ביטוח אמבולטורימגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח אמבולטוריפוליסה מצילה חיים

ביטוח אמבולטורי הוא ביטוח שנרכש במסגרת פרטית ומקנה למבוטח את האפשרות לבצע קשת רחבה של בדיקות שאינן כלולות במסגרת הבדיקות שמעניקות הקופה ובנוסף לקבל ייעוץ רפואי מצד מומחים באופן פרטי. רכישת הביטוח הזה מסייעת לקצר זמנים, כיוון שהמבוטח יוכל לקבל את השירות לו הוא זכאי מתי שירצה והיכן שירצה.

תחומי הכיסוי במסגרת הביטוח האמבולטורי מגוונים מאוד, ננסה להסביר בהמשך מה בדיוק הביטוח כולל, למה כדאי לרכוש אותו ומה השירותים שתקבלו במסגרתו, חשוב לציין שביטוח אמבולטורי הוא ביטוח שמרחיב את ביטוח הבריאות הפרטי הבסיסי ולרוב לא רוכשים אותו בנפרד.

הרחבה אמבולטוריהאם הוא לא חלק מהביטוח?

ביטוח בריאות אמבולטורי נועד להשלים למעשה את השירותים להם אתם זכאים מטעם קופות החולים שלכם, במסגרת הביטוח לעבור בדיקות ואבחונים ולקבל טיפולים וייעוצים שלרוב קופת החולים לא מממנת, או שהיא מממנת רק לאחר מסלול מכשולים רציני.

השירות שניתן במסגרת הביטוח האמבולטורי הוא מהיר ויעיל בגלל שהמטופל, בחלק הגדול של המקרים יוכל לקבל את כל הבדיקות והטיפולים אותם הוא רוצה לעבור באופן מהיר בהרבה ומבלי לסבול מבירוקרטיה רבה מדי.

טיפולים בביטוח אמבולטורימה הוא כולל למעשה?

לרוב פוליסת ביטוח אמבולטורי לא כוללת כיסויים עבור טיפולים ממש, כמו ניתוחים או טיפולים ארוכי טווח אלא בעיקר בדיקות, אבחנות וטיפולים קצרים הנעשים במסגרת ביקור אחד או שניים. הביטוח כולל בין היתר את הטיפולים הבאים:

  • מימון אבחון לימודי לילדים, אבחונים שעולים במסגרות פרטיות אלפי שקלים יוענקו למבוטחים בחינם, כך אם אתם דואגים שהילד שלכם סובל מהפרעות קשב וריכוז תוכלו להשתמש בביטוח.
  • מימון עבור מגוון רחב של בדיקות, CT, MRI, P.E.T, קולונסקופיה וצנתור וירטואלים, אולטראסאונד ועוד.
  • מימון פגישות עם רופאים מומחים במגוון רחב של תחומים.
  • בדיקת סקר למנהלים במסגרתה תעברו בדיקה מקיפה שתבחן את מצבעם הרפואי, הבדיקה כוללת מדידת לחץ דם, בדיקת ראיה, בדיקת שמיעה, מדידת הגובה והמשקל ובדידות דם.
  • בדיקת סקר לגילוי סרטן במסגרתה תעברו מגוון רחב של בדיקות ומדידות לטובת אבחון מוקדם של סרטן ואיתור של גורמי סיכון.
  • סל הריון מקיף הכולל בתוכו בדיקות רבות שלרוב עלותן גבוה, בין הטיפולים הכלולים ניתן למנות סקירת מערכות, בדיקת מי שפיר בדיקת שיקוף עורפי, ייעוץ לקראת ההריון ואחריו, קורס הכנה ללידה ולינה במלונית לאחר הלידה.
  • טיפולים נפשיים הכוללים מימון פגישות עם פסיכולוג.

פוליסות ביטוח בריאות החופש לבחור פוליסה נכונה

מדיכלל פרימיום

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות
ניתוחים Upgrade

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות
מומלץ!
יאנגז

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות
קו ראשון פלוס

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

כיסוי ביטוח אמבולטורישירות חשוב וחיוני

החשיבות של ביטוח הבריאות אמבולטורי באה לידי ביטוי כאשר אנו נתקלים בחומה מול קופת החולים, חלק מהבדיקות הכי יעילות, נחשבות ליקרות במיוחד וקופות החולים מקמצות בהפניות אליהן, למשל בתחום בדיקות ההדמיה, קופת החולים תעדיף ברוב הגדול של המקרים להפנות קודם לבדיקת CT ורק לאחר מכן לבדיקת MRI, הנחשבת לטובה ובטוחה יותר.

באמצעות ביטוח אמבולטורי תוכלו לעבור בדיקת MRI באופן מיידי במימון חברת הביטוח, מבלי לחכות לאישור של הקופה. מעבר לכך, באמצעות ביטוח אמבולטורי תוכלו לקבוע תור באופן פרטי לרופאים מומחים, לרוב התורים הללו קצרים בהרבה מן התורים של קופת החולים, במיוחד אם אתם רוצים לפגוש רופא מומלץ. מעבר לכך, יש רופאים שעובדים רק באופן פרטי ותהיו חייבים ביטוח כדי לקבל מימון עבור הפגישה.

מחיר ביטוח אמבולטוריבכמה זה ייקר את הביטוח

עלות הביטוח האמבולטורי משתנה מאוד ממטופל למטופל בדומה לעלות של ביטוח הבריאות הפרטי. גיל המבוטח, מצבו הבריאותי והיסטורית השימוש שלו בשירותי הביטוח משפיעים כולם על עלות הביטוח, לכן אנו ממליצים לשוחח עם מומחה בתחום הביטוח לפני שמחליטים לרכוש ביטוח מסויים. יועצי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם לרכוש ביטוח אמבולטורי במחיר המשתלם ביותר עבורכם מבלי להתפשר על האיכות של הביטוח.

לרכוש ביטוח אמבולטוריהיכן קונים תוספת לכיסוי

יש מספר דברים שחשוב לבדוק לפני שרוכשים ביטוח, נסו לברר מה היקף הכיסוי אליו מתחייבת חברת הביטוח, כמה פגישות ובדיקות היא מסכימה לממן מדי שנה, מה גובה ההשתתפות העצמית, האם יש תקופת אכשרה ואם כן מה אורכה ועוד.

ההבדלים המשמעותיים בין חברות הביטוח מובילות לכך שיש חשיבות אדירה לקבלת ייעוץ מקצועי לפני רכישת הביטוח. מומחי הביטוח שלנו ישמחו להסביר לכם על ההבדלים בין הפוליסות השונות ויוכלו להתאים לכם באופן אישי ביטוח שיכלול כיסוי לכל הנושאים שמדאיגים אתכם.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח בריאות?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח הבריאות הציבורי, עשיר ככל שיהיה אל מול המדינות השכנות של ישראל, הינו רחוק מלהיות מקיף. ביטוח בריאות פרטי יכול לשפר את החוויה שלכם אל מול מערכת הבריאות בעזרת מרפאות פרטיות, גישה לרופאים והתייעצויות ועוד. בנוסף הגנה כלכלית אל מול הוצאות רפואיות אשר לא מכוסות בביטוח הבריאות הציבורי. אם כך, השאלה היא, איזו סיבה תהיה לכם שלא לרכוש ביטוח בריאות פרטי?

הרפורמה האחרונה בביטוחי הבריאות למעשה חייבה את חברות הביטוח ליישר קו במספר חלקים בכיסוי של ביטוחי הבריאות הפרטיים אותם הם מציעים. כך שמבוטח יהיה חופשי לעבור בין חברות ובכך לייצר שוק חופשי, מתוך מטרה שזה יוזיל את עלויות הביטוח. 

תקופת אכשרה מתייחסת לפרק הזמן בו המבוטח שרכש את הפוליסה אינו רשאי לתבוע החזרים בגין טיפולים, טווח זמן המקובל הינו 90 יום מרגע רכישת הפוליסה.

חברת הביטוח למעשה מחשבת מנגנון "סיכון / סיכוי" בהתאם לנתוני המבוטח, גיל, מין, היסטוריה רפואית וכדומה. כפי שבביטוח רכב, נהג בעל עברות תנועה ישלם יותר, כך גם בביטוח בריאות, מבוטח בעל היסטוריה רפואית יאלץ לשלם מעט יותר. 

כיום כמעט כל חברת ביטוח מאפשרת הגשת תביעה דיגיטלית באתר האינטרנט שלה, יחד עם זאת, לאלו אשר עובדים עם איש מקצוע בתחום, ניתן להגיש את התביעה דרכו במסירת מסמכי מקור. 

שאלת השאלות, קיימים מגוון אפשרויות להוזלת הביטוח. ניתן לבטל כיסויים לא רלוונטי או כפולים. לחלופין תוכלו לדווח לחברת הביטוח על שיפור במצבכם הבריאותי (הפסקתם לעשן וכו') ולבסוף תמיד תוכלו לבחון אופציות בחברות מתחרות.

לצערנו עדיין לא כל חברת ביטוח מציעה את האפשרות להוריד את העתק הפוליסה באתר האינטרנט שלהם, אך תוכלו לפנות אלינו ונסייע לכם למלא את טופס הדרישה להעתק הפוליסה. 

מבוטחים רבים אינם מודעים להתפתחות הפרמיה החודשית שלהם ובעיקר מתמקדים במחיר הנמוך הראשוני שהשיגו, אך חברת הביטוח צריכה להציג בפניכם את טבלת התפתחות הפרמיה כך שתדעו במדוייק כמה אתם אמורים לשלם בעתיד

ביטוח בריאות אישיביטוח מותאם אליכם

זה לא מכובד להעתיק