ביטוח אחריות מקצועית למתווכים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית למתווכים

מתווכים ומתווכות מבצעים מספר רב של עסקאות מדי חודש, במהלך העסקאות הללו הם מתווכים בעסקאות נדל"ן, לעיתים יקרות מאוד בין מוכרים וקונים. במהלך עבודתם מתגלים לא פעם וויכוחים בין המתווך או המתווכת לבין הקונה או המוכר.

לעיתים כאשר הוויכוח לא מגיע לכדי פתרון או כאשר הרוכש או המוכר מרגיש שהמתווך התרשל בעבודתו ניתן להגיש כנגד המתווך תביעת נזיקין. ביטוח אחריות מקצועית למתווכים הוא ביטוח שנועד להגן על אנשי מקצוע בפני מקרים מסוג זה, כאשר הלקוח, או מקבל השירות מעוניין לתבוע את בעל המקצוע מולו הוא עובד בעקבות שירות לקוי שלטענתו קיבל.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית למתווכים?

ביטוח אחריות מקצועית למתווכים למעשה מבטיח למתווך שגם אם אחד מהלקוחות שלו יחליט לתבוע אותו בעקבות חוסר הסכמה, האירוע לא יפגע בו מבחינה כלכלית ועסקית. חשוב לדעת כי אפשרות התביעה עומדת לכל אדם, גם במקרים בהם הוא טועה לחלוטין בזמן שעלות הסרת התביעה מסדר היום יכולה להיות גבוהה לעיתים.

חברות הביטוח אשר מציעות ביטוח אחריות מקצועית למעשה לוקחות על עצמן את הטיפול בתביעה מ-א' ועד ת' ולמעשה מאפשרות למתווך להמשיך בעבודתו במקום להשקיע זמן ומרץ בתביעת נזיקין שהוגשה כנגדו, אנו נפרט על השירותים המשמעותיים ביותר שמקבל המבוטח מחברת הביטוח במסגרת ביטוחי אחריות מקצועית.

הדבר החשוב ביותר שניתן למתווך מחברת הביטוח הוא למעשה הבטחה שבמקרה ויפסקו כנגד המתווך פיצויים, חברת הביטוח היא זאת אשר תישא בעלות הפיצויים. כלומר, גם אם המתווך יימצא אשם על ידי בית המשפט, או שהתביעה תסתיים בפשרה. עלות הפיצויים לא תצא מכיסו הפרטי של המתווך, אלא מכיסה של חברת הביטוח.

שנית, חברת הביטוח דואגת להעמיד לרשות המבוטח צוות משפטי שייצג את המבוטח לכל אורך ההליכים המשפטיים. עורכי הדין שישכרו לטובת הטיפול בתיק ידאגו לנהל את הדיונים מול בית המשפט וינסו להוריד את התביעה מעל סדר היום. כך שהמבוטח לא צריך להתעסק באיתור צוות משפטי ובתשלום המגיע לו, אלא להמשיך ולעסוק בתחומו המקצועי.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למתווכים?

עלויות הביטוח משתנות באופן דרמטי בין מתווך למתווך כיוון ולמתווכים שונים יש צרכים שונים. לרוב מתווך שמבצע עסקאות רבות מדי חודש, או מתווך שמבצע עסקאות מעטות אך בסכומים גבוהים באופן יחסי יהיה זקוק לביטוח מקיף ביותר בעל תקרת תשלום גבוהה עד כמה שניתן. זאת כיוון שהסבירות שהוא יתבע עולה וכך, כאשר מדובר במתווך שמבצע עסקאות בסכומים גדולים, גובה התביעה הפוטנציאלית עולה גם הוא.

ההבדלים הללו מובילים אותנו למסקנה שיהיה לא מקצועי ולא אחראי לזרוק מספר ברשת האינטרנט. כדי לברר מהי העלות המדויקת עבורך נמליץ לך לשוחח עם יועצי הביטוח שלנו ולשמוע על מספר הצעות לביטוח אחריות מקצועית למתווכים.

אנו נדאג לסייע לך למצוא את הביטוח הכי מתאים עבורך, כזה שיאזן בין הסיכונים הפוטנציאלים לבין העלויות הכספיות של הביטוחים השונים. במידה ואתה מתווך בעל ותק ועבר ביטוחי נקי יחסית אנו נוכל לסייע לך לתרגם זאת להנחה בעלות הביטוח החודשי.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

חשיבותו של ביטוח אחריות מקצועית למתווכים

מתווכים עוסקים בתחום עתיר סיכונים, זאת לאור העובדה שהם מעורבים בעסקאות בשווי מיליוני שקלים על בסיס קבוע, לקוח לא מרוצה אחד יכול לגרור את המתווך לשנים ארוכות בבית המשפט, שנים שיגזלו את הזמן והכסף של המתווך וכתוצאה מכך לא יאפשרו לו להמשיך בעבודתו המקצועית.

חשוב להבין כי לא מדובר באיזו שהיא סכנה ערטילאית שרוב האנשים בכלל לא יתקלו בה. מדינת ישראל הופכת למדינה שבה תביעות הנזיקין הופכות יותר ויותר נפוצות, יותר לקוחות בוחרים לתבוע את מי שנתן להם שירות, כאשר אנו עדים לגל הצטרפויות לביטוח בקרב בעלי מקצוע רבים שבעבר לא היו נוהגים לרכוש ביטוחי אחריות מקצועית.

בין בעלי המקצוע הללו ניתן למנות חשמליים, טכנאים, מסאז'יסטים ונותני שירות רבים אחרים. הסיבה שבגינה הם בוחרים לרכוש ביטוח מסוג זה היא העובדה שהם רואים יותר ויותר מהקולגות שלהם נאלצים להתמודד עם תביעות נזיקין בעצמם וללא תמיכה חיצונית.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית למתווכים?

רכישת ביטוח אחריות מקצועית צריכה להתבצע רק לאחר שיחת ייעוץ עם איש מקצוע בתחום הביטוח, בתחום ביטוח אחריות מקצועית יש מגוון רחב של אפשרויות וחשוב לשמוע עליהם מאדם מנוסה בתחום שידע להסביר על ההבדלים בין הפוליסות השונות, היתרונות והחסרונות שלהן.

ביטוח אחריות מקצועית למתווכים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק