ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר אישי

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר אישי

מדריכים ומדריכות בתחום הכושר אישי עוזרים למתאמנים מכל הסוגים לשמור על הכושר והבריאות, במהלך האימונים תמיד קיימת אפשרות שאחד המתאמנים יפצע בצורה חמורה.

פציעה חמורה יכולה להביא את המתאמן שנפצע לתבוע את המאמן שלו, תביעות מסוג זה נקראות תביעות נזיקין. כדי להתגונן מפני תביעות הנזיקין הללו יש לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמן כושר אישי המספקת למאמן הגנה משפטית וסיוע כלכלי במהלך התביעה.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר אישי?

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר אישי מספק למדריכים ומדריכות כושר אישי סיוע בהתגוננות והתמודדות עם תביעות נזיקין מצד מתאמנים ולקוחות אחרים. לרוב מקור התביעה הוא בפציעה שנגרמה במהלך אחד האימונים שהעבירו.

אנו עדים בשנים האחרונות לעלייה משמעותית בכמות תביעות נזיקין המוגשות בישראל, את העלייה ניתן לשייך למודעות אשר הולכת וגדלה של אזרחי המדינה לאפשרות שלהם לתבוע את מי שהעניק להם שירות לא מקצועי. לאור העובדה שתהליך הגשת תביעה פשוט יחסית, גם בעלי מקצוע שלא התמודדו בעבר עם תביעות נזיקין נאלצים להתמודד עמן, בין היתר גם חשמלאים, שיפוצניקים, מטפלים וגננות הצטרפו לעורכי הדין, הרופאים והאדריכלים והחלו לבטח את עצמם בביטוח אחריות מקצועית.

ביטוח אחריות מקצועית למאמנים מספק למבוטח הגנה כוללת מפני תביעה, חברת הביטוח מבטיחה להעמיד לשירותכם צוות משפטי שייצג אתכם בצורה מקצועית בבית המשפט ומתחייבת שגם במקרה של הפסד בתביעה היא תשלם את הפיצויים שנפסקו לשלם. הסייג היחיד לעניין הוא שגובה הפיצויים אותם תדרשו לשלם לא יהיה גדול יותר מסכום הכיסוי שנקבע בפוליסת הביטוח.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר אישי?

ישנם גורמים רבים המשפיעים על המחיר שלביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר אישי. אחד הגורמים המשמעותיים ביותר הוא סוג ואופי האימונים שמועברים, חלק ממאמני הכושר האישי נוהגים להעביר את האימונים שלהם במקומות פתוחים ולא במקומות סגורים ומפוקחים כמו חדרי כושר, במקרה כזה עלות הביטוח תהיה גבוהה יותר באופן יחסי.

בנוסף, אחד המאפיינים המשמעותיים ביותר הוא הניסיון של המאמן כ-מאמן כושר אישי, כמו כן מאמן שמבוטח כבר שנים ארוכות ולא נאלץ להתמודד עם תביעת נזיקין עד כה גם יצטרך לשלם בסבירות גבוהה סכום נמוך יותר עבור הביטוח ביחס למי שכן נאלץ להתמודד עם תביעת נזיקין.

לבסוף גם לבחירה האישית של המאמן יש השפעה על העלות החודשית של הפוליסה, מאמן שיבחר לרכוש פוליסת ביטוח עם תקרת ביטוח גבוהה במיוחד יצטרך לשלם פרמיה חודשית גבוהה יותר, כמו כן מאמן שירצה הגנה אל מול כל התרחישים האפשריים גם כן ייאלץ לשלם סכום גבוהה יחסית. אם לעומת זאת המאמן יבחר בביטוח צר יחסית שמכסה רק את המקרים הבסיסיים ביותר הוא יכול לחסוך סכום כסף לא קטן מדי חודש.

כפי שבטח הבנתם קשה לקבוע את המחיר המומלץ לביטוח אחריות מקצועית לפני שאנו מכירים את המבוטח, הביטוח מותאם אישית לכל מאמן ולכן גם המחיר שלו משתנה ממאמן למאמן, אם תבחרו לרכוש ביטוח אחריות מקצועית אתם צפויים לשלם בין עשרות למאות שקלים מדי חודש עבור הביטוח.

בחירת הביטוח הטוב ביותר היא קשה ודורשת הבנה ומומחיות בתחום ביטוחי האחריות המקצועית, לכן אם אתם מעוניינים בביטוח כזה מומלץ מאוד לנהל שיחת ייעוץ עם אחד ממומחי הביטוח שלנו. ליועצי הביטוח שלנו יש גישה לכל פוליסות הביטוח הקיימות והם יוכלו לסייע לכם למצוא את הביטוח הכי טוב בשבילכם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר אישי

ביטוח אחריות מקצועית טוב מעניק לכם תחושת רוגע ואת האפשרות לעבוד ולהשקיע במתאמנים שלכם ללא כל חשש, גם במקרה מצער של פציעה תוכלו להמשיך לעבוד ולהמשיך לאמן את הלקוחות שלכם, זאת במקום לחשוב על בית המשפט ועל הכספים שתצטרכו לאסוף במקרה של הפסד בתביעה.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר אישי

כדי לקנות ביטוח אחריות מקצועית כדי לבחון את פוליסות הביטוח הקיימות בשוק, הדרך הנוחה ביותר לעשות זאת היא להתייעץ עם מומחה ביטוח בתחום ביטוחי האחריות המקצועית ולשמוע ממנו על הביטוחים הקיימים היתרונות והחסרונות שלהם.

המומחים שלנו ישמחו לעזור לכם לאתר את ביטוח האחריות המקצועית שהכי מתאים לכם, המומחים שלנו שולטים בתחום האחריות המקצועית וידעו לתת לכם את כל העצות הנכונות.

ביטוח אחריות מקצועית למאמני כושר אישי בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק