ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון

ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון הוא חשוב ביותר, רואי ורואות חשבון דואגים באופן תדיר לכך שהנהלת החשבונות של הלקוחות שלהם תהיה מסודר ובהתאם לחוק, בחלק מהמקרים עבודת רואה החשבון מסובכת ומצריכה מחשבה רבה, כיוון שמצד אחד רואה החשבון רוצה לצמצם עד כמה שאפשר את הוצאות הלקוח שלו ומצד שני צריך לוודא כי הוא עובד במסגרת החוק. 

עבודתו של רואה החשבון יכולה להיות חשופה לביקורת גם במשך שנים רבות אחרי סיום העבודה, כאשר במהלך תקופת הזמן הזאת עלולות לצוף טעויות חשבוניות בדיעבד כי עלו ללקוחות כסף רב, או מן הצד השני, העבודה החשבונאית עלולה לסבך את הלקוח מבחינה חוקית. במקרים כאלה, הלקוח יכול להחליט לתבוע את רואה החשבון בתביעת נזיקין כדי לקבל פיצוי, בדיוק לשם כך נועד ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון?

ביטוח אחריות מקצועית מבטיח לרואה החשבון כי במקרה של תביעה תעמוד מאחוריו חברת הביטוח, חברת הביטוח למעשה מחויבת לסייע לרואה החשבון להתמודד עם התביעה שהוגשה כנגדו והיא עושה זאת במספר דרכים.

ראשית, חברת הביטוח מבטיחה, כי במקרה בו תאלצו לשלם פיצויים בעקבות פסיקת בית המשפט, חברת הביטוח היא זאת שתיקח על עצמה את תשלום הפיצוי, בתנאי שגובה הפיצוי לא עולה על תקרת האחריות שמופיעה בפוליסת הביטוח אותה רכשתם. באופן זה תוכלו להיות בטוחים שגם במקרה של הפסד, המכה הכלכלית לא תהיה קשה.

שנית, חברת הביטוח תעמיד לרשות מבוטחיה עורכי דין מהרמה הראשונה בארץ, הצוות המשפטי שייצג אתכם ישמור על האינטרסים שלכם בבית המשפט, לפעול לזיכוי ולצמצם עד כמה שניתן את הפגיעה במוניטין המקצועי שלכם. באופן זה תוכלו להמשיך ולהתרכז בעבודתכם המקצועית במקום להסיט את תשומת ליבכם לנושאים משפטיים, כמו העסקת משרד עורכי דין שייצג אתכם בבית המשפט.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון?

עלות ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון משתנה מרואה חשבון אחד למשנהו, זאת לאור העובדה שיש הבדלים משמעותיים במאפייני העיסוק של כל רואה חשבון. מחירי הביטוח נעים בין כמה מאות שקלים בחודש ויכולים להגיע גם לאלפי שקלים.

כדי להבין היכן אתם נמצאים על הסקאלה תצטרכו לקחת בחשבון את כמות הלקוחות שלכם, באופן טבעי ככל שיש יותר לקוחות הסיכוי שאחד מהם אחד יבחר לתבוע עולה ולכן מחיר הפרמיה החודשית עולה בהתאמה.

בנוסף, חברת הביטוח תנסה להבין מה היקף הכסף שאתם מנהלים מדי חודש כדי להעריך את פוטנציאל הנזק, הסכנה להיתבע בתביעה בסכום גבוה היא הרבה יותר משמעותית כאשר רואה החשבון מטפל מדי חודש במיליוני שקלים. לכן, עלות הביטוח מושפעת גם ממאפיין זה.

לבסוף, יש עוד מספר מאפיינים שיכולים להשפיע במידה כזאת או אחרת על עלות הביטוח, למשל ככל שיש לרואה החשבון יותר ותק וניסיון בתחום, חברת הביטוח תוכל להפחית את עלות הביטוח. בנוסף, גם לעבר הביטוחי של רואה החשבון יש השפעה על גובה הפרמיה החודשית.

כדי לרכוש פוליסת ביטוח באופן שקול חשוב להבין מהם הצרכים והסכנות להם אתם חשופים, באופן זה תוכלו לאזן כראוי עלות הביטוח לאיכות הביטוח. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח.

יועצי הביטוח שלנו מכירים בצורה אינטימית את תחום האחריות המקצועית לרואי חשבון ויידעו להציג בפניכם תמונת מצב כוללת של שוק הביטוח כדי שתוכלו להיות חשופים לכל האפשרויות לפני שתקבלו החלטה. מומחי הביטוח שלנו יסייעו לכם לנתח את הצרכים שלכם ולהתאים ביטוח אידיאלי עבורכם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון

חשיבות ביטוחי האחריות המקצועית לרואי חשבון היא אדירה, הביטוח מאפשר לכם לעבוד בחופשיות מבלי לחשוש מתביעות קנטרניות, בנוסף אתם תוכלו לאפשר לעצמכם להמשיך ולעבוד כרואי חשבון גם במקרה של תביעה.

חשוב להבין כי האפשרות להיתבע על ידי מי מלקוחותיכם איננה בלתי סבירה, כמות תביעות הנזקין בישראל עולה באופן קבוע, הישראלים מודעים לזכויות שלהם ולאפשרויות העומדות בפניהם, כך שהסבירות שתיתבעו, גם אם פעלתם בצורה ראויה היא לא נמוכה כלל וכלל.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון?

הצורה הטובה ביותר לרכישת ביטוח אחריות מקצועית היא לנהל שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח, חשוב להבין שיש הבדלים משמעותיים בין פוליסות הביטוח השונות בתחום האחריות המקצועית ולכן חשוב לשוחח עם אדם מקצועי שיודע להסביר על הניואנסים הקטנים יותר בפוליסות הביטוח השונות.

ביטוח אחריות מקצועית לרואי חשבון בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק