ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורעף

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורעף

מאמנים ומאמנות בתחום הכדורעף מסייעים לאנשים רבים להיכנס לכושר, לשמור על הבריאות שלהם, וכמובן להנות מהמשחק.

לצד התרומה הגדולה שלהם למתאמנים הם נמצאים תמיד בסכנה שאחד מהם יפצע. במקרה כזה, מאמני ומאמנות הכדורעף יכולים למצוא את עצמם מתמודדים עם תביעת נזיקין. כדי להיות מוגנים מתביעת נזיקים תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורעף שתספק לכם הגנה משפטית וכלכלית במקרה של תביעה.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורעף?

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורעף הוא מוצר ביטוחי שנועד לספק לכם הגנה מפני תביעת נזיקין של אחד הלקוחות שלכם. הסיבות לתביעה יכולות להיות מגוונות אך לרוב הן כוללות פציעה, חמורה יחסית, שהתרחשה במהלך אחד האימונים שלכם.

בשנים האחרונות המודעות של תושבי המדינה לאפשרות לתבוע בתביעות נזיקין נותני שירות עלתה באופן ניכר וגם בעלי מקצוע שלא נהגו לרכוש ביטוח אחריות מקצועית כמו אינסטלטורים, חשמלאים, מסאז'יסטים ומאמני כושר מצאו את עצמם מתמודדים עם תביעות נזיקין.

לאור האינפלציה הגבוהה שהתרחשה בתחום תביעות הנזיקין בעלי המקצוע הללו החלו לרכוש לעצמם פוליסות ביטוח המעניקות להם הגנה היקפית במקרה של תביעת נזיקין מצדו של לקוח. ביטוח אחריות מקצועית למאמנים המותאם למאמני כדורעף מספק הגנה במקרה בו לקוח נפצע במהלך האימון, גם אם יוכח כי הפציעה נגרמה באשמתכם.

בין ההגנות הנכללות בפוליסה ניתן להצביע על ייצוג משפטי מטעם חברת הביטוח, כך במקום להתאמץ ולמצוא עורך דין מקצועי שיוכל לייצג אתכם במהלך המשפט, חברת הביטוח תשכור עבורכם צוות משפטי שמתמחה בתחום תביעות הכדורעף שייצג אתכם נאמנה בבית המשפט.

גם במקרה בו תפסידו בתביעה, חברת הביטוח מתחייבת לשלם את הפיצויים שנקבעו עד לגבולות הכיסוי שהסכמתם עליהם בעת רכישת פוליסת הביטוח. באופן זה תזכו לשקט בזמן ניהול התביעה ולאחריה.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורעף?

מחיר פוליסות ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורעף משתנה בהתאם למספר רחב של גורמים, כך שקשה לקבוע תג מחיר עבור הפוליסה. מחירה של הפוליסה עולה ויורד בהתאם לנסיבות, למשל אופי האימונים שמעביר מאמן הכדורעף משפיעים על מחיר הפוליסה כאשר מאמן שמאמן בתחומי כדורעף עתירי סיכונים ייאלץ לשלם פרמיה חודשית גבוהה יותר.

כמו כן, הוותק של המאמן משפיע על עלות הביטוח וכן ההיסטוריה הביטוחית שלו גם מהווה שיקול כאשר מאמן ותיק יחסית שלא התמודד בעבר עם תביעות נזקין ישלם פחות ממאמן צעיר שנתבע בעבר על ידי אחד הלקוחות שלו. גורמים אחרים המשפיעים על עלות הביטוח הוא גיל המתאמנים, כמות המתאמנים והמקום בו האימון מתבצע.

שיקול אחר שחשוב לקחת בחשבון הוא עניין היקף הכיסוי אותו תרצו להבטיח לעצמכם. אם תרכשו לעצמכם ביטוח טוב ומקיף יותר העלות שלו תהיה גבוהה יותר. לעומת זאת אם תרכשו ביטוח מצומצם עם תקרת כיסוי נמוכה, עלות הביטוח תרד באופן ניכר.

קשת השיקולים העומדת בפני מאמן הכדורעף הינה רחבה במיוחד, לכן מומלץ לשוחח עם איש מקצוע בתחום הביטוח שידע להכווין אתכם ולייעץ לכם, יועצי הביטוח שלנו יידעו להציג בפניכם את כל פוליסות הביטוח הקיימות בשוק ולעזור לכם לבחור את הפוליסה שהכי תתאים לכם, שתאזן בין רמת הכיסוי הנדרשת לבין עלות הפוליסה.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורעף

לביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורעף יש חשיבות אדירה לניהול חיים מקצועיים תקינים. לצערנו כמעט לכל בעל מקצוע בתחום זה קורות תקלות, לפעמים המקור לתקלות הוא חוסר תשומת לב או רשלנות של המאמן ופעמים רבות הגורם לכך הוא רשלנות של המתאמן.

בין אם אתם אשמים בתוצאות ובין אם לא, למתאמן עומדת הזכות לתבוע אתכם, ביטוח אחריות מקצועית יאפשר לכם להמשיך לנהל את חייכם המקצועיים והאישיים מבלי לחשוש מהליך המשפטי המתנהל כנגדכם. ביטוח האחריות המקצועית ימנע מהתביעה לדרדר אתכם מבחינה כלכלית היות וחברת הביטוח לוקחת על עצמה את הוצאות המשפט ואת תשלום הפיצויים.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורעף

ביטוח אחריות מקצועית רוכשים רק לאחר שיחה עם בעל מקצוע מהימן בתחום הביטוח. אנשי הביטוח שלנו יידעו לתת לכם את כל העצות הנכונות ויעזרו לכם לאתר את פוליסת הביטוח שהכי מתאימה לאופי שלכם ולאופי האימונים שאתם מעבירים.

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כדורעף בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק