ביטוח אחריות מקצועית למדריכי פילאטיסמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח אחריות מקצועית למדריכי פילאטיסמאמנים בביטחון

מדריכי פילאטיס נמצאים בסיכון גבוהה להתמודד עם תביעת נזיקין מצד לקוחות. המדריכים עובדים עם מתאמנים באופן פיזי שלעיתים מוביל לפציעה.

במקרה של פציעה, הלקוח יכול לתבוע את מדריך הפילאטיס בעקבות הנזק ולגרור אותו למאבק משפטי ארוך. לשם כך נועד ביטוח אחריות מקצועית למדריכי פילאטיס.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית למדריכי פילאטיס?שמירה מפציעה ותביעה

ביטוח אחריות מקצועית הוא ביטוח שמגן על בעלי מקצוע מפני תביעות המוגשות על ידי הלקוחות שלהם. הביטוח מיועד למגוון רחב של בעלי מקצוע, בעיקר עצמאיים, או כאלה שאינם מבוטחים על ידי מקום העבודה שלהם.

בין אנשי המקצוע שנוהגים לרכוש את הפוליסה ניתן למנות עורכי דין, רופאים, אדריכלים ומהנדסים וגם מאמני כושר, מדריכי פילאטיס, מטפלים ומעסים. החוט המקשר בין קשת המקצועות הרחבה הזאת היא העובדה שכלל בעלי המקצוע האלו עובדים עם לקוחות וכתוצאה מהאינטראקציה בין נותן השירות והלקוח, הלקוח יכול להינזק.

גם מדריכי פילאטיס נמצאים בסכנה להתמודד עם תביעת נזיקין, כמות המתאמנים שהחליטו לתבוע את המאמן שלהם לאחר פציעה היא גבוהה ממה שאתם חושבים ולא לכל מדריכי הפילאטיס יש את המשאבים להתמודד עם תביעת נזיקין יקרה העלולה להיגרר במשך חודשים ושנים בבתי המשפט.

לשם כך בדיוק נועדה פוליסת ביטוח אחריות מקצועית למדריכי פילאטיס, במקרה של תביעה, חברת הביטוח תבדוק את נסיבות המקרה כפי שמסרתם להם אותם ותבחן את זכאותכם לפיצוי בהתאם לתנאי הפוליסה. במקרה שבו תמצאו זכאים, חברת הביטוח תנסה להגיע לפשרה עם התובע ובמקרה הצורך אף תכסה את הוצאות המשפט ותשלם את הפיצויים שנקבעו, אם יקבעו כאלה על ידי בית המשפט.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למדריכי פילאטיס?תלוי בגובה הכיסוי והענף

עלות ביטוח אחריות מקצועית למדריכי פילאטיס משתנה וקשה לקבוע רמת מחירים גלובלית. מחיר הביטוח יכול להשתנות בצורה ניכרת ממאמן למאמן על בסיס של מספר גורמים, בין היתר הוותק של המאמן, ההיסטוריה הביטוחית שלו, אופי האימונים, גיל המתאמנים כמות המתאמנים משפיעים כולם על גובה הפרמיה החודשית.

כמו כן, יש אלמנט של סיכון אל מול סיכוי, כדי לרכוש ביטוח אחריות מקצועית צריך להבין מהם גבולות הכיסוי הנדרשים, מהם מקרי הקצה שבגינם כדאי לרכוש הרחבות ועוד. לשם קביעת הביטוח הכי טוב למאמן חשוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הביטוח שיוכל לפרט למאמן על אודות האפשרויות העומדות בפניו ולייעץ מה הביטוח שצריך לרכוש, על אילו סעיפים אפשר לוותר ועל אילו סעיפים חשוב להתעקש.

פוליסות ביטוח אחריות מקצועית החופש לבחור פוליסה נכונה

ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית למדריכי פילאטיסאין גבול לסיכון

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית למדריכי ספורט היא אדירה, התמודדות עם תביעה באופן עצמאי יכולה להיות קשה מאוד, הן מבחינה פיננסית והן מבחינה משפטית. מדריכי פילאטיס שנאלצו להתמודד לבדם עם תביעה נאלצו להוציא כספים רבים מהכיס הפרטי שלהם כדי לממן את הוצאות המשפט וכדי לשלם את הפיצוי שנקבע על ידי בית המשפט.

תחשבו האם אתם יכולים להתמודד כרגע עם תביעה משפטית שתעלה לכם עשרות אלפי שקלים באופן עצמאי והאם זה לא יפגע ביכולת שלכם להתרכז במתאמנים הנוכחיים שלכם. בנוסף, עורכי הדין שעובדים עם חברות הביטוח הם מומחים בתחום תביעות הנזיקין הקשורות לרשלנות מקצועית, כך שהשירות המשפטי שתקבלו מהם יהיה כמעט בוודאות טוב יותר מהשירות המשפטי שתשכרו.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית למדריכי פילאטיסהצמדו לחברות המובילות

כדי לקנות ביטוח אחריות מקצועית כדאי להתייעץ בראש ובראשונה עם יועצי ביטוח שמתמחים בתחום האחריות המקצועית. חשוב להבין שיש הבדלים משמעותיים בין ביטוח אחד למשנהו, בעוד שבחלק מהביטוחים תוקף הביטוח יכלול כל תביעה שתוגש במהלך תוקפה של פוליסת הביטוח, בין אם המעשה בוצע לפני רכישת הביטוח, בחלק אחר של הביטוחים תוקף הביטוח יהיה מרגע הרכישה בלבד.

ההבדלים הללו יכולים להיות משמעותיים הן מבחינה משפטית במקרה של תביעה והן מבחינת עלויות הפוליסה. כדי להבין מהי הפוליסה הטובה ביותר עבורכם אנו ממליצים לשוחח עם מומחי הביטוח שלנו על מנת שנוכל להציג בפניכם את כל פוליסות הביטוח הקיימות במשק ואף לסייע לכם לבחור את הפוליסה שהכי תתאים לכם, הן מבחינת רמת הכיסוי והן מבחינת היקף הכיסוי ותקרת הפיצוי המקסימלית.

שאלות ותשובות ביטוח אחריות מקצועיתחשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח אחריות מקצועית הינו כיסוי ביטוחי אשר נועד לשמור על בעל המקצוע מפני חבות אשר עלולה להיגרם כתוצאה מעבודה רשלנית בשוגג.

המקצוע הכי שכיח בביטוח אחריות מקצועית הינו רופא אשר כל החלטה ופי שפתיו יכול להשפיע באופן דרסטי על חיי המטופלים שלו.

המרכיבים הבסיסיים בביטוח אחריות מקצועית הינם כיסוי בגין הוצאות אשר נגרמו במקרה של רשלנות מקצועית ובנוסף סיוע משפטי במידה וישנה תביעה בגין אותה רשלנות מקצועית.

ניתן להוסיף מגוון הרחבות לפוליסת הביטוח בחברות הביטוח השונות הכוללים גובה השתתפות, תוקף פוליסה לאחר סיום העבודה ועוד..

ביטוח אחריות מקצועית אמור לכסות נזקים אשר נגרמו בתום לב בעת ביצוע עבודה או מתן שירות עסקי, לדוגמא מסאז'יסט אשר יפצה מטופל בעת הענקת הטיפול שכן זוהי רשלנות בשוגג.

ביטוח אחריות מקצועית מורכב מעשרות אלמנטים קטנים אשר משפיעים באופן ישיר ועקיף על המחיר כגון וותק, מקצוע, מספר לקוחות, גובה הכיסוי ועוד…

לכן לא מומלץ לבחור פוליסה לפי מחיר שכן ייתכן שתגלו שברגע האמת היא אינה מכסה אתכם.

ביטוח אחריות מקצועית אינו מכסה בכל מחיר תביעות אשר יוגשו כנגד המבוטח והן מוגבלות בסכום אשר נקבע מראש בעת רכישה הפוליסה, גבול זה נקרא גבול האחריות.

ישנן חברות ביטוח אשר מאפשרות להגדיל או להקטין ואף לבטל את גובה ההשתתפות עצמית בביטוח אחריות מקצועית, חשוב לבדוק את פוליסת הביטוח שלכם לעומק ולוודא שאתם אכן עומדים בתנאים להקטנה או הסרה של השתתפות עצמית.

ישנם מקצועות ראשיים מאוד פופולאריים כגון רופאים, עורכי דין, אדריכלים וכדומה אשר חברות הביטוח השיקה עבורם פוליסות מיוחדות ומותאמות במיוחד.

יחד עם זאת, כל בעל מקצוע חייב לוודא שחברת הביטוח אשר מבטחת אותו מבינה את המקצוע שלו ואף יש לה עשרות מבוטחים דומים.

טעות נפוצה בקרב בעלי המקצוע היא לחשוב שלאחר שסוגרים את הדלתות, האחריות שלכם פגה.

ההיפך הוא הנכון, תביעות אחריות מקצועית יכולות להתממש גם שבע שנים לאחר מעשה. ולכן חשוב לרכוש הרחבה לפוליסה אשר מגנה עליכם בהמשך הדרך.

ביטוח אחריות מקצועיתפוליסה בהתאמה אישית

זה לא מכובד להעתיק