ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית

ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית הוא סוג ביטוח המוצע לאנשים העוסקים במקצועות המציעים טיפול פיזי או נפשי בשיטות פרא רפואיות, והוא בא במטרה לבטח את המטפלים על כל מצב שעלול לקרות להם – נזק בגוף למטופלים, נזק בנפש למטופלים ועוד. יש כמה וכמה נקודות שכדאי להכיר על ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית, ועל נקודות אלה נפרט לכם כאן בהרחבה.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית?

ביטוח אחריות מקצועית לרופאים הוא ביטוח המיועד למטפלים בתחומים הפרא רפואיים. תחומים כמו דיקור סיני, נטורופתיה, הומאופתיה, רפלקסולוגיה, רפואה סינית, שיאצו, שיטת אלכסנדר, היפנוזה ועוד הם תחומים הנמנים עם העולם הפרא רפואי, ומטפלים המשתייכים לאחד או יותר מסוגי הטיפולים האלו צריכים להחזיק בביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית. למה? שאלה מצוינת.

היות ומדובר בטיפולים של מגע, אם לא ישיר אז באמצעות כלים שונים כמו מחטים, אבנים חמות ועוד, עלול להיווצר מצב שבו תתרחש פגיעה גופנית בגוף המטופל. פגיעה כזו עלולה להוביל לתביעה, וביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית יכול להבטיח שהיא תסתיים מבלי לפגוע בכם בצורה כלכלית או מקצועית.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית?

באופן כללי המחיר של ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית משתנה מתחום לתחום, בהתאם לחברת הביטוח שדרכה תרכשו את הפוליסה ובהתאם, כמובן, לגבולות האחריות שיקבעו בפוליסה. בגדול מדובר על מחיר שנתי של כ-4,000 ש"ח עבור כיסוי של עד חצי מיליון שקלים, אולם הטווח הכללי של המחירים מתפרש על פני סכומים וגבולות אחריות גדולים וקטנים יותר – בהתאם לתחום שבו אתם עוסקים.

בכל מקרה, חשוב להבין שרכישה של ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית היא בגדר חובה. ואין מחיר שהוא גבוה מדי כדי לכסות אתכם בזמנים שבהם תאלצו להתמודד מול תביעה. כמובן שעדיף למצוא פוליסה שתציע גבולות אחריות גבוהים יותר במחיר נמוך יותר, אולם עדיף לא לקחת סיכונים וללכת עם חברת ביטוח מקצועית ומנוסה, ללא תלות בגובה המחיר.

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית

ביטוח אחריות מקצועית פרא הוא בעל חשיבות יוצאת דופן. כמו בכל תחום בחיים שבו הפעילות שלנו מתחילה ממקום אחד, עלולה להסתיים במקום אחר. גם טיפולים בתחומים שציינו עלולים למצוא את עצמם מתגלגלים למקומות לא צפויים שיכולים לגרור אחריהם תוצאות קשות כמו תביעה.

במידה ואכן תיפתח נגדכם תביעה שכזו, ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית יכול להבטיח את הכיסוי שלכם בגין המקרה, כולל הוצאות כספיות, איסוף מסמכים אל מול התובע וכל ההתעסקות הכללית סביב נושא התביעה. כל הדברים האלו שבעצם יחסכו מכם בזמן אמת, יוכלו לאפשר לכם להמשיך לעסוק במקצוע שלכם בראש שקט וללא דאגות.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
Top Sport

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית?

חברות הביטוח השונות ברחבי הארץ מציעות מגוון פוליסות ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית. על מנת לקנות ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית תצטרכו לבצע סקר בין כולן ולהשוות בין המחירים, השירות והיקף הפוליסות המוצעות לכם. אפשרות נוספת היא לפנות אל גורם מקצועי שיוכל לסייע לכם להבין אצל איזו מחברות הביטוח הכי משתלם לקנות ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית, איזו מבין הפוליסות שהוצעו לכם היא הכי מקיפה, הכי משתלמת ועם השירות הכי טוב. תוכלו להשאיר פרטים בעמוד ואחד מנציגי החברה יחזור אליכם עם כל מה שצריך לדעת על ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית.

מה קורה כאשר צריך להפעיל ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית?

במידה ותגיעו למצב שבו אתם צריכים להפעיל ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית, חברת הביטוח תצטרך להיכנס לתמונה ולהתחיל לפעול בצורה ישירה אל מול הלקוח התובע. בשלב זה יתבצע איסוף מסמכים שיעידו על המקרה שקרה ובגינו נפתחה התביעה, תידרשו למילוי טפסים עם הפרטים המלאים שלכם ושל התובע וכן יתחיל הליך של איסוף ראיות מטעם חברת הביטוח. כל זאת ועוד על מנת לסיים את התביעה בצורה ישרה והגיונית, כך שאם התובע יימצא בעל סיבה מוכחת לתביעה תוכל חברת הביטוח להעביר לו את התשלומים.

לצד זאת, במידה ולא יצליח התובע להעיד שאכן התביעה מגיעה ממקום אמיתי ושאכן נגרם לו נזק – חברת הביטוח תדע לסגור את התביעה ללא תשלום.

ביטוח אחריות מקצועית פרא רפואית בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק