ביטוח אובדן כושר עבודה לעורך דין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

עורכי דין בדומה לעובדים רבים בשוק העבודה יכולים לאבד את היכולת שלהם לעבוד ולפרנס את עצמם בכבוד. זה יכול להתרחש בעקבות אירוע כמו מחלה או תאונה ובמקרים מסוג זה חשוב מאוד להחזיק בפוליסת ביטוח שתגן עליכם  מפני מצב שבו אין לכם הכנסה קבועה ובטוחה. ביטוח אובדן כושר עבודה לעורך דין מסייע מאוד במצבים מסוג זה.

מה זה ביטוח אובדן כושר עבודה לעורך דין?

ביטוח אובדן כושר עבודה לעורך דין דואג לכך שבמקרה בו לעורך הדין לא תהיה אפשרות לעבוד ולפרנס את עצמו הוא לא יגיע לעברי פי פחת ויהיה לו דרך לקבל הכנסה חודשית קבועה ומשמעותית דומה לשכר אותו הרוויח לפני האירוע שהביא לאובדן הפרנסה.

רשות שוק ההון הכניסה שינויים משמעותיים לשוק ביטוח אובדן כושר עבודה בשנת 2017 במסגרת רפורמה גדולה. הרפורמה הזאת הבטיחה שהמבוטחים יקבלו שירות בסיסי דומה ואיכותי מכל חברות הביטוח שמציעות את הפוליסה.

רשות שוק ההון קבעה מספר תנאי בסיס שעל חברות הביטוח להציע ללקוחות שלהן כאשר הם מעוניינים לרכוש ביטוח אובדן כושר עבודה. ננסה לסקור את תנאים אלו:

  • תקופת הביטוח הבסיסי תחול עד לגיל הפרישה, 67 במידה שעובדים יהיו מעוניינים בהארכת תוקף הביטוח מעבר לגיל זה הם יאלצו לרכוש הרחבה לפוליסה הבסיסית.
  • תקרת פיצוי מקסימלית לעובדים בין אם הם שכירים ובין אם הם עצמאיים – תקרת הפיצוי שקבעה רשות שוק ההון הינה 75 אחוז משכר העובד השכיר או 75 אחוז מהכנסת העובד העצמאי.
  • העובד ישוחרר מהפקדות – כלומר אם הקצבה החודשית מתקבלת מטעם ביטוח פנסיוני או מטעם ביטוח מנהלים העורך דין זכאי לפטור מפרמיה חודשית ומהפקדות פנסיוניות באותם חודשים עד חזרתו לעבודה.
  • עורך הדין המבוטח לא יבצע חיתום רפואי כל עוד שכרו לא עולה על 15 אחוז בראי שנתי ו-60 אחוז בפרק זמן של 5 שנים.
  • התשלומים אותם המבוטח יכול לקבל במסגרת ביטוח אובדן כושר עבודה לא יופחתו או ייפגעו בצורה כלשהי אם יש למבוטח לו מקורות הכנסה נוספים שלא מגיעים מעבודה.
נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
טופ לעתיד שחרור

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה
הראל לעתיד חדש

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה
מטריה ביטוחית

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה
נכות מתאונה

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

כמה עולה ביטוח אובדן כושר עבודה לעורך דין?

העלות החודשית של ביטוח אובדן כושר עבודה לעורך דין משתנה מעורך דין אחד לעורך דין שני בדומה לביטוחי חיים אחרים רבים. פערי המחיר לרוב נובעים מתנאים הקשורים למצבו הרפואי של עורך הדין, לגילו, למינו למשקלו ולאורחות חייו האחרים. כמו כן, לעיתים חברות הביטוח יגבו תשלום נוסף אם עורך הדין עוסק בתחומים מסוימים.

מעבר לכך, חברות הביטוח לוקחות בחשבון את גובה ההכנסה החודשית של עורך הדין. ככל שהכנסתו גבוהה יותר כך גובה הפרמיה החודשית צפוי לטפס באופן משמעותי.

החשיבות של ביטוח אובדן כושר עבודה לעורך דין

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא אחד מהביטוחים החשובים ביותר בסל הביטוחים הקיים בשוק, כל עובד צריך להחזיק בביטוח מסוג זה כיוון שהוא ההגנה היחידה במקרה בו העובד לא יכול להמשיך לעבוד לפרנסתו.

לצערנו כמות האנשים במדינה שיכולים להסתדר מבחינה כלכלית מבלי לעבוד עוד יום נוסף בחייהם היא נמוכה מאוד ולכן הביטוח חשוב למדי.

איך לקנות ביטוח אובדן כושר עבודה לעורך דין?

אנו ממליצים לקנות ביטוח אובדן כושר עבודה לעורך דין לאחר שיחת ייעוץ מקיפה עם מומחה בתחום שיוכל לסייע לכם לבחור את פוליסת הביטוח הכי טובה עבורכם. המומחים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם

ביטוח אובדן כושר עבודה – מבוא למתחילים
2 דק' קריאה
האם ביטוח אובדן כושר עבודה פרטי עדיף מהכיסוי בקרן הפנסיה?
2 דק' קריאה
הוצאה מוכרת שלא הכרתם : ביטוח אובדן כושר עבודה מעניק החזר מס
2 דק' קריאה
ביטוח אובדן כושר עבודה לעורך דין בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק