כל מה שחשוב לדעת

אל תחמיצו עדכונים מאיתנו
הרשמו וקבלו מאיתנו ניוזלטר משובח מעת לעת
פוליסות ביטוח אחריות מקצועית מומלצות
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

בראש שקט

ביטוח אחריות מקצועית

עוד בנושא ביטוח אחריות מקצועית
בלוג ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים -מטפלים בכאב הכי מציק

העולם שבו אנו חיים הוא עולם שבו יש גבול לכמה יש לנו אחריות ושליטה על הדברים שקורים. איך אומר המשפט הידוע – "האדם מתכנן תוכניות ואלוהים צוחק צחוקיות", ופעמים רבות אנחנו נתקלים במשפט הזה הלכה למעשה. 
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים

לצערנו לא את הכל אפשר לצפות מראש, וחלק מהדברים פוגשים אותנו בדרכים לא צפויות, בזמנים לא צפויים ומביאים איתם השלכות שנצטרך להתמודד איתם. עבור מקרים אלו בדיוק אנחנו צריכים להיערך בהתאם עם ביטוח שיכסה כל מקרה או כזה שעלול לקרות לנו, ובמאמר הקרוב נתמקד בביטוח מסוג ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים.

מה זה ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים? כיסוי מפני תביעת רשלנות

כמו בכל סיטואציה שבה אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם מקרה לא צפוי, כך גם בביקור במרפאת השיניים. רופאים מוסמכים שמטפלים בנו אמנם יודעים מה הם עושים, אך כמו שבכל תחום קורות לפעמים טעויות – כך גם כאן.

ללא ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים, הרופא עלול להיות חשוף לתביעות בשווי של עשרות אלפי ואף מיליוני שקלים. ביטוח אחריות מקצועית לרופאים למעשה מכסה את הטעויות שעלולות לקרות לו במהלך דרכו המקצועית.

ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים הוא הדרך להיות מוגנים מפני טעויות אנוש שעלולות לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו, במידה וחס וחלילה תצטרכו להתמודד עם לקוח או לקוחות שחוו מכם רשלנות רפואית בשוגג – הביטוח יעמוד מאחוריכם וירד לעומק המקרה, עד לבירור הפרטים הכי קטנים.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים? תלוי באופי עבודת הרופא

תשלום עבור ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים משתנה מרופא לרופא ובהתאם להיקף הפעילות שלו. כך, לדוגמה, ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים שאינו כולל השתלות יכול לעלות סכום שנתי של כ-5,600 ש"ח עבור סכום כיסוי של עד 4 מיליון ש"ח, או סכום שנתי של כ-6,700 ש"ח עבור סכום כיסוי מוגדל של עד 10 מיליון ש"ח.

לעומת זאת, ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים שכולל השתלות יכול לעלות סכום שנתי של כ-8,200 ש"ח עבור סכום כיסוי של עד 4 מיליון ש"ח, או סכום שנתי של כ-10,300 ש"ח עבור סכום כיסוי מוגדל של עד 10 מיליון ש"ח.

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים הסיכון גדול מדי בלי

החשיבות של ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים היא חשיבות אדירה שכמעט ולא ניתן להסביר במילים. חשבו על סוגי ביטוח אחרים שאתם מתחזקים בחיים שלכם – ביטוח רכב, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח דירה ועוד. לולא הביטוחים האלו, במקרים שחס וחלילה עלולים לקרות לכם תאונה כלשהי, אין שום ערבות על הנזק שעלול להיגרם לכם או לרכוש שלכם, ואתם עלולים להישאר בלי כלום ושום דבר.

לעומת זאת, קנייה של ביטוח לכל אחד מתחומי החיים שלנו תוכל להבטיח שגם במצבי קיצון לא צפויים לא נשאר חשופים וללא שום דבר. לכן, ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים תבטיח את המשך הדרך המקצועית שלו גם במקרה שחס וחלילה אחד המקרים שלו הסתיים ברשלנות רפואית בשוגג, עם כיסוי מלא וליווי צמוד.

מעבר לכיסוי הביטוחי הכלכלי, ברגע האמת, במידה ולקוח מסוים יבחר לתבוע אתכם בשל רשלנות רפואית או נזק אחר שנגרם לו בעקבות הטיפול אצלכם יתחיל תהליך של איסוף מסמכים על מנת להוכיח שהאירוע כפי שהוא מתואר בתביעה אכן התרחש.

חברות הביטוח בשלב הזה הן משמעותיות מאוד היות והן יוכלו להכווין אתכם בצורה מקצועית מה צריך לאסוף, איך להמציא את הטפסים ובעיקר יתנהלו מול התובע, כך שאתם תוכלו להמשיך באורח החיים הרגיל שלכם במקביל לתביעה המתרחשת בין התובע לחברת הביטוח שלכם.

איך לקנות ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים? הצמדו לחברות המובילות

ביטוח אחריות מקצועית לרופא שיניים נמכר על ידי חברות הביטוח השונות ברחבי הארץ. כל אחת מחברות הביטוח מציעה ביטוח אחריות מקצועית בהיקף שונה, במחיר שונה ובליווי שונה של סוכני הביטוח.

באופן כללי היינו ממליצים להשוות בין כל סוגי הפוליסות שאתם מקבלים מחברות הביטוח השונות במדדים של מחיר, היקף ושירות. במידה ואתם זקוקים לעזרה אתם מוזמנים להתייעץ עם יועצי הביטוח שלנו ולקבל פרטים מלאים וסיוע עד שתמצאו את מה שמתאים לכם.

אהבתם? שתפו עם חברים
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

צוות הכותבים של אתר ביטוח מורכב מאנשי מקצוע בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בתחום או אנשי מקצוע אשר שואפים להנגיש את המידע לקהל הרחב. אנחנו צמאים לידע ונשמח לשמוע ממכם על נושאים או תחומים נוספים שתרצו שנכתוב עליהם.

זה לא מכובד להעתיק