תייר ישראלי

האם לתייר בישראל מגיע לקבל טיפול רפואי?

מתכוננים לארח תייר בישראל או שאתם חושבים לבקר בארצנו השמחה? מעולה, אז רגע לפני שאתם מגיעים וודאו שיש לכם כיסוי רפואי מלא.

מה תמצאו בכתבה שלנו?

זו שאלה חשובה שמעסיקה בטח גם אתכם כאשר אתם נוסעים למדינה זרה, האם קיימת האפשרות לקבל מענה רפואי במידת הצורך גם כאשר הנכם תיירים? רוצים לדעת מה האפשרויות לקבלת טיפול רפואי עבור תייר שמגיע לישראל? האם יש כזה דבר ביטוח בריאות לתיירים? המשיכו לקרוא וקבלו את כל הפרטים בנושא:

ביטוח בריאות לתיירים

בישראל קיימת לתיירים האפשרות לרכוש ביטוח בריאות. תכנית ביטוח בריאות לתיירים מיועדת לשוהים שאינם תושבי הארץ ולתיירים שמבקרים במדינת ישראל. על ידי ביטוח ניתן לקבל טיפול רפואי לתיירים בעת הצורך וליהנות מהביקור ולשהות בארץ ללא טרדות בעניינים אלו.

למי מיועד הביטוח?

תושבי חוץ, תושבים חוזרים, שחקני ספורט, אנשי דת, דיפלומטים ובני משפחותיהם, עובדים זרים, וכמובן תיירים- החל מנוער וסטודנטים שמגיעים למטרת בילוי, או לימודים ובין אם לתקופה ארוכה או קצרה- כל  אדם שמגיע הנושא ויזת תייר.

מה כולל ביטוח רפואי לתיירים בישראל?

כל חברת ביטוח מציעה תכנית מעט שונה, בתנאים אחרים ומחירים משתנים. כמובן, מומלץ לכל תייר לערוך השוואות מחירים ולבחור ביטוח בריאות לתיירים מותאם לאופי השהות שלו בארץ, כך שיקבל תמורה הולמת לצרכיו ובתשלום הגון. הסעיפים הכלולים על פי רוב בתכנית ביטוח בריאות לתיירים בישראל הם:

טיפול רפואי לתיירים בסניפי קופות החולים בפריסה ארצית, וללא השתתפות עצמית. שירותי בתי מרקחת ושירותי מעבדות, טיפולי שיניים, כיסוי טיפול חירום כולל מיון ואשפוז בהתאם לתנאי הפוליסה , קבלת שירות מרופאים מומחים ועוד.

מדוע תיירים בישראל זקוקים לביטוח?

אתם ודאי יודעים, מניסיונכם בתור תיירים במדינות אחרות, לטיולים וביקורים שערכתם בחול בעבר, שכדאי מאוד לרכוש ביטוח כדי לחסוך בעלויות רפואיות כבדות בניסיון לקבל מענה רפואי במדינה זרה. יכולים לקרות הרבה דברים בלתי צפויים ביום יום, ובמיוחד בביקור אינטנסיבי במקום חדש, בו חווים באופן מרוכז יותר חוויות ויש צורך בהסתגלות למצבים, למזגי אוויר אחרים ועוד. פעמים רבות יש החמרות במצב רפואי, תאונות או פציעות במהלך פעילויות ספורט ופנאי. במצבים כאלו, צריכים לקבל מענה מיידי ויעיל, ורצוי שיהיה את הביטחון בכיסוי העלויות של הטיפול. רק באמצעות ביטוח בריאות ייעודי ניתן להבטיח גב כזה ושקט נפשי.

המלצות לסיום

אם מגיעים אליכם אורחים מחול, תדעו שחברות הביטוח בארץ מאפשרות לרכוש ביטוח בריאות לתיירים, והמליצו להם לעשות זאת. מתוך דאגה לבריאותם, ומניסיונכם מן העבר מחוויות בארץ זרה שמצריכות ביטוח. המליצו להם על חברת ביטוח שבה אתם מבוטחים בדרך כלל, כזו שאתם סומכים עליה ויש לה מחירים משתלמים.

תמיד ניתן לקבל שירות רפואי בעת חירום, אבל עלויותיו גבוהות מאוד שקשה לעמוד בהן. רק בקבלת מענה רפואי במסגרת ביטוח, יש כיסויי עלויות. אז אמנם הביטוח עצמו עולה כסף, אבל לתיירים לא שווה לחסוך, כי עם ביטוח הרבה יותר בטוח.

מערכת אתר ביטוח

מערכת אתר ביטוח מורכבת מאנשי מקצוע רבים בתחום הביטוח , כתיבה ושיווק ופועלים יחד על מנת לסקור את כל מה שחשוב לדעת על ענף הביטוח בצורה נוחה וקלה להבנה. במידה ואתם חולקים את החזון שלנו, נשמח לשמוע ממכם ולצרף אתכם למערכת אתר ביטוח.
כל הזכויות שמורות לאתר ביטוח
רוכשים ביטוח אחריות מקצועית של מגדל בהנחה בלעדית
migdalbox