ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים

פסיכולוגים ופסיכולוגיות עוזרים למטופלים שלהם לשמור על האיזון הנפשי שלהם ומסייעים להם להתגבר על קשיים ואתגרים שעולים במהלך שגרת החיים שלהם. טיפולים המוענקים על ידי הפסיכולוגים והפסיכולוגיות לא תמיד מצליחים להביא לשיפור מצבו הנפשי של המטופל ולמרבה הצער אף עלולים להביא להחמרה במצבו.

במקרה בו המטופל מרגיש כי הוא נפגע מהטיפול שקיבל, הוא יכול לבחור להגיש תביעת נזיקין כנגד הפסיכולוג שלו. הצורה הטובה ביותר להתמודדות עם תביעת נזיקין היא לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוג שתעניק הגנה משפטית ותמיכה כלכלית במקרה הצורך.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים?

ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים מספק לפסיכולוגים הגנה וסיוע בהתמודדות עם תביעות נזיקין מצד מטופלים. המטופל יכול לבחור לתבוע מכמה סיבות, אולם לרוב ניתן לסכם את כולם בחוסר שביעות רצון מהטיפול, במקרים נדירים יש טענה לרשלנות ממש או לגרימת נזק במכוון.

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה משמעותית במודעות של הישראלים בכל הקשור בתביעות נזיקין ובפרט לפשטות היחסית של הגשת התביעה. בהתאם אנו מבחינים בעלייה ניכרת בכמות תביעות הנזיקין  כמעט בכל תחומי העיסוק המקצועי גם במקצועות בהם תביעות נזיקין היו אירוע נדיר למדי, בוודאי תופתעו לשמוע שיש כמות לא מעטה של אינסטלטורים, חשמלאים, מאמני כושר ועצמאיים נוספים שבוחרים לרכוש ביטוח אחריות מקצועית.

לאור הסכנה המשמעותית להיתבע שרק מתעצמת ככל שחולפות השנים, בעלי מקצועות חופשיים ועצמאיים רבים בחרו לרכוש בביטוח אחריות מקצועית, הביטוח מספק הגנה מקיפה ומשמעותית במקרה של תביעת נזיקין מצדו של אחד מהמטופלים שלכם. יש ביטוחי אחריות מקצועית שמותאמים במיוחד לפסיכולוגים ומספקים סיוע משפטי וכלכלי משמעותי במצב בו אחד המטופלים שלכם מרגיש שנפגע בעקבות הטיפול ובוחר לתבוע אתכם.

אחד הדברים המועילים ביותר בפוליסת הביטוח הזאת היא העובדה שגם אם בית המשפט ירשיע אתכם ויקבע שאכן התרשלתם בתפקידכם, חברת הביטוח תעמוד מאחורי התחייבויותיה ותשלם את הפיצויים שנקבעו על ידי בית המשפט, כמובן תחת המגבלה שגבוה הפיצויים לא עובר את גבולות הכיסוי שנקבעו מראש בפוליסת הביטוח.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים?

הערכת מחיר עלות הפוליסה מראש תהיה אינה אחראית מצידנו לאור העובדה שיש הבדלים רבים ומשמעותיים בין פסיכולוג לפסיכולוג, עלות הביטוח יכולה להגיע לאלפי שקלים בשנה או כמה מאות שקלים בחודש. אולם, כדאי לציין שיש מספר מאפיינים המשפיעים על עלות הפוליסה.

למשל ותק מקצועי של הפסיכולוג יתרום להפחתה בעלות הביטוח, כמו כן, עבר ביטוחי נקי מתביעות גם יסייע לחברת הביטוח להרגיש בטוחה יותר לבטח אתכם וכפועל יוצא להפחית בגובה הפרמיה החודשית. בנוסף, חלק מהפסיכולוגים שלא עובדים באופן פרטי נהנים מביטוח ממקום העבודה, לכן כדי לקבל הגנה מלאה מומלץ רק לרכוש ביטוח משלים שייתן לכם כיסוי מקיף.

ישנם עוד נושאים שחשוב לקחת בחשבון לפני לרכוש פוליסת ביטוח, למשל תצטרכו להבין מהו היקף הכיסוי בו לו אתם זקוקים. באופן טבעי ביטוח טוב ומקיף יוביל לעליה של הפרמיה החודשית. לעומת זאת, אם תרכשו פוליסה צרה יחסית תוכלו לחסוך סכום משמעותי של כסף בכל שנה.

ישנם שיקולים כבדים שצריך להכריע בהם בנוגע להיקף הביטוח הראוי והנדרש עבורכם, לכן לפני רכישת הביטוח כדאי מאוד לנהל שיחת ייעוץ עם איש מקצוע בתחום ביטוח האחריות המקצועית, יועצי הביטוח שלנו יוכלו לספק לכם הדרכה והכוונה בכל הנוגע לביטוח הטוב ביותר עבורכם, בנוסף הם יוכלו להציג בפניכם את כל הפוליסות הקיימות ואת כל האפשרויות העומדות בפניכם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועיות לפסיכולוגים

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים היא אדירה, הביטוח מבטיח לכם שקט נפשי ומרחב תמרון מקצוע, גם במקרה של מטופל לא מרוצה אתם לא תצטרכו להתמודד עם התביעה לבד, חברת הביטוח תעמוד מאחוריכם ותבטיח שהעול הכלכלי והמשפטי הכרוך בהתמודדות עם תביעה מסוג זה לא ייפול כולו על הכתפיים שלכם.

חשוב להבין שעלות ההליכים המשפטיים יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים ובמקרים חמורים אף מעבר לכך, בנוסף איתור צוות משפטי שמבין בתחום ידרוש מכם זמן רב ואנרגיה, לכן הסיוע של חברת הביטוח שתעמיד לשירותכם צוות משפטי מצוין שיוכל לאפשר לכם להמשיך בעיסוקכם המקצועי הוא הכרח.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים?

כדאי לרכוש ביטוח אחריות מקצועית לרופאים רק לאחר שיחת בירור מקיפה עם בעל מקצוע מהימן בתחום הביטוח. יועצי הביטוח שלנו יוכלו לספק לכם את כל הידע הדרוש לפני רכישת הביטוח, הם בעלי ידע נרחב בתחום ומכירים את כל פוליסות הביטוח הקיימות בשוק.

ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק