כל מה שחשוב לדעת

אל תחמיצו עדכונים מאיתנו
הרשמו וקבלו מאיתנו ניוזלטר משובח מעת לעת
פוליסות ביטוח אחריות מקצועית מומלצות
ביטוח EXTRA מקצועי

ביטוח אחריות מקצועית

TOP DIRECTOR

ביטוח אחריות מקצועית

CORPORATE GUARD

ביטוח אחריות מקצועית

בלוג ביטוח אחריות מקצועית
קרתה לכם תקלה במהלך תביעה? האחריות המקצועית עליכם
2 דק' קריאה
גם פסיכותרפיסטים יכולים לחסוך בהוצאות העסק
2 דק' קריאה
עושים סדר בפסיכולוגיה - איזה מטפל נכון לכם?
2 דק' קריאה
עורך דין הוא לא סופרמן - כיצד תוכלו להגן על עצמכם
2 דק' קריאה
מה זה קוסמטיקה פרא רפואית והאם היא בשבילכם?
2 דק' קריאה
מדריך לביטוח אחריות מקצועית
2 דק' קריאה

למה חשוב לקנות ביטוח אחריות מקצועית

בבקשה אל תגידו "לי זה לא יקרה" , גלו מהם היתרונות בביטוח אחריות מקצועית ויותר חשוב, למה זה כל כך חשוב לקנות ביטוח אחריות מקצועית.
צוות ביטוח

צוות ביטוח

למה חשוב לקנות ביטוח אחריות מקצועית

אם אתם עובדים עצמאיים לבטח שאלתם את עצמכם למה חשוב לקנות ביטוח אחריות מקצועית. התשובה הפשוטה היא שזה יכול לחסוך לכם המון כסף. ביטוח אחריות מקצועית מכסה כל נזק שנגרם כתוצאה מהעבודה המקצועית שלכם. הוא מכסה נזקים לרכוש ונזקים בגוף.

מה נותן לכם ביטוח אחריות מקצועית?

ביטוח אחריות מקצועית מעניק לכם הגנה במקרה שבו אתם נתבעים על ידי אחד הלקוחות שלכם או על ידי מישהו שנפגע כתוצאה מהשירות שנתתם. כמות תביעות הנזיקין בישראל עולה בכל שנה, אם בעבר הסיכוי להיתבע כתוצאה מתקלה בעבודה היה נמוך למדי כיום הסיכוי לכך כבר לא כל כך נמוך.

במידה ויתבעו אתכם יש סבירות לא קטנה שתאלצו להיגרר לבתי משפט לאורך מספר חודשים או שנים. הליך משפטי עולה כסף רב ואם בסופו גם תאלצו לשלם פיצויים, יש סבירות לא קטנה שתאלצו להכריז על פשיטת רגל.

למטרה זאת בדיוק נועד ביטוח האחריות המקצועית, ביטוח זה יעניק לכם הגנה ותמיכה כלכלית במקרה שבו תדרשו לפיצוי בעקבות רשלנות או מחדל שהתרחש בזמן העבודה. חברת הביטוח תעניק לכם פיצוי כספי עבור גובה הפיצוי שתידרשו לשלם, עד תקרת הפיצוי המופיעה בביטוח וכן תמיכה כלכלית שתכסה את הוצאות המשפט.

ביטוח אחריות מקצועית יכול לסייע מאוד בהתמודדות עם האתגר של תביעה משפטית ואף לגרום לתביעה לא לפגוע בכם כלל מבחינה כלכלית במהלך המשפט.

מי הם בעלי המקצוע שזקוקים לביטוח אחריות מקצועית?

ביטוח אחריות מקצועית מיועד לכל בעלי המקצועות החופשיים והעצמאיים המעניקים שירות לציבור. יש מגוון רחב של בעלי מקצוע שזקוקים לביטוח אחריות מקצועי, מרופאים, עורכי דין ואדריכלים, שיפוצניקים ומטפלים אלטרנטיביים ועד לקוסמטיקאיות וספרים.

הפוליסה תסייע לכם לממן את הוצאות המשפט, במקרה שבו תביעת רשלנות מצדו של לקוח תגרור אתכם לבית המשפט. מעבר לכיסוי הוצאות המשפט, במקרה של הפסד גם תקבלו פיצוי במקרה שבית המשפט יפסוק פיצויים לתובע.

מקצועות נוספים שעלולים להזדקק לביטוח אחריות מקצועית, אינסטלטורים, חשמלאים, מדריכי תיירים, נהגים, רואי חשבון, טכנאים, יועצי מס ועוד, כל בעלי המקצוע לעיל נמצאים במגע הדוק עם לקוחות ולכן נמצאים בסיכון גבוהה יחסית לספוג תביעה.

ביטוח אחריות מקצועית יעניק לכם שקט נפשי להתפרנס. תוכלו לעבוד מבלי לדאוג מתביעה עתידית כלשהי, כך תוכלו לספק את התוצאות הטובות ביותר עבור הלקוחות שלכם. בנוסף, תוכלו לרכוש הרחבה לביטוח כך שתכלול נזקים שנגרמו לצד שלישי, כך תהיו מוגנים מתביעה גם על מצדו של מישהו שלא היה לקוח ישיר שלכם.

כיצד לקבוע האם אתם זקוקים לביטוח אחריות מקצועית?

הדבר הראשון אותו תצטרכו לבדוק הוא את מידת החשיפה שלכם ללקוחות ואת מידת האחריות שלכם כלפיהם. למשל מוכר בחנות לא יזדקק לביטוח אחריות מקצועית לאור העובדה שהוא לא לוקח על עצמו איזשהו סיכון בנוגע ללקוח והעבודה שהוא רואה לקוחות רבים מדי לא משנה זאת.

לעומתו מי שלוקח אחריות בנוגע ללקוחותיו זקוק לביטוח אחריות מקצועית. אם אתם יכולים להסב נזק ללקוח שלכם או לרכוש שלו יש היגיון רב ברכישת הביטוח. גם אם אתם עובדים עם מספר מוגבל מאוד של לקוחות ונמצאים איתם בקשר טוב עדיין עדיף לרכוש את הביטוח, כמו שאומרים באנגלית "better safe than sorry".

כדי לבדוק האם כדאי לכם לרכוש ביטוח אחריות מקצועית אנו ממליצים לשוחח עם אחד ממומחי הביטוח שלנו, הוא יוכל להציג בפניכם את פוליסות הביטוח השונות ואת העלות שלכם כך שתוכלו להחליט ביחד האם כדאי לכם לרכוש פוליסת ביטוח.

אהבתם? שתפו עם חברים
צוות ביטוח

צוות ביטוח

צוות הכותבים של אתר ביטוח מורכב מאנשי מקצוע בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בתחום או אנשי מקצוע אשר שואפים להנגיש את המידע לקהל הרחב. אנחנו צמאים לידע ונשמח לשמוע ממכם על נושאים או תחומים נוספים שתרצו שנכתוב עליהם.

זה לא מכובד להעתיק