ביטוח אחריות מקצועית לאופטומטריסט

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית לאופטומטריסט

אופטומטריסטים ואופטומטריסטיות דואגים באופן יום יומי לסייע ללקוחות שלהם לראות טוב יותר, העבודה שלהם דורשת מומחיות רבה ומסובכת ולעיתים יכולות להתרחש טעויות בהתאמת המשקף והעדשה ללקוח.

בחלק הגדול של המקרים טעות כזאת או אחרת תוביל להחלפה של העדשות אך חלק מן הלקוחות בוחרים לתבוע את האופטומטריסט שנתן להם שירות. כדי להתגונן מתביעות מהסוג הזה באופן מיטבי מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לאופטומטריסטים המספקת לאופטומטריסט שקט נפשי מול תביעות נזיקין ומאפשרות לו להמשיך בעבודתו ללא כל חשש.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית לאופטומטריסט?

ביטוח אחריות מקצועית לאופטומטריסט הוא די סטנדרטי במהות שלו ודומה לביטוחי האחריות המקצועית הנפוצים האחרים. ביטוחי אחריות מקצועית נותנים למבוטח הגנה מפני תביעות הקשורות קשר ישיר לשירות או מוצר שסיפקו לאחד הלקוחות שלהם.

לקוחות לא מרוצים, שלטענתם קיבלו מוצר פגום או שירות לקוי רשאים לתבוע את נותן השירות בתביעת נזיקין. ביטוח אחריות מקצועית לרופאים נועד בדיוק למקרים מן הסוג הזה, כדי לסייע לכם להתמודד עם התביעה בבית המשפט וכדי לתת לכם תמיכה כספית לאורך ההליך ובמקרה הצורך גם עם סיומו.

ההגנה שמספק ביטוח אחריות מקצועית היא מקיפה למדי וכוללת שני צדדים משמעותיים, הראשון הוא תמיכה משפטית לאורך כל התביעה, חברות הביטוח נוהגות להציע במסגרת הביטוח הזה ייצוג משפטי הולם, חברת הביטוח תעמיד מטעמה צוות משפטי שייצג את המבוטח. בכך המבוטח לא יצטרך לחפש צוות משפטי בעצמו ועלות הייצוג גם כן תושת על חברת הביטוח.

הצד השני הוא כמובן הצד הכספי, במקרה של הפסד בתביעה בית המשפט רשאי לתבוע פיצויים בהתאם לנסיבות המקרה, גם במקרה של הפסד, חברת הביטוח היא זאת שתיקח על עצמה את עלות הפיצויים שהושתו. כך למעשה המבוטח נמנע לחלוטין מתשלום מהוצאה כספית משמעותית לאורך ההתמודדות המשפטית.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית לאופטומטריסט?

עלות הביטוח אחריות מקצועית לאופטומטריסטים איננה קבועה והיא תלויה בקשת רחבה של גורמים, הקשורים להיקף העבודה של האופטומטריסט, הניסיון שלו ובעוד גורמים נוספים. עלות הביטוח לרוב איננה גבוהה במיוחד והיא כדאית לרוב העוסקים בתחום.

אחד המאפיינים המשמעותיים ביותר מבין אלה המשפיעים על גובה הפרמיה החודשית הוא היקף העבודה שיוצאת תחת ידיו של האופטומטריסט, באופן טבעי, ככל שיש יותר עבודה ויותר עדשות וסחורה אופטית אחרת שיצאה תחת ידיו של האופטומטריסט האפשרות לטעות עולה ואיתה עלות הביטוח.

בנוסף, ניתן למנות מאפיינים בעלי השפעה לא מועטה על גובה הפרמיה החודשית כגון הוותק של האופטומטריסט ואת העבר הביטוחי שלו, בדומה למוצרים ביטוח אחרים, כמו ביטוח רכב, ככל שהותק של האופטומטריסט משמעותי יותר עלות הביטוח יורדת.

כמו כן, חשוב לזכור כי חלק מהאופטומטריסטים נהנים מביטוחים כאלה ואחרים אותם הם מקבלים ממקום העבודה שלהם, לכן אותם אופטומטריסטים יצטרכו לרכוש ביטוח אחריות מקצועית מצומצם יותר, כאשר הביטוח המקיף נועד בעיקר לעצמאיים בתחום או לאלו שלא נהנים מהגנה כלשהי.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

חשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לאופטומטריסט

אנו עדים בשנים האחרונות לעלייה משמעותית בכמות תביעות הנזקין המוגשות בישראל בשנים האחרונות, רוב העלייה מיוחסת לעובדה שהציבור הישראלי מודע יותר לזכויות שלו וליכולת שלו לתבוע. בנוסף הזמינות היחסית של עורכי דין העוסקים בתחום גם מביאה לצמיחה בהיקף התביעות.

לכן, יותר ויותר בעלי מקצוע מחליטים שלא לקחת סיכון ולרכוש לעצמם ביטוח אחריות מקצוע, תחום האופטומטריה אינו שונה בהיבט זה, תביעות נזיקין מוגשות בימים אלה גם כנגד אופטומטריסטים ולכן חשוב להגן על עצמכם מפני תביעות מהסוג הזה.

הביטוח יעניק לכם שקט נפשי ויאפשר לכם להמשיך בעבודתכם ללא חשש מתביעה, כך גם במקרה בו תתבעו על ידי אחד הלקוחות שלכם יעמוד מאחוריכם גוף חזק ורציני שייתן לכם תמיכה כספית ומשפטית משמעותית.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית לאופטומטריסט?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח אחריות מקצועית לאופטומטריסט רק לאחר בדיקה מעמיקה והבנה של הסכנות מולם אתם עומדים. בסופו של דבר בדומה לרוב הביטוחים צריך לשקול מהי העלות לעומת התועלת.

הדרך הטובה ביותר לרכוש ביטוח אחריות מקצועית היא לנהל שיחת מקצועית עם יועץ ביטוח,  שמבין בתחום ביטוח אחריות מקצועית. יועצי הביטוח שלנו יידעו להציג בפניכם את כל האפשרויות הקיימות בשוק ויעזרו לכם לאזן בין היקף הביטוח לבין המחיר שלו.

ביטוח אחריות מקצועית לאופטומטריסט בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק