ביטוח אחריות מקצועית למטפלים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית למטפלים

מטפלים עובדים עם אוכלוסייה אשר זקוקה לטיפול רפואי או אלטרנטיבי כדי לעזור להם להתגבר על מגוון מצבים בריאותיים שונים, במהלך עבודתו של המטפל קורה לא אחת כי מצבו של המטופל מתדרדר או מורע, גם אם המטפל נהג במקצועיות גמורה וללא רשלנות, במקרים כאלה המטופל יכול לתבוע את המטפל בבית המשפט ולגרור אותו להרפתקה משפטית ארוכה. לשם כך נוצר ביטוח אחריות מקצועית למטפלים שאמור לספק הגנה במקרים מהסוג הזה.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית למטפלים?

ביטוח אחריות מקצועית למטפלים מספק למטפל או מטפלת הגנה מפני מגוון רחב של תרחישים שיכולים להשתבש במהלך הטיפול:

הגנה מפני תביעה בגין פציעה או נזק גופני – במידה ומטופל ייפגע במהלך הטיפול, הוא רשאי לתבוע פיצויים בגין רשלנות, במקרה כזה חברת הביטוח תספק למטפל הגנה משפטית מלאה בהתמודדות עם התביעה.

ביטוח צד ג' – במידה ומטופל נפגע כתוצאה מאירוע שלא היה בשליטתו הבלעדית של המטפל במהלך הטיפול, הוא עדיין יוכל לתבוע פיצויים. במקרה כזה חשוב להחזיק בביטוח צד ג' שיסיר מכם את העול הכלכלי בכל הנוגע לתשלום הפיצויים.

ליווי משפטי וכיסוי הוצאות המשפט וסכום התביעה – חברת הביטוח תספק ליווי למבוטח לכל ההליך המשפטי מול התובע ותעניק לו כיסוי מלא על כל הוצאותיו המשפטיות וכן תפצה אותו בסכום הפיצויים במידה ויקבעו כאלה על ידי בית המשפט.

ביטוח אחריות מוצר – במידה והענקתם לאחד המטופלים שלכם מוצר שגרם לו נזק, או מוצר פגום תצטרכו, גם במקרה כזה הגנה וסיוע מחברת הביטוח.

הרחבות לפוליסת הביטוח:

כיסוי רטרואקטיבי – ניתן להרחיב את הביטוח לכלול בתוכו גם טיפולים שניתנו לפני רכישת פוליסת הביטוח, בתנאי שבזמן רכישת הביטוח לא היה ידוע למטפל על כוונה של המבוטח לתבוע וכן שהוא לא היה מודע לבעיה שהתרחשה במהלך הטיפול.

כיסוי לתלונת הטרדה מינית – במקצועות הטיפול הכוללים מגע עם המטופל, כמו מעסים, חשוב שפוליסת הביטוח תספק לכם הגנה כנגד תביעות בתחום ההטרדה המינית. הכיסוי הזה כולל את הוצאות המשפט בלבד ולא את תשלום הפיצויים במקרה של הרשעה.

לבסוף חשוב לבחון מה גובה הכיסוי המקסימלי אליו מתחייבת חברת הביטוח, חשוב לבחור בביטוח שיספק תקרת הגנה גבוהה יחסית של לפחות רבע מיליון שקלים, זאת לאור העובדה שיש מקרים בהם הפיצויים בגין פציעה או פגיעה פיזית מגיעים לסכומים כאלה.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למטפלים?

עלות ביטוח אחריות מקצועית למטפלים איננה גבוהה במיוחד, לכן כדאי לכל מטפל לבטח את עצמו בביטוח מסוג זה, עלות הביטוח מושפעת מגורמים שונים, הראשון הוא תחום העיסוק הספציפי של המטפל. במקצועות עתירי סיכון גובה הפרמיה החודשית תהיה גבוהה בעשרות אחוזים ממקצועות בהן הסיכון נחשב נמוך יחסית.

בנוסף, יילקחו בחשבון מאפיינים סטנדרטים יחסית כמו הניסיון של המטפל וההיסטוריה הביטוחית שלו, במידה והיא קיימת, כך מאמן בעל היסטוריה ביטוחית נקייה המחזיק בניסיון של מספר שנים צפוי לשלם סכום נמוך יחסית עבור הביטוח.

ניתן לומר באופן כללי שביטוח עבור המטפל במקצוע אשר נחשב בסיכון ממוצע, בעל ניסיון של מספר שנים ובעל היסטוריה ביטוחית נקייה תעלה קרוב ל-100 שקלים בחודש.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית למטפלים

חשיבותו של ביטוח אחראיות מקצועית למטפלים היא משמעותית, חשוב לקחת בחשבון את האפשרות שגם טיפול פשוט יכול להסתיים בפציעה או בפגיעה פיזית במטופל. במקרה כזה המטופל יכול לתבוע את המטפל וחשוב שתהיה חברת ביטוח חזקה שתוכל לעמוד לצידו ולסייע לו בהתמודדות המשפטית.

בשנים האחרונות כמות תביעות הרשלנות עולה כל עת, לא רק בתחום הטיפולים, הציבור בישראל הופך מודע יותר ויותר לאפשרויות שלו להגיש תביעות פיצויים, בנוסף כמות לא קטנה של מטפלים נאלצו להתמודד עם תביעות מסוג זה.

ביטוח האחריות המקצועית למטפלים מאפשר למטפלים בכל תחום עיסוק להתמודד עם התביעות הללו כשהן מוגשות ובמידת הצורך לעמוד בתשלום הפיצויים שייקבעו.

אם אתם עדיין מתלבטים, נסו לחשוב האם תוכלו להתמודד עם תביעה שתמרח לאורך שנה או שנתיים, במקרה הטוב, לעמוד בהוצאות משפטיות של כמה עשרות אלפי שקלים ואז, במידה ותפסידו לשלם פיצויים בגובה כמה עשרות אלפי שקלים למטופל. במידה והתשובה לשאלות האלו היא לא, הרי שביטוח אחריות מקצועית לרופאים יסייע לכם מאוד.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית למטפלים

על מנת לרכוש ביטוח אחריות מקצועית חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום, הצוות שלנו יוכל לעזור לכם לקבל את הביטוח הטוב ביותר, זה שיתאים בדיוק לצרכים האישיים שלכם. לפני רכישת הביטוח חשוב לבצע סקר שוק ולבחון מספר הצעות מחיר, השוואה שנוכל לסייע לכם בה.

ביטוח אחריות מקצועית למטפלים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק