ביטוח אחריות מקצועית למאמנים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית למאמנים

מאמני כושר עובדים עם המתאמנים שלהם בתחום הפיזי, כאשר עושים ספורט נחשפים לעיתים לפציעות, גם אם מדובר בספורטאים מקצוענים וגם אם מדובר במתאמנים ששומרים על כושר בליווי מאמן אישי. במקרה של פציעה, המתאמן יכול להאשים את המאמן ואף לתבוע ממנו פיצויים. ביטוח אחריות מקצועית למאמנים נועד כדי להתמודד עם הבעיה הזאת בדיוק.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית למאמנים?

ביטוח אחריות מקצועית למאמנים מספק למאמן הגנה מפני מגוון רחב של מקרים אשר עלולים להתרחש במהלך האימון:

הגנה מפני פציעה, נזק גופני ומוות – כל מקרה קיצוני שיכול להתרחש במהלך האימון יכוסה על ידי הפוליסה, כך גם אם ייקבע שהמאמן פעל ברשלנות, חברת הביטוח תעמוד מאחוריו ותתמוך בו במקרה של תביעה בהתאם לתנאי הפוליסה.

הגנה מפני אובדן רכוש – מתאמן יכול לתבוע את המאמן שלו גם בעקבות אובדן רכוש במהלך האימון, גם במקרה כזה חברת הביטוח תכסה את כל ההוצאות המשפטיות של המאמן.

ליווי משפטי וכיסוי הוצאות המשפט וסכום התביעה – חברת הביטוח תלווה את המבוטח לכל אורך התביעה ותכסה את כל הוצאותיו המשפטיות ואת סכום הפיצויים במידה ויקבעו כאלה על ידי בית המשפט.

לפני רכישת ביטוח אחריות מקצועית, חברות הביטוח נוהגות לדרוש מהמאמן מספר דברים, להראות כי קיבל הסמכה רשמית ממוסד מקובל לעסוק באימון, להחזיק באישור רפואי אותו הציג המתאמן לפני ביצוע האימון, החזקה בתעודת עזרה ראשונה עדכנית ועמידה במגבלת אימון של עד 30 אנשים במקביל (ניתן להרחיב את הפוליסה כך שתכלול כמות גבוהה יותר של מתאמנים).

הנושא האחרון אליו חשוב לשים לב הוא גובה הכיסוי המקסימלי, כיום הסטנדרט הוא לרכוש ביטוח עם כיסוי מקסימלי של מיליון ₪, זאת לאור העובדה שבמקרה קיצון המתאמן יכול להפוך לנכה באופן מלא ובמקרה כזה בתי המשפט נוטים לקבוע פיצויים גבוהים.

בנוסף, מאמנים שמאמנים כמויות גדולות של מתאמנים יגלו כי בחלק מהמקרים גובה הכיסוי הזה איננו מספיק וכי כדאי להגדיל את גובה הכיסוי המקסימלי בין שניים לשלושה מיליון ₪.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למאמנים?

ביטוח אחריות מקצועית למאמנים נחשב לביטוח משתלם באופן יחסי, הוא תלוי מאוד בתחום העיסוק של המאמן ובכמות המתאמנים אותם הוא מאמן. ככל שכמות המתאמנים גבוהה יותר כך עולה הסבירות לכך שמישהו מהם ייפצע ולכן גובה הפרמיה החודשית עולה.

כמו כן, במהלך קביעת עלות הביטוח חברת הביטוח תיקח בחשבון את תחום האימון ותגדיל את עלות הביטוח אם מדובר בענף עתיר סיכונים, כמו כן לגובה הכיסוי יש השפעה משמעותית על גובה הפרמיה. לבסוף, חברת הביטוח תתחשב בניסיון של המאמן ובהיסטוריה הביטוחית שלו.

העלות המינימלית של ביטוח למאמן בעל ניסיון של מספר שנים, בעל היסטוריה ביטוחית נקייה וכמות מתאמנים לא מאוד גבוהה היא כ-70 שקלים לחודש.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית למאמנים

חשיבות ביטוח האחראיות המקצועית למאמנים היא אדירה, גם האימון הכי פשוט יכול להסתיים בפציעה קשה ובתביעה, לכן כל מי שעוסק בתחום חייב לרכוש לעצמו פוליסת ביטוח שתגן עליו במקרה של פציעה של אחד המתאמנים שלו.

הציבור בישראל מודע מאוד לאפשרויות שלו לתבוע בשנים האחרונות וכמות המאמנים שספגו תביעות בתקופה הזאת הייתה גבוה באופן יחסי. ביטוח האחריות המקצועית מתאים למאמנים בכמעט כל תחום ספורטיבי כמו מדריכי חדר כושר, מאמנים אישיים, מדריכי תנועה ומחול, מדריכי שחייה, מאמני טניס, כדורגל וכדורסל, מדריכי אומנויות לחימה ומדריכי יוגה, פילאטיס זומבה ועוד.

רוב המאמנים בישראל לא יכולים להתמודד עם תביעות בגובה עשרות ומאות אלפי שקלים לבדם, חשבו האם תוכלו להתמודד מבחינה כלכלית עם תביעה כספית שתדרוש מכם להעסיק צוות משפטי לאורך חודשים ארוכים ואף לשלם פיצויים במקרה של הפסד במשפט?

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית למאמנים

נוכל לעזור לכם להתאים ביטוח אחריות מקצועית למאמנים בצורה הטובה ביותר כך שהביטוח יותאם לצרכים שלכם באופן אישי, לפני כן, אם אתם לא עצמאיים חשוב שתבדקו האם אתם מקבלים ביטוח כלשהו ממקום העבודה שלכם, במידה וכן כדאי לבקש ממקום העבודה את הפוליסה כדי שנוכל לבחון יחד מה הכיסויים הדרושים לכם מעבר למה שמופיע בפוליסה של העבודה.

ביטוח אחריות מקצועית למאמנים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק