ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים

חשמלאים וטכנאים מבצעים מדי יום עבודות עם תשתיות וציוד מקצועי, במהלך העבודה תמיד יכולות להתרחש תקלות שיובילו לפגיעה ברכוש ובמקרים חמורים אף בנפש, מעבר לכך העבודה של החשמלאי והטכנאי נמדדת לאורך שנים, לפעמים בהחלט ייתכן כי לאחר תקופה ארוכה יחסית תופיע תקלה כזאת או אחרת. 

יש מקרים בהם הלקוחות שעבורם נעשתה העבודה יבחרו לתבוע את החשמלאי או הטכנאי בתביעת נזיקין ובכך לנסות להשיג פיצוי על הנזק שנגרם להם. הצורה הטובה ביותר להתגוננות מפני תביעות נזיקין היא רכישת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים שמעניקה לחשמלאי ולטכנאי הגנה מפני תביעות נזיקין.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים?

ההגנה המסופקת לחשמלאי ולטכנאי המבוטח באמצעות ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים היא רחבת היקף ובאה לידי ביטוי במספר נושאים שונים הקשורים בהליך המשפטי ותוצאותיו.

במידה ואחד מהלקוחות שלכם לא מרוצה מהשירות שקיבל, או במקרה והשירות שנתתם גרם לנזק למבנה או אף לפגיעה פיזית קיים סיכוי יותר מסביר שתאלצו להתמודד עם תביעת נזיקין. ביטוח אחריות מקצועית אחראי לכך שיהיה מי שיעמוד לצידכם שכן חברת הביטוח תספק צוות משפטי שייצג אתכם מול התובעים ובמידת הצורך גם בבית המשפט.

מעבר לכך, במידה ובית המשפט יבחר להרשיע אתכם ולחייב אתכם בתשלום פיצויים, חברת הביטוח היא זאת שתשלם את הפיצויים, גם במקרה ובו עורכי הדין שנשכרו עבורכם מגיעים לפשרה, מי שיישא בתשלום הפיצוי שנקבע בפשרה היא חברת הביטוח. יתרון הביטוח בראש הרשימה ניתן לסמן את הסיוע הכלכלי של חברת הביטוח, מובטח לכם כי במקרה שבו תפסידו בתביעת הנזיקין, חברת הביטוח תעמוד מאחוריכם ותשלם את הסכום שייקבע על ידי בית המשפט בעצמה וכך ההוצאות הנדרשות מכם או מהחברה שלכם ייחסכו.

כך יוצא כי למרות העובדה שהוגשה נגדכם תביעת פיצויים שעלותה יכולה להגיע למאות אלפי שקלים, הסכום שיצא מכיסכם בפועל יהיה קרוב לאפס. בנוסף, חברת הביטוח תצמצם את כאב הראש שלכם בכך שתיקח על עצמה את הטיפול בכמעט כל ההליכים המשפטיים הקשורים בתביעה.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים?

מחירי ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים איננו קבועים, היות ויש הבדלים משמעותיים בין בעל מקצוע אחד למשנהו, ההבדלים יכולים לבוא לידי ביטוי במספר העבודות המבוצעות בכל חודש, היקף ואופי העבודה, כאשר בחלק מהמקרים יש טכנאים שמתעסקים עם ציוד מקצועי יקר במיוחד.

באופן טבעי אחד המאפיינים שהכי משפיעים על מחיר הביטוח הוא אופי העבודה, הציוד והמכשירים שאיתם מתעסק הטכנאי, ככל שמדובר בציוד רגיש יותר, יקר יותר וכזה המועד לתקלות, גובה הביטוח באופן טבעי ילך ויעלה. גם בקרב חשמלאים יש הבדלים באופי וכמות העבודה ולכן גם במקרה שלהם נצפה לראות הבדלים בעלות הביטוח.

כמו כן, חברת הביטוח תיקח בחשבון את הוותק של בעל המקצוע ואת העבר הביטוחי שלו, אם יש כזה.

חשוב לבחון מספר נושאים לפני שמחליטים לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית. ראשית כדאי להבין מהם הצרכים הביטוחים ומהן הסכנות אליהן נחשף בעל המקצוע במהלך עבודתו.

תמיד נשאף להתאים ביטוח שיכסה גם מקרי קיצון ויבטחו שבכל מקרה הטכנאי או החשמלאי יכוסה על ידי הביטוח. אולם, כמו בכל דבר גם הכסף הוא גם גורם משפיע על הבחירה בביטוח כזה ואחר ולכן ננסה למצוא את הביטוח שיאזן בצורה הטובה ביותר בין הצרכים של הלקוח לבין עלות הביטוח בפועל.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

חשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים היא אדירה, מכמה סיבות, ראשית הביטוח מספק לכם אורך רוח ושקט נפשי, כך אם תתבעו על ידי לקוח לא מרוצה הדבר כמעט ולא יפגע בכם מבחינה כלכלית.

חברת הביטוח תעמוד לצידכם ותסייע לכם להתמודד עם התביעה, תיקח על עצמה את כל העלויות ותאפשר לכם להמשיך ולעבוד.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים?

הדרך הטובה ביותר לרכוש ביטוח אחריות מקצועית היא להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום הביטוח. יועצי הביטוח שלנו יוכלו להסביר לכם על ההבדלים בין פוליסות הביטוח השונות, שלעיתים יכולים להיות משמעותיים.

תמיד חשוב לשוחח עם אדם מקצועי שמכיר את תחום ביטוחי האחריות המקצועית על בוריו שיוכל להסביר לעומק את המשמעות הרכישה של ביטוח כזה או אחר. מומחי הביטוח שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם ולתת לכם ייעוץ מקצועי והוגן.

הגיע אליכם חשמלאי? כך תבדקו שיש לו רישיון בתוקף
2 דק' קריאה
3 טיפים לחיסכון בהוצאות העסק עבור חשמלאים
2 דק' קריאה
לא מתחילים לעבוד בחשמל ללא ביטוח מתאים
2 דק' קריאה
ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים וטכנאים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק