ביטוח אחריות מקצועית למדריכי גלישה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי גלישה

מדריכי גלישה עוסקים בפעילות ימית שנמצאת בסיכון גבוה יחסית לתקלות, גם לאלו שמקפידים מאוד על הבטיחות של הגולשים שאיתם הם עובדים. לאור זאת מדריכי הגלישה נמצאים בסיכון גבוהה יחסית להיתבע בתביעת נזיקין מצד לקוחות שנפגעו במהלך הדרכה.

במקרה של פציעה או פגיעה אחרת חלק מהלקוחות בוחרים לתבוע את מדריך הגלישה ולדרוש ממנו פיצויים על הנזק. ביטוח אחריות מקצועית למדריכי גלישה יסייע לכם להגן על עצמכם מפני תביעת נזיקין.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית למדריכי גלישה?

ביטוח אחריות מקצועית הוא באופן כללי אחד הביטוחים הכי פופולריים בקרב מי שמעניק שירות ללקוחות פרטיים, הביטוח מגן על בעל המקצוע במקרה של תביעת נזיקין ומסייע לו להתמודד איתה מבחינה משפטית וכלכלית. יש מגוון רחב של בעלי מקצוע שרוכשים את הביטוח הזה וניתן למנות ביניהם כמעט את כל מי שעוסק בהדרכה והדרכה ספורטיבית בפרט.

מדריכי גלישה נחשבים לאוכלוסיית סיכון בכל הקשור לתביעות נזיקין. הגלישה בים נחשבת למסוכנת יחסית ובפרט בקרב מתחילים הזקוקים להדרכה. בסבירות גבוהה יחסית אנו מאמינים שתוכלו לחשוב על מקרים בהם כמעט והתרחשה תאונה או אפילו על מקרים בהם נגרם נזק לאחד המתאמנים.

כעת נסו לחשוב כיצד הייתם מתמודדים במקרה בו אחד מהמתאמנים שלכם היה מחליט לתבוע אתכם. האם אתם פנויים להתמודד בשלב הנוכחי של הקריירה שלכם עם תביעת נזיקין שתדרוש מכם לשכור צוות משפטי באופן עצמאי ובמקרים מסוימים לשלם גם עשרות אלפי שקלים כפיצוי?

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למדריכי גלישה, תסייע לכם להתמודד עם התביעה הן בבית המשפט באמצעות צוות משפטי מקצועי שתשכור לשירותכם חברת הביטוח והן מבחינה כלכלית במקרה של פיצויים שנקבעו על ידי בית המשפט. חברת הביטוח תממן את צוות ההגנה ותשלם את הפיצויים שתידרשו לשלם במקרה של הפסד בתביעה. כך תוכלו להיות רגועים ובטוחים שהתביעה המשפטית לא תפגע בכם מבחינה כלכלית ותאפשר לכם להמשיך בעיסוקכם כ-מדריכי גלישה.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למדריכי גלישה?

קשה לקבוע באופן חד משמעי את עלות ביטוח האחריות המקצועית למדריכי גלישה היות ומדובר במקצוע עם שונות גדולה יחסית בין מאמן למאמן, המאפיינים של המאמן יכולים להשפיע בצורה ניכרת על עלות הביטוח, למשל מדריך שעובד עם גולשים מקצועיים ישלם סכום מסוים בעוד שמדריך שעובד עם גולשים מתחילים ישלם סכום אחר.

הניסיון של המאמן כמדריך גלישה והעבר הביטוחי שלו, משפיעים מאוד על עלות הפרמיה החודשית בדומה למוצרי ביטוח אחרים. בנוסף גם גיל המתאמנים וכמות המתאמנים משפיעה על עלות הביטוח.

בתחום זה חשוב מאוד לא להתפתות ולבחור בביטוח הזול ביותר, בתחום הגלישה בניגוד לתחומים אחרים יש סכנה אמיתית לנזק משמעותי למתאמן ולכן חשוב לרכוש בביטוח שיספק לכם תקרת אחריות ראויה ושיכלול קשת רחבה יחסית של מקרים.

אנו ממליצים מאוד לשוחח עם יועץ ביטוח מקצועי לפני שבוחרים לרכוש פוליסת ביטוח מסוג מסוים. יועצי הביטוח שלנו יוכלו לתת לכם את כל העצות החשובות לפני רכישת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למדריכי ספורט.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית למדריכי גלישה

לא מעט אנשי מקצוע מתחילים לעבוד רק אחרי שהם רוכשים ביטוח אחריות מקצועית, הסיבה לכך היא הסיכון שהם לוקחים על עצמם כאשר הם מעניקים שירות לאנשים.

אם בעבר רק רופאים, עורכי דין, מהנדסים ואדריכלים היו נוהגים לרכוש ביטוח מהסוג הזה כיום הביטוח הפך לנפוץ במיוחד כאשר מאמני כושר, מדריכי ספורט אחרים, מטפלים ומסאז'יסטים גם נוהגים לרכוש ביטוח כזה.

המודעות של אזרחי המדינה לאפשרות שלהם לתבוע את מי שהעניק להם שירות לא מקצועי, עולה מאוד בשנים האחרונות ולכן אנו עדים לפריחה בכמות פוליסות ביטוח האחריות המקצועית שנמכרו בשנים האחרונות. גם מדריכים הגלישה נמצאים בסיכון ולכן חשוב שירכשו פוליסת ביטוח אחריות מקצועית.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית למדריכי גלישה

לפני שרוכשים ביטוח אחריות מקצועית למדריכי גלישה חשוב להבין במדויק מה הם הצרכים שלכם, כדאי לעשות זאת בסיוע יועץ ביטוח שמכיר את תחום האחריות המקצועית שיוכל להסביר לכם מהן הפוליסות הקיימות בשוק ומהן האפשרויות העומדות בפניכם.

יועצי הביטוח שלנו הם המקצועיים ביותר בשוק והם יוכלו להתאים לכם את הביטוח הכי טוב עבורכם, בכל מקרה כדאי לנהל שיחה לכם ואנו ממליצים לשוחח איתם לפני רכישת פוליסת ביטוח כלשהי.

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי גלישה בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק