר עבודה למנתחים אינו שונה מבחינה מהותית מכל ביטוח אובדן כושר עבודה סטנדרטי הקיים בשוק הביטוח. לפני כחמש שנים ביצעה רשות שוק ההון שינוי גדול בצורה בה פועלות חברות הביטוח בשוק ביטוחי אובדן כושר עבודה. בין השינויים הללו ניתן לציין את העובדה שחברות הביטוח מחויבות להציע בפוליסת הביטוח הבסיסית שלהן תנאים בסיסיים דומים.

תנאים אלה אשר הוגדרו באותה רפורמה גרמו לכך שכל מי שמחזיק בביטוח אובדן כושר עבודה שיכול להתרחש בעקבות מחלה, תאונה או פגיעה יזכה בפיצוי קבוע ובהיקף שאמור לאפשר המשך מחייה בכבוד, בין אותם הכיסויים ניתן למנות את הכיסויים הבאים:

  • רשות שוק ההון קבעה כי תקופת הביטוח הבסיסית תמשיך לגיל בו יוצא המבוטח לפנסיה, כלומר 67. אם המבוטח מעוניין להאריך את תוקף הביטוח גם מעבר לגיל 67 הוא יצטרך לעשות זאת באופן ישיר מול חברת הביטוח תמורת תשלום נוסף.
  • רשות שוק ההון קבעה תקרת פיצויים מקסימלית הן עבור מנתחים שכירים והן עבור מתחים עצמאיים – נקבע כי גובה הפיצוי המקסימלי יעמוד על 75 אחוז מסך ההכנסות של העובד העצמאי או השכיר שהגיעו מעבודה.
  • רשות שוק ההון קבעה כי כל עובד שמבוטח בביטוח אובדן כושר עבודה יהיה זכאי לקבל שחרור מהפקדות, כלומר כאשר העובד מקבל את הפיצוי במסגרת ביטוח פנסיוני או במסגרת ביטוח מנהלים הוא יקבל פטור מתשלום עבור ביטוחים ועבור הפקדות לפנסיה לכל אורך תקופת קבלת הפיצוי.
  • רשות שוק ההון קבעה כי עובד שנהנה מעלייה במשכורת לא יצטרך להודיע על כך לחברת הביטוח כל עוד היקף העלייה לא עבר את חמש עשרה האחוזים בשנה או שישים האחוזים בחמש שנים.
  • תנאי חשוב נוסף שנקבע על ידי רשות שוק ההון הוא האיסור על כפל ביטוח. רשות שוק ההון קבעה כי מבוטח אחד לא יכול להחזיק ביותר מביטוח אובדן כושר עבודה בודד. לכן אין אפשרות לקבל פיצוי מיותר מחברה אחת ואין טעם להחזיק ביותר מביטוח אחד.
נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
נכות מתאונה

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה
מטריה ביטוחית

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה
הראל לעתיד חדש

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה
טופ לעתיד שחרור

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

כמה עולה ביטוח אובדן כושר עבודה למנתחים?

העלות החודשי של ביטוח אובדן כושר עבודה למנתחים יכול להשתנות ממנתח אחד למשנהו, ברוב המקרים ההבדלים הללו יתבססו על תנאים כמו הגיל של המבוטח, מצבו הרפואי, משקלו ומינו.

כמו כן באופן טבעי חברות הביטוח לוקחות בחשבון את היקף ההכנסות של המבוטח ממקום העבודה שלו. באופן זה הן מתאימות את גובה התשלום החודשי לגובה הקצבה החודשית הצפויה במקרה בו חס וחלילה המבוטח יצטרך לממש את פוליסת הביטוח שלו.

החשיבות של ביטוח אובדן כושר עבודה למנתחים

החשיבות של ביטוח אובדן כושר עבודה היא עצומה, ביטוח זה הוא הדרך היחידה של עובד במשק להגן על עצמו במקרה בו הוא לא יכול להמשיך לעבוד לפרנסתו. ביטוח אובדן כושר עבודה הוא הדרך להבטיח קצבת קיום ראויה גם במקרה של אובדן כושר העבודה.

איך לקנות ביטוח אובדן כושר עבודה למנתחים?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח אובדן כושר עבודה למנתחים רק דרך חברת ביטוח טובה ואיכותית. יועצי הביטוח שלנו יוכלו להדריך אתכם ולתת לכם את הכלים לרכוש את פוליסת הביטוח הטובה ביותר עבורכם.

ביטוח אובדן כושר עבודה – מבוא למתחילים
2 דק' קריאה
האם ביטוח אובדן כושר עבודה פרטי עדיף מהכיסוי בקרן הפנסיה?
2 דק' קריאה
הוצאה מוכרת שלא הכרתם : ביטוח אובדן כושר עבודה מעניק החזר מס
2 דק' קריאה
ביטוח אובדן כושר עבודה למנתחים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק