כל מה שחשוב לדעת

אל תחמיצו עדכונים מאיתנו
הרשמו וקבלו מאיתנו ניוזלטר משובח מעת לעת
פוליסות ביטוח בריאות מומלצות
Upgrade Platinum

ביטוח בריאות

משפחה פלוס

ביטוח בריאות

חיים בשיא

ביטוח בריאות

עוד בנושא ביטוח בריאות
בלוג ביטוח בריאות

איך יודעים איזה ביטוח בריאות הכי טוב בשבילכם?

אז ראיתם הרבה מאוד פרסומים של חברות הביטוח אבל לא יודעים במה לבחור? גלו כיצד לבחור את ביטוח הבריאות הטוב ביותר עבורכם.
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

איך יודעים איזה ביטוח בריאות הכי טוב בשבילכם?

הביטוח הממלכתי שמסופק לכל תושבי מדינת ישראל מקיף חלק יחסית מצומצם משירותי הבריאות הכלליים. בעקבות הצמצום הזה, תושבים רבים מעדיפים לרכוש לעצמם ביטוח בריאות פרטי מקיף יותר, שיכיל בתוכו שירותים נרחבים יותר ויכסה עלויות טיפול שעשויות להיות גבוהות יותר. ביטוח בריאות פרטי מקיף ניתן לרכוש דרך חברות הביטוח השונות, אבל איך יודעים איזה ביטוח בריאות הכי טוב בשבילכם? בשביל שלא תצטרכו להתאמץ יותר מדי, ריכזנו לכם כאן את כל מה שחשוב לדעת לפני שבוחרים ביטוח בריאות.

ביטוח בריאות פרטי – מה ההבדל בינו לבין ביטוח ממלכתי?

לפני שנבין איך לבחור ביטוח בריאות שמתאים וטוב עבורכם, חשוב להבין למה בכלל כדאי לעשות אותו. אז בעוד שהביטוח ממלכתי כולל ביקורי רופא, תרופות מסוימות הנכללות בסל הבריאות וטיפולים בסיסיים, בדרך כלל עבור מחלות קלות בלבד, ביטוח בריאות פרטי ומקיף עשוי להקיף תחומים נרחבים יותר כמו אשפוזים ארוכים, אבחון וטיפול במחלות קשות, תרופות שאינן נמצאות בסל הבריאות ועוד.

איך זה משפיע עליי?

ביטוח בריאות, כמו כל סוג ביטוח אחר, בא במטרה להגן עליכם במידת הצורך. לצערנו, יש תחומים בחיים שאין לנו שליטה עליהם, ואנחנו עלולים לעמוד ביום מן הימים בסיטואציה אשר תצריך מאיתנו התגייסות כלכלית ואנרגטית גדולה יותר ממה שחשבנו. במקום להישאר חשופים בסיטואציה כזו, רכישה של ביטוח בריאות פרטי מקיף יכול לדאוג לכם להחזרי הוצאות שיעזרו לכם לחזור ולעמוד על הרגליים לאחר הסיטואציה הרפואית שתשאב מכם משאבים גדולים.

איך יודעים איזה ביטוח בריאות הכי טוב בשבילכם?

אז ביטוח בריאות פרטי מקיף ניתן לבחור בהיקפים שונים ועם כיסויים מותאמים. לפני שאתם בוחרים ביטוח בריאות, כדאי בשלב הראשון להבין מה המצב הבריאותי שלכם, בני כמה אתם, מה סביבת העבודה שלכם ובפני כמה סיכונים בריאותיים היא מציבה אתכם.

למה הפוליסה של ביטוח בריאות שונה ממבוטח למבוטח?

ככלל, ניתן היה להציע פוליסה שווה לכל המבוטחים הפוטנציאלים, אולם כל אחד מאיתנו מגיע עם רקע רפואי שונה, גיל שונה, מקצוע שונה וכמובן פרמטרים נוספים שעשויים להשפיע על הרכב הפוליסה.

אוקיי, הבנתי, ומה עכשיו?

אחרי שעניתם לעצמכם על השאלות הבסיסיות האלו, תוכלו להבין איזה סוג ביטוח פרטי תרצו לבחור, וכמה מקיף הוא צריך להיות. כעת הגיע הזמן להשוות בין הפוליסות השונות שמציעות לכם מגוון חברות הביטוח במדדים של היקף הפוליסה, מחיר הפוליסה וכמובן השירות של חברת הביטוח, ולבחור בחכמה.

כמה ביטוח בריאות אמור לעלות?

המחיר של ביטוח בריאות משתנה בהתאם לסוג הפוליסה, חברת הביטוח והנתונים האישיים שלכם שלפיהם תיבנה פוליסת ביטוח הבריאות שלכם. באופן כללי ניתן להגיד שמחיר פוליסת ביטוח בריאות נע בין 56 ש"ח ועד 86 ש"ח. המחיר מחושב לפי תשלום חודשי.

קריטריונים נוספים שחשוב לבדוק לפני שחותמים על פוליסת ביטוח בריאות

אם כבר החלטתם ללכת על ביטוח בריאות מקיף, חשוב לוודא מעבר לקריטריונים של מחיר, שירות והיקף גם את הפרטים שחייבים להיות בכל פוליסה. כך, למשל, חשוב לבדוק שהכיסוי הביטוחי עבור ניתוחים בישראל וגם בחוץ לארץ הוא החל מהשקל הראשון. חשוב לבחון גם את תנאי הפוליסה בכל נושא הייעוץ אל מול רופאים מומחים וכמובן ביחס לקבלת חוות דעת רפואיות נוספות.

הפוליסה של ביטוח בריאות מורחב צריכה לכלול גם כיסויים מלאים לטיפולים שהם מחליפי ניתוח והרחבה לצרכי קניית תרופות שנמצאות מחוץ לסל הבריאות.

אהבתם? שתפו עם חברים
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

צוות הכותבים של אתר ביטוח מורכב מאנשי מקצוע בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בתחום או אנשי מקצוע אשר שואפים להנגיש את המידע לקהל הרחב. אנחנו צמאים לידע ונשמח לשמוע ממכם על נושאים או תחומים נוספים שתרצו שנכתוב עליהם.

זה לא מכובד להעתיק