ביטוח אחריות מקצועית רפואית

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אחריות מקצועית רפואית

תחום הרפואה כולל בתוכו מגוון ענק של טיפולים, ניתוחים, התייעצויות ולצערנו גם המון תקלות. רשלנות רפואית היא אחד מסוגי הרשלנויות הנפוצים ביותר בעולם המקצועי, ולצערנו לא תמיד יש לנו שליטה על זה. ולמה? רופאים, מעבר להיותם עובדים שעות ארוכות במשמרות בלתי נגמרות שלפעמים אורכות גם למעלה מיממה שלמה רצופה, עובדים עם החומרים הכי רגישים שיש בעולם – החומר האנושי, ולכן לפעמים עלולות לקרות כאן טעויות בלתי הפיכות שגורמות נזקים פיזיים, נפשיים וגופניים לאנשים. מהסיבה הזו בדיוק ביטוח אחריות מקצועית לרופאים הוא בגדר חובה עבור כל רופא ורופאה במדינת ישראל, ובמאמר הקרוב ננסה להסביר כמה דברים חשובים אודותיו.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית רפואית?

ביטוח אחריות מקצועית רפואית בא במטרה להבטיח שגם מקרים של רשלנות רפואית לא יפגעו בדרך המקצועית או בדרך הכלכלית של הרופא. לצערנו טעויות אנוש הן חלק בלתי נפרד מהחיים, וכמו שאנחנו לא יכולים לדעת מה יקרה בפעם הבאה שנצא מהבית ונתקל בהמון מקרים בלתי צפויים לאורך החיים, כך גם בזמן טיפולים רפואיים.

רשלנות רפואית היא עניין שלצערנו שגור בחייהם של הרופאים, ולפעמים אבחון לא מדויק או טעות קטנה בזמן הניתוח עלולים לעלות לאנשים ביוקר עם מקרים מצערים כמו כריתת איברים, איבוד יכולות וחושים ועוד. במקרים אלו סביר להניח שהמטופל הניזוק מהטיפול יתבע את הרופא בגין רשלנות רפואית, וכאן ביטוח אחריות מקצועית רפואית נכנס לתמונה כדי לעשות בה קצת סדר ולהגן על הרופאים.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית רפואית?

ביטוח אחריות מקצועית רפואית הוא בדרך כלל ביטוח שנרכש בסיוע כלכלי של המדינה, היות ומדובר כאן על אחד הביטוחים היקרים ביותר שחברות הביטוח השונות מציעות. באופן כללי מדובר כאן על טווח ענק של מחירים, היות ותחומי הרפואה הם שונים ובהתאם גם הסיכון הכרוך בביצוע הטיפולים השונים בתחום הספציפי.

בנוסף, המחיר של ביטוח אחריות מקצועית רפואית יכול להשתנות גם בהתאם לחברת הביטוח המציעה את הפוליסה. באופן כללי מדובר כאן על תשלום סכום של בין 1,000 ש"ח עבור רופא מתמחה, 5,000 ש"ח עבור רופא מומחה ו-6,500 ש"ח עבור פנסיונר. כל אלו מצטרפים אל סבסוד המדינה שעומד בדרך כלל על סכום של יותר מ-3,000 ש"ח לרופא.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית המיועדת למנהלים בכירים ונושאי משרה המעניקה כיסוי רחב מפני תביעות בגין רשלנות ניהולית. כיסוי הפוליסה כולל הוצאות משפטיות, חקירות וכו'
בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית רפואית

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית רפואית היא גדולה לאין שיעור, ולמה? היות ומדובר כאן בנגיעה בתחום הכי חשוב בעולם – חיי האדם והגוף שלו. מקרים של רשלנות רפואית הם מהמקרים היותר נפוצים במדינת ישראל ובעולם בכלל, ולצערנו ניתוחים רבים המוגדרים בתור ניתוחים קלים מוצאים את עצמם מסתבכים ומגיעים למצב בלתי הפיך של אובדן איברים או אובדן יכולות וכישורים מסוימים, ובמקרים הגרועים ביותר – אובדן החיים עצמם.

במקרה ותעמדו במצב כזה ותהיו חשופים לתביעה מצד הלקוח או בני משפחתו, ביטוח אחריות מקצועית רפואית הוא הדרך היחידה להבטיח שלא תאבדו את רישיון המקצוע שלכם וכמובן שלא יגרם לכם נזק כלכלי שעלול להביא אתכם למצב גרוע במיוחד.

ביטוח אחריות מקצועית רפואית הוא הלכה למעשה של המשפט עדיף להיזהר מאשר להצטער. ככל שאנחנו חיים אין באפשרותנו לצפות את העתיד ולדעת מה יקרה מחר, ולכן כל אחד מאיתנו מחזיק בכמה סוגי ביטוח. אז נכון, לפעמים תחיו חיים שלמים מבלי להפעיל שום ביטוח שהוא, אולם עדיף להחזיק ביטוחים שונים כדי להבטיח שאם וכאשר משהו יקרה – אתם יכולים להיות רגועים ומכוסים לחלוטין, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בתחומים המקצועיים שבהם אתם עוסקים.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית רפואית?

קנייה של ביטוח אחריות מקצועית רפואית מתאפשרת באמצעות חברות הביטוח השונות הפועלות במדינת ישראל. לכל אחת מהן פוליסות שונות המציעות היקפים וגבולות אחריות שונים, מחירים שונים וכמובן שירות אחר – טוב יותר או טוב פחות, בהתאם לחברת הביטוח שתבחרו. כדי לקבל סיוע וליווי בבחירת חברת הביטוח שתספק לכם ביטוח אחריות מקצועית רפואית, אתם מוזמנים להיעזר במומחי הביטוח שלנו אשר בקיאים בפוליסות הביטוח השונות המתאימות לרופאים אשר ישמחו לסייע לכם בבחירת הביטוח הנכון עבורכם.

ביטוח אחריות מקצועית רפואית בהנחה בלעדית
זה לא מכובד להעתיק