ביטוח אחריות מקצועית לעובדים סוציאליים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית לעובדים סוציאליים

עובדים סוציאליים מספקים שירות חשוב לקהילה, הם עוזרים לשמור עליה בטוחה יותר, רגועה יותר ובמקרה הצורך הם מצילים ילדים מהורים מזניחים או נשים בידי גברים מכים. עבודת הקודש הזאת מלווה לא אחת גם בטעויות, כאשר מטופלים יכולים להחליט לתבוע את העובד או העובדת הסוציאלית שלהם בגין רשלנות בעבודה.

כדי שתוכלו להגן על עצמכם מפני עם תביעות נזיקין מומלץ מאוד לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לעובדים סוציאליים, הפוליסה מספקת לעובדים הסוציאליים תמיכה חשובה במהלך התמודדות עם תביעה.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית לעובדים סוציאליים?

ההגנה שמעניקה חברת הביטוח למבוטחים שלה היא משמעותית מאוד, חברת הביטוח מעניקה סיוע כלכלי ומשפטי, גם אם אחד מהמטופלים שלכם לא מרוצה מהיחס שהוא קיבל, ברמה בה הוא בוחר לפנות לבית המשפט בתביעת נזיקין, האפשרות שתיפגעו מכך מבחינה כלכלית היא נמוכה מאוד, במידה ואתם מחזיקים בביטוח.

חברת הביטוח מבטיחה להעמיד לרשותכם סיוע במגוון תחומים, המשמעותי שבהם הוא כמובן הסיוע הכלכלי. במידה ותצטרכו לשלם פיצויים לאחד מהמטופלים שלכם, חברת הביטוח היא זאת שתשלם את הסכום, כך במקום שחשבון הבנק שלכם יספוג מכה, תוכלו להיות בטוחים שלא תזנקו.

מעבר לכך, הסיוע של חברת הביטוח בא לידי ביטוי גם בכל הקשור להליך התביעה שכן חברת הביטוח מעניקה למבוטחים סיוע משפטי בדמות צוות משפטי מוביל המתמחה בתחום תביעות הנזיקין. חשוב לציין כי חברת הביטוח תיקח על עצמה את דמי הטרחה של עורכי הדין וכך יצא שמעבר לכך שלא תצטרכו לחפש בעצמכם ייצוג משפטי הולם, חברת הביטוח תהא זאת שגם משלמת על הייצוג.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית לעובדים סוציאליים?

עלות ביטוח אחריות מקצועית לעובדים סוציאליים איננה קבועה, שכן יש הבדלים בין עובד סוציאלי אחד למשנהו, לצורך העניין עובד סוציאלי שתחום עיסוקו העיקרי הוא ילדים ונוער יהיה זקוק לפוליסת ביטוח שונה לחלוטין מהפוליסה לה יזדקק עובד סוציאלי העוסק בסיוע לאסירים בכלא.

בהתאם לכך התנאים המופיעים בפוליסה שונים מעובד סוציאלי אחד לשני, בנוסף גם עלות הפוליסה תהיה שונה, כאשר מקצועות בסיכון גבוהה יותר יגררו מחיר ביטוח יקר יותר ומקצועות בסיכון נמוך יותר יגררו מחיר זול יותר.

העלות משתנה גם בהתאם למקום העבודה של העובד הסוציאלי, ברוב מקומות העבודה המוסדרים יש הגנה מסוימת מטעם מקום העבודה, מה שמביא לכך שחלק מצרכי הביטוח יכוסו על יד הביטוח שמגיע ממנו, לעומתם עובדים עצמאיים ייאלצו לרכוש ביטוח מלא, שעלותו באופן טבעי תהיה גבוהה יותר.

טרם הרכישה של פוליסת ביטוח חשוב להבין מהם הצרכים הביטוחים של העובד הסוציאלי, לאפיין אותם כהלכה ורק לאחר מכן לתור אחרי פוליסת הביטוח המתאימה. מומלץ מאוד לבצע את עבודת האפיון הזאת עם אדם מקצועי שמבין בתחום הביטוח.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את היחס הראוי בין ביטוח איכותי ומקיף מצד אחד לבין מחיר הוגן שלא ישבור לכם את הכיס. נשמח להסביר לכם על כל האפשרויות הקיימות בשוק הביטוח הנוכחי ואף להמליץ לכם על הביטוח שהכי מתאים לצרכים שלכם, חשוב לזכור שביטוח אחריות מקצועית לעובדים סוציאליים הוא אחד מהביטוחים הדורשים מומחיות מצדו של יועץ הביטוח.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

חשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לעובדים סוציאליים

לביטוח אחריות מקצועית יש חשיבות גבוהה מאוד לעובד הסוציאלי, חברת הביטוח דואגת לכך שעלות ההתמודדות לא תיפול על כתפיו של העובד הסוציאלי, מעבר לכך היא מבטיחה לו שאם יפסקו פיצויים, מי שתישא בתשלומים היא חברת הביטוח עצמה.

לעיתים קרובות תביעות נזיקין מוכרעות לטובתו של התובע, הפיצויים הנפסקים יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים ובמקרים חריגים גם למאות אלפי שקלים. לכן, יש חשיבות גבוהה מאוד לכך שהעובד הסוציאלי יהיה מוגן באמצעות ביטוח.

כמו כן, כדאי לציין שכמות תביעות הנזיקין בישראל רק עולה, בכל שנה אנו עדים לכמות גבוהה יותר של תביעות נזיקין, בעלי מקצוע רבים, אשר בעבר לא היו רגילים להיתבע, נאלצו להיגרר לבתי המשפט ולהתמודד עם תביעות מן הסוג הזה בלי חברת ביטוח מאחוריהם. לכן, גם אם לא חשבתם על הנושא עד כה, חשוב להבין שהסיכוי שתהיו מעורבים בתביעה רק עולה ככל שהשנים חולפות.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית לעובדים סוציאליים?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח אחריות מקצועית באמצעות יועצי ביטוח אמינים ומקצועיים. יועצי הביטוח שלנו ישמח לתת לכם שירות ולסייע לכם לבחור את הביטוח שהכי מתאים עבורכם. נוכל להציג בפניכם את כל הביטוחים אותם תוכלו לרכוש ואת היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

ביטוח אחריות מקצועית לעובדים סוציאליים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק