ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים

אדריכלים ואדריכליות מתכננים באופן יום יומי מבנים הנדסיים, חלקם מסובכים וחלקם פחות, העבודה של האדריכל נמדדת לאורך שנים כאשר גם לאחר תקופה ארוכה יחסית עלולות לצוץ תקלות תכנוניות במבנים שיצאו תחת ידיהם. 

בחלק מהמקרים, הלקוחות שעבורם תוכננו המבנים יכולים להחליט לתבוע את האדריכל בתביעת נזיקין ולדרוש פיצוי על הנזק שנגרם כתוצאה מתכנון לקוי. על מנת להתגונן בצורה הטובה ביותר מפני עם תביעות נזיקין כדאי לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים שמספקת לאדריכל שקט נפשי בכל הנוגע לתביעה, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה משפטית.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים?

ההגנה המושלמת לאדריכל המבוטח באמצעות ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים היא משמעותית, הסיוע בהתמודדות עם תביעות נזיקין מצד לקוחות הוא משמעותי ומקיף. כאשר אחד מהלקוחות שלכם לא מרוצה מהמבנה שתכננתם עבורו או שהוא גילה פגמים בתכנון שגרמו לו לנזק הוא רשאי לתבוע את האדריכל, ביטוח אחריות מקצועית יעמיד לשירותכם צוות משפטי מקצועי שידע להתמודד עם התביעה בבתי המשפט ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורכם.

ננסה להסביר מהם הסעדים המשמעותיים ביותר שמובטחים למבוטח במסגרת ביטוח אחריות מקצועית כדי שתוכלו להבין מדוע הם נחשבים לביטוחים כל כך חשובים ואלמנטריים לפני תחילת עיסוק כעצמאי.

בראש הרשימה ניתן לסמן את הסיוע הכלכלי של חברת הביטוח, מובטח לכם כי במקרה שבו תפסידו בתביעת נזיקין חברת הביטוח תעמוד מאחוריכם ותשלם את הסכום שייקבע על ידי בית המשפט בעצמה וכך ההוצאות הנדרשות מכם או מהחברה שלכם ייחסכו.

שנית, חברת הביטוח מבטיחה להעמיד לשירותכם צוות משפטי בעל התמחות בתחום התכנון והבנייה שיוכל לייצג אתכם נאמנה מול הלקוח ובמידת הצורך בבית המשפט. הייצוג המשפטי מטעם חברת הביטוח יחסוך לכם את הטרחה הכרוכה באיתור משרד עורכי דין מקצועי מספיק שיוכל לייצג אתכם על הצד הטוב ביותר ויסייע לכם להמשיך להתרכז בעיסוקכם המקצועי ולא להיות מוסחים על ידי התביעה המשפטי שמתנהלת מולכם.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים?

עלות הביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים איננה קבועה, היות ויש הבדלים עצומים בין אדריכל לאדריכל מבחינת מאפייני העבודה, מחיר הביטוח יכולים לנוע ממאות שקלים בחודש ולהגיע גם לאלפי שקלים בחודש.

אחד המאפיינים שהכי משפיעים על עלות הביטוח היא כמות הפרויקטים שיוצאים תחת ידיו של האדריכל וההיקף שלהם, אדריכל העוסק במקביל בכמות גדולה של פרויקטים, נמצא בסכנה גדולה יותר להיתבע על ידי אחד הלקוחות, גבוה התביעה היקפה ורמת תשומת הלב שהיא תדרוש עולה באופן ניכר בקרב אדריכלים העוסקים בתכנון פרויקטים גדולים, באופן טבעי הם צפויים לשלם סכומים גבוהים יותר עבור פוליסת הביטוח שלהם.

בנוסף, יש עוד מאפיינים המשפיעים על עלות הפוליסה, למשל ככל שהאדריכל ותיק ומנוסה יותר, עלות הביטוח צפויה לרדת, כמו כן, גם לעבר הביטוחי של האדריכל יש השפעה משמעותית על עלות הפרמיה החודשית.

לבסוף, חלק מהאדריכלים עובדים במסגרות ארגוניות שמעניקות להם ביטוח חלקי, לכן הביטוח לו הם זקוקים יכלול רק את הסעיפים שלא כלולים בביטוח הנוכחי שלהם, לכן עלות הביטוח באופן טבעי תרד בצורה משמעותית.

לפני שמחליטים על רכישת פוליסת הביטוח חשוב להבין בראש ובראשונה מהם הצרכים הביטוחים של האדריכל, מהם הסכנות להן הוא חשוף בעבודתו ובאילו מקרים הוא דרוש להגנה מקיפה יותר. כמובן, שהביטוח הטוב ביותר הוא הביטוח המקיף ביותר, אולם ישנם עוד אנשים שרק לוקחים בחשבון את המחיר.

כדי להבין מהו האיזון הנכון בין עלות לאיכות חשוב מאוד לשוחח עם בעל מקצוע בתחום הביטוח, יועצי הביטוח שלנו מתמחים בתחום האחריות המקצועית לאדריכלים ויוכלו להציג בפניכם תמונת מצב אמינה ועדכנית של אפשרויות הביטוח בשוק. מומחי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם להבין מהם הצרכים שלכם ולהתאים עבורכם באופן אישי ביטוח אחריות מקצועית.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

חשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים היא אדירה, מכמה סיבות, ראשית הביטוח מעניק לכם מרחב נשימה רחב יחסית, גם במקרה של לקוח לא מרוצה, יהיה מי שיסייע לכם להתמודד עם התביעה הן מבחינה כספית והן מבחינה משפטית.

חשוב לציין כי אנו עדים בשנים האחרונות לתופעה מטרידה של עלייה גדולה בכמות תביעות הנזקין המוגשות מדי שנה בישראל, ככל הנראה הסיבה לכך היא לא רשלנות גוברת והולכת של בעלי המקצוע ברחבי המדינה אלא עלייה בנכונות של הישראלים לתבוע וכן עלייה במודעות שלהם בכל הנוגע לתחום תביעות הנזקין.

ניתן להבחין בעלייה הזאת בכל תחומי החיים כאשר גם בעלי מקצוע בתחומים לא "קלאסיים" החלו לרכוש לעצמם ביטוח אחריות מקצועית. לבסוף חשוב לזכור, הנזקים שיכולים להיגרם כתוצאה מתכנון לקוי יכולים להגיע למיליוני שקלים, סכום שרוב האדריכלים לא יוכלו לשלם במקרה של הפסד בתביעה ולכן חשיבות הביטוח עבור אדריכלים היא משמעותית במיוחד.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים?

הדרך הטובה ביותר לרכוש ביטוח אחריות מקצועית היא שיחה עם יועץ בתחום הביטוח, מדובר בתחום בעל הבדלים משמעותיים בין פוליסות הביטוח השונות וחשוב שיהיה אדם מקצועי שיוכל להסביר לעומק את משמעות הרכישה של ביטוח כזה או אחר. מומחי הביטוח שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי והוגן.

כמה עולה אדריכל? מה צריך לדעת לפני ששוכרים אדריכל
2 דק' קריאה
שוקלים להעסיק אדריכל בפרויקט הבא שלכם? וודאו שיש לו כיסוי
2 דק' קריאה
מדוע אדריכלות זה המקצוע הטוב ביותר?
2 דק' קריאה
ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק