ביטוח אחריות מקצועית למדריכי יוגהמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי יוגהמאמנים בביטחון

מאמני יוגה מעבירים פעילויות שיכולות להוביל לפציעה של אחד המתאמנים. לכן מאמני היוגה נמצאים בסיכון גבוהה להיתבע בתביעת נזיקין מצד אחד הלקוחות, במידה והוא נפצע במהלך האימון.

במקרה של פציעה המתרחשת במהלך אימון, הלקוח זכאי לתבוע את מאמן היוגה בתביעת נזיקין והדרך הטובה ביותר להתמודד עם התביעות הללו היא רכישת ביטוח אחריות מקצועית למאמני יוגה.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית למדריכי יוגה?שמירה מפציעה ותביעה

ביטוח אחריות מקצועית הוא אחד הביטוחים הכי נפוצים בשוק המקצועות החופשיים, הוא מגן על בעלי מקצועי ועצמאיים במקרה בו הוגשה נגדם תביעת נזיקין על ידי אחד מהמתאמנים שלהם.

קשת רחבה של בעלי מקצוע רוכשים לעצמם ביטוח אחריות מקצועית למדריכי ספורט, בין בעלי המקצוע האלה תוכלו למצוא מאמני כושר אישי, מאמני כדורגל, כדורסל, טניס, מסאז'יסטים, מטפלים, מדריכי שחייה, קרוספיט וזומבה ועוד. כל בעלי המקצוע האלה רוכשים את הביטוח כיוון שהם מודעים לסכנות הכרוכות בתביעת נזיקין ולעלות המשמעותית שהיא עלולה לדרוש.

גם מאמני יוגה יכולים להיתבע על ידי לקוח או לקוחה, אתם בוודאי יכולים לשלוף מהזיכרון שלכם מתאמן או מתאמנת שסיימו אימון עם מתיחה חמורה או אפילו קרע, פציעות מהסוג הזה עלולות "לזכות" אתכם בתביעת נזיקין יקרה.

חשבו על עולם בו כל אחד מהמתאמנים שלכם שנפצע בצורה כזאת או אחרת היה בוחר לתבוע אתכם, האם הייתם יכולים להתמודד עם כל התביעות האלו? עכשיו נסו לחשוב על מקרה ריאלי יותר שבו רק אחד מהם בוחר לתבוע אתכם, האם לא כדאי שתעמוד מאחוריכם חברת ביטוח שתדאג לכם במהלך התביעה?

חברת הביטוח חייבת במסגרת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למאמני יוגה, להעניק למאמנים ייצוג משפטי רציני בבית המשפט, חברות הביטוח מספקות עורכי דין למבוטחים שלהם כיוון שהן רוצות לחסוך בגובה הפיצוי שייפסק ואותו הן יצטרכו לשלם, לכן אתם יכולים להיות בטוחים שעורכי הדין שיעמדו לרשותכם יהיו ברמה מקצועית טובה, היות וזה גם האינטרס של חברת הביטוח עצמה.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למדריכי יוגה?תלוי בגובה הכיסוי והענף

עלות הביטוח משתנה מאוד ויכולה לעלות ולרדת ממאמן אחד למשנהו, עלות הביטוח מושפעת על ידי גורמים רבים שיכולים להעלות ולהוריד את מחיר הביטוח. לכן, קשה להגיד באופן חד משמעי מה יהיה גובה הפרמיה החודשית לכל מאמן מראש.

על מנת שתוכלו לקבל מושג ראשוני בנוגע לעלות הביטוח שאלו את עצמכם כמה מתאמנים אתם מאמנים בחודש, איפה אתם מאמנים אותם, האם דרגת האימונים שאתם מעבירים היא ברמת קושי גבוהה יחסית, מה הגיל הממוצע של המתאמנים שלכם ועוד. כמו כן, לוותק והניסיון שלכם כ-מאמני יוגה גם יש השפעה על עלות הביטוח.

בנוסף איכות הביטוח שתבחרו לרכוש תשפיע באופן משמעותי על עלות הביטוח, באופן טבעי ככל שהביטוח יהיה טוב ומקיף יותר העלות שלו תגדל. לכן כדי להבין מהו הביטוח שהכי מתאים לצרכים שלכם מומלץ להתייעץ עם יועצי ביטוח בתחום ביטוחי האחריות המקצועית.

יועצי הביטוח שלנו יעזרו לכם למצוא את הביטוח שהכי מתאים לכם ויוכלו לענות על כל השאלות שיעלו לכם בנוגע לביטוח ולאופן הרכישה שלו. כדאי שלא לבחור ביטוח רק לפי המחיר שלו, לביטוח זול מדי יש מחיר כבד והוא ביטוח לא מספיק מקיף, או עם תקרת אחריות נמוכה מדי.

פוליסות ביטוח אחריות מקצועית החופש לבחור פוליסה נכונה

Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית למדריכי יוגהאין גבול לסיכון

החשיבות של ביטוחי אחריות מקצועית עולה מאוד עם השנים לאור העלייה המשמעותית בתביעות הנזקין בישראל בשנים האחרונות, אנו ממליצים לכל מי שנמצא בסיכון לרכוש לעצמו ביטוח אחריות מקצועית, בכלל זאת גם למדריכי היוגה כדאי לרכוש את הביטוח היות והוא מבטיח למדריך ראש שקט בעבודה.

התמודדות עם תביעה משפטית בישראל יכולה להיות יקרה במיוחד ויכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים עוד לפני שתקבלו את פסק הדין. ביטוח האחריות המקצועית יבטיח שתביעת נזיקין לא תדרדר אתכם מבחינה כלכלית ומקצועית ותעזור לכם לשמור על אורח החיים שלכם במהלך התביעה.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית למדריכי יוגההצמדו לחברות המובילות

לפני שרוכשים ביטוח אחריות מקצועית כדאי מאוד לשוחח עם יועצי ביטוח בעלי מומחיות משמעותית בתחום. היועצים שלנו מכירים את הנושא בצורה אינטימית ביותר וידעו להציג בפניכם את פוליסות הביטוח הקיימות בשוק ואף להמליץ על הפוליסות הטובות והמומלצות שבהן. בנוסף יועצי הביטוח שלנו ישמחו להסביר כל סעיף וסעיף המופיע בפוליסה כך שתוכלו לדעת בצורה מדויקת מה כלול ומה לא כלול הפוליסה שרכשתם.

שאלות ותשובות ביטוח אחריות מקצועיתחשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח אחריות מקצועית הינו כיסוי ביטוחי אשר נועד לשמור על בעל המקצוע מפני חבות אשר עלולה להיגרם כתוצאה מעבודה רשלנית בשוגג.

המקצוע הכי שכיח בביטוח אחריות מקצועית הינו רופא אשר כל החלטה ופי שפתיו יכול להשפיע באופן דרסטי על חיי המטופלים שלו.

המרכיבים הבסיסיים בביטוח אחריות מקצועית הינם כיסוי בגין הוצאות אשר נגרמו במקרה של רשלנות מקצועית ובנוסף סיוע משפטי במידה וישנה תביעה בגין אותה רשלנות מקצועית.

ניתן להוסיף מגוון הרחבות לפוליסת הביטוח בחברות הביטוח השונות הכוללים גובה השתתפות, תוקף פוליסה לאחר סיום העבודה ועוד..

ביטוח אחריות מקצועית אמור לכסות נזקים אשר נגרמו בתום לב בעת ביצוע עבודה או מתן שירות עסקי, לדוגמא מסאז'יסט אשר יפצה מטופל בעת הענקת הטיפול שכן זוהי רשלנות בשוגג.

ביטוח אחריות מקצועית מורכב מעשרות אלמנטים קטנים אשר משפיעים באופן ישיר ועקיף על המחיר כגון וותק, מקצוע, מספר לקוחות, גובה הכיסוי ועוד…

לכן לא מומלץ לבחור פוליסה לפי מחיר שכן ייתכן שתגלו שברגע האמת היא אינה מכסה אתכם.

ביטוח אחריות מקצועית אינו מכסה בכל מחיר תביעות אשר יוגשו כנגד המבוטח והן מוגבלות בסכום אשר נקבע מראש בעת רכישה הפוליסה, גבול זה נקרא גבול האחריות.

ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות להגדיל או להקטין ואף לבטל את גובה ההשתתפות עצמית בביטוח אחריות מקצועית, חשוב לבדוק את פוליסת הביטוח שלכם לעומק ולוודא שאתם אכן עומדים בתנאים להקטנה או הסרה של השתתפות עצמית.

ישנם מקצועות ראשיים מאוד פופולאריים כגון רופאים, עורכי דין, אדריכלים וכדומה אשר חברות הביטוח השיקה עבורם פוליסות מיוחדות ומותאמות במיוחד.

יחד עם זאת, כל בעל מקצוע חייב לוודא שחברת הביטוח אשר מבטחת אותו מבינה את המקצוע שלו ואף יש לה עשרות מבוטחים דומים.

טעות נפוצה בקרב בעלי המקצוע היא לחשוב שלאחר שסוגרים את הדלתות, האחריות שלכם פגה.

ההיפך הוא הנכון, תביעות אחריות מקצועית יכולות להתממש גם שבע שנים לאחר מעשה. ולכן חשוב לרכוש הרחבה לפוליסה אשר מגנה עליכם בהמשך הדרך.

ביטוח אחריות מקצועיתפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק