ביטוח אמבולטורי

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח אמבולטורי

ביטוח אמבולטורי הוא ביטוח שנרכש במסגרת פרטית ומקנה למבוטח את האפשרות לבצע קשת רחבה של בדיקות שאינן כלולות במסגרת הבדיקות שמעניקות הקופה ובנוסף לקבל ייעוץ רפואי מצד מומחים באופן פרטי. רכישת הביטוח הזה מסייעת לקצר זמנים, כיוון שהמבוטח יוכל לקבל את השירות לו הוא זכאי מתי שירצה והיכן שירצה.

תחומי הכיסוי במסגרת הביטוח האמבולטורי מגוונים מאוד, ננסה להסביר בהמשך מה בדיוק הביטוח כולל, למה כדאי לרכוש אותו ומה השירותים שתקבלו במסגרתו, חשוב לציין שביטוח אמבולטורי הוא ביטוח שמרחיב את ביטוח הבריאות הפרטי הבסיסי ולרוב לא רוכשים אותו בנפרד.

מה זה ביטוח אמבולטורי?

ביטוח בריאות אמבולטורי נועד להשלים למעשה את השירותים להם אתם זכאים מטעם קופות החולים שלכם, במסגרת הביטוח לעבור בדיקות ואבחונים ולקבל טיפולים וייעוצים שלרוב קופת החולים לא מממנת, או שהיא מממנת רק לאחר מסלול מכשולים רציני.

השירות שניתן במסגרת הביטוח האמבולטורי הוא מהיר ויעיל בגלל שהמטופל, בחלק הגדול של המקרים יוכל לקבל את כל הבדיקות והטיפולים אותם הוא רוצה לעבור באופן מהיר בהרבה ומבלי לסבול מבירוקרטיה רבה מדי.

מה כולל ביטוח אמבולטורי?

לרוב פוליסת ביטוח אמבולטורי לא כוללת כיסויים עבור טיפולים ממש, כמו ניתוחים או טיפולים ארוכי טווח אלא בעיקר בדיקות, אבחנות וטיפולים קצרים הנעשים במסגרת ביקור אחד או שניים. הביטוח כולל בין היתר את הטיפולים הבאים:

  • מימון אבחון לימודי לילדים, אבחונים שעולים במסגרות פרטיות אלפי שקלים יוענקו למבוטחים בחינם, כך אם אתם דואגים שהילד שלכם סובל מהפרעות קשב וריכוז תוכלו להשתמש בביטוח.
  • מימון עבור מגוון רחב של בדיקות, CT, MRI, P.E.T, קולונסקופיה וצנתור וירטואלים, אולטראסאונד ועוד.
  • מימון פגישות עם רופאים מומחים במגוון רחב של תחומים.
  • בדיקת סקר למנהלים במסגרתה תעברו בדיקה מקיפה שתבחן את מצבעם הרפואי, הבדיקה כוללת מדידת לחץ דם, בדיקת ראיה, בדיקת שמיעה, מדידת הגובה והמשקל ובדידות דם.
  • בדיקת סקר לגילוי סרטן במסגרתה תעברו מגוון רחב של בדיקות ומדידות לטובת אבחון מוקדם של סרטן ואיתור של גורמי סיכון.
  • סל הריון מקיף הכולל בתוכו בדיקות רבות שלרוב עלותן גבוה, בין הטיפולים הכלולים ניתן למנות סקירת מערכות, בדיקת מי שפיר בדיקת שיקוף עורפי, ייעוץ לקראת ההריון ואחריו, קורס הכנה ללידה ולינה במלונית לאחר הלידה.
  • טיפולים נפשיים הכוללים מימון פגישות עם פסיכולוג.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

Upgrade Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

TOP לתייר

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

ילדודס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Basic Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של כיסוי ביטוח אמבולטורי

החשיבות של ביטוח הבריאות אמבולטורי באה לידי ביטוי כאשר אנו נתקלים בחומה מול קופת החולים, חלק מהבדיקות הכי יעילות, נחשבות ליקרות במיוחד וקופות החולים מקמצות בהפניות אליהן, למשל בתחום בדיקות ההדמיה, קופת החולים תעדיף ברוב הגדול של המקרים להפנות קודם לבדיקת CT ורק לאחר מכן לבדיקת MRI, הנחשבת לטובה ובטוחה יותר.

באמצעות ביטוח אמבולטורי תוכלו לעבור בדיקת MRI באופן מיידי במימון חברת הביטוח, מבלי לחכות לאישור של הקופה. מעבר לכך, באמצעות ביטוח אמבולטורי תוכלו לקבוע תור באופן פרטי לרופאים מומחים, לרוב התורים הללו קצרים בהרבה מן התורים של קופת החולים, במיוחד אם אתם רוצים לפגוש רופא מומלץ. מעבר לכך, יש רופאים שעובדים רק באופן פרטי ותהיו חייבים ביטוח כדי לקבל מימון עבור הפגישה.

כמה עולה ביטוח אמבולטורי?

עלות הביטוח האמבולטורי משתנה מאוד ממטופל למטופל בדומה לעלות של ביטוח הבריאות הפרטי. גיל המבוטח, מצבו הבריאותי והיסטורית השימוש שלו בשירותי הביטוח משפיעים כולם על עלות הביטוח, לכן אנו ממליצים לשוחח עם מומחה בתחום הביטוח לפני שמחליטים לרכוש ביטוח מסויים. יועצי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם לרכוש ביטוח אמבולטורי במחיר המשתלם ביותר עבורכם מבלי להתפשר על האיכות של הביטוח.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים ביטוח אמבולטורי?

יש מספר דברים שחשוב לבדוק לפני שרוכשים ביטוח, נסו לברר מה היקף הכיסוי אליו מתחייבת חברת הביטוח, כמה פגישות ובדיקות היא מסכימה לממן מדי שנה, מה גובה ההשתתפות העצמית, האם יש תקופת אכשרה ואם כן מה אורכה ועוד.

ההבדלים המשמעותיים בין חברות הביטוח מובילות לכך שיש חשיבות אדירה לקבלת ייעוץ מקצועי לפני רכישת הביטוח. מומחי הביטוח שלנו ישמחו להסביר לכם על ההבדלים בין הפוליסות השונות ויוכלו להתאים לכם באופן אישי ביטוח שיכלול כיסוי לכל הנושאים שמדאיגים אתכם.

ביטוח בריאות מותאם לכל אחד
ביטוח אמבולטורי בהנחה בלעדית