ביטוח בריאות לתינוק

ביטוח בריאות לילדים קונים כבר ברגע הלידה

מזל טוב! אתם עומדים להיות הורים שמחים מאושרים ועייפים. חשוב שתוסיפו לרשימת הקניות שלכם, כיסוי ביטוח לתינוק על מנת להשלים את ההגנה המלאה שתעניקו לו

מה תמצאו בכתבה שלנו?

ביטוח בריאות פרטי הוא תוספת חשובה מאוד לביטוח הבריאות הממלכתית שמבטיחה למבוטחים כי הם יקבלו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר בכל סיטואציה ובעלות כלכלית נמוכה. גם בגילאים צעירים יותר חשוב להחזיק בביטוח בריאות והמומחים אומרים כי ביטוח בריאות לילדים קונים כבר ברגע הלידה.

ביטוח בריאות – מה הוא נותן לכם?

ביטוחי בריאות הפרטיים נוצרו כדי לסייע למבוטחים להשיג את הטיפול הרפואי הטוב ביותר בכל רגע נתון, מבלי לדאוג להשלכות הכלכליות של קבלת הטיפול הזה. ביטוח בריאות ממלכתי בישראל נחשב לטוב ומקיף באופן יחסי אולם גם בו יש פערים כאשר לא תמיד ניתן לקבל באמצעותו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, טיפול שמובטח כמעט תמיד למי שמחזיק בביטוח בריאות פרטי.

ביטוח בריאות – מה הוא כולל?

לביטוח בריאות פרטי יש כמה תתי ביטוחים שמבטיחים למטופלים טיפול איכותי במגוון תחומים. מ-תרופות מצילות חיים שלא נמצאות בסל הבריאות הממלכתי עבור במימון ניתוחים מצילי חיים בארץ ובחו"ל ועד מימון של השתלות איברים בישראל ובחו"ל.

ביטוח הבריאות הפרטי ידאג שתקבלו טיפול רפואי מציל חיים במהירות המירבית ובעלות נמוכה מאוד ביחס לעלות של הטיפולים הללו בשוק הפרטי. מעבר לכך, באמצעות ביטוח בריאות פרטי גם ניתן לקבל שירותים שמקלים על קבלת שירותים רפואיים שאינם מצילי חיים בהכרח, למשל זכאות לתור אצל רופאים מומחים בפרקי זמן קצרים ביותר ועוד.

למה למהר עם רכישת ביטוח בריאות לתינוק החדש?

אחד הדברים הכי חשובים אליהם צריך להתארגן לקראת לידה הוא צירוף התינוק החדש לפוליסת ביטוח הבריאות של ההורים. לזמן יש חשיבות אדירה בתחום הזה, ככל שמתרחקים ממועד הלידה לחברת הביטוח יש יותר ויותר אפשרויות לסרב לבטח את התינוק, במיוחד אם מתגלים אצלו בעיות רפואיות כאלה ואחרות.

חשוב לציין כי חלק מפוליסות הביטוח למבוגרים כוללות באופן מובנה ביטוח אוטומטי גם לילדים של המבוטח, במקרים כאלה צריך לבדוק ממתי חלה הביטוח, האם יש חריגים, מהי תקופת האכשרה אם קיימת כזאת. אם אתם לא מחזיקים בפוליסת ביטוח כזאת כדאי מאוד לשקול החלפה של הפוליסה שברשותכם בפוליסה הכוללת ביטוח אוטומטי לילדים.

איך רוכשים ביטוח בריאות לילדים?

כדי לרכוש ביטוח בריאות לתינוק החדש שלכם קודם כל צריך לבדוק האם אתם מחזיקים בביטוח בריאות, אם כן מה תנאיו והאם הוא כולל ביטוח של תינוק חדש שנולד לכם. אם אתם לא מחזיקים בביטוח בריאות או שהביטוח שברשותכם לא כולל בתוכו את הילדים שלכם תצטרכו לחפש פוליסת ביטוח מתאימה.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח הכי מתאימה עבורכם ועבור הילדים שלכם, כזאת שמצד אחד תציע שירותים רפואיים רבים ככל האפשר ומן הצד השני תוצע במחיר הוגן ומשתלם.

מומחי הביטוח שלנו יסבירו לכם על כלל הפוליסות הקיימות בשוק, היתרונות והחסרונות של כל אחת ויוכלו להמליץ לכם על צעדים שיעזרו להפחית עד כמה שניתן את הפרמיה החודשית.

מי צריך לרכוש פוליסת ביטוח לתינוק החדש שלו?

התשובה הקצרה – כולם. לעולם אי אפשר לדעת מה יהיה המצב הבריאותי של התינוק בשנה הראשונה לחייו, רכישה של ביטוח בריאות פרטי תעזור לכם להתכונן לכל צרה שאתם עלולים לפגוש במהלך גידול התינוק.

ביטוח בריאות פרטי מסייע לנטרל דילמות קשות שאנשים לפעמים נאלצים לקחת, בחירה בין הטיפול הטוב ביותר לבין האפשרות לממן אותו. אם אתם יכולים לרכוש ביטוח בריאות פרטי, אנו ממליצים בחום לא לוותר עליו.

מערכת אתר ביטוח

מערכת אתר ביטוח מורכבת מאנשי מקצוע רבים בתחום הביטוח , כתיבה ושיווק ופועלים יחד על מנת לסקור את כל מה שחשוב לדעת על ענף הביטוח בצורה נוחה וקלה להבנה. במידה ואתם חולקים את החזון שלנו, נשמח לשמוע ממכם ולצרף אתכם למערכת אתר ביטוח.
כל הזכויות שמורות לאתר ביטוח
רוכשים ביטוח אחריות מקצועית של מגדל בהנחה בלעדית
migdalbox