ביטוח בריאות לאנשי קבע

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לאנשי קבע

משרתי הקבע של מדינת ישראל זכאים לקבל ביטוח בריאות במחירים מוזלים באמצעות מועדון ההטבות של משרתי הקבע, חבר. הביטוח מציע להם מספק מגוון רחב של שירותים וטיפולים במסגרות פרטיות בעלות מופחתת. ביטוח בריאות לאנשי קבע הוא מוצר שמועדון חבר מספק לחבריו באמצעות חברת הביטוח הפניקס המציעה ביטוח בריאות פרטי במחיר מופחת לכלל החברים במועדון.

מה זה ביטוח בריאות לאנשי קבע?

ביטוח הבריאות הפרטי המוצע למשרתי הקבע של צה"ל כולל מימון של מגוון רחב של שירותים וטיפולים רפואיים להם יכול להזדקק המבוטח, לרוב חברת הביטוח מכסה את רוב או כל העלויות הכרוכות בטיפול כאשר לרוב מדובר בטיפולים שלא כלולים במסגרת הטיפולים שמספקות קופות החולים הרגילות.

עלות הביטוח נחשבת לנמוכה יחסית ומגיעה לכמה עשרות שקלים בחודש, בתמורה חברת הביטוח מציעה למבוטח סל רחב של טיפולים כמו מתן שירות אישי במסגרתו יוכלו המבוטחים לשאול שאלות המעניינות אותם בנוגע לביטוח ולטיפולים הכלולים, החברה מציעה בנוסף מפגשים וירטואליים עם רופאים מומחים וכן עם רופאי משפחה ועם רופאי ילדים. בנוסף מבוטחי חבר זכאים לייעוץ פסיכולוגי, לשירותי מעבדה עד הבית ולשירותים רבים נוספים. חשוב להדגיש כי השירות בחינם, ללא תשלום חודשי אלא רק עבור הטיפול שנבחר על ידי המבוטח.

יש כמה פוליסות אותן יוכל איש הקבע לרכוש במסגרת ביטוחי הבריאות המוצעים על ידי מועדון חבר, הסוגים של הפוליסות מקבילים לפוליסות הקיימות בשוק הפרטי הרגיל כמו:

  • ביטוח מחלות קשות הכולל מתן סכום כסף גדול בפעימה אחת בעת גילויה של מחלה קשה.
  • ביטוח ניתוחים והשתלות הכולל זכאות להשתלה במימון מלא או כמעט מלא של חברת הביטוח, הן בישראל והן בחוץ לארץ במימון חברת הביטוח.
  • ביטוח סיעודי אשר במסגרתו יקבל המבוטח פיצוי כספי מדי חודש במקרה בו הוא חס וחלילה יגיע למצב סיעודי.
  • ביטוח תרופות – במסגרת הביטוח איש הקבע יקבל מימון לתרופות יקרות שנמצאות מחוץ לסל הבריאות

בנוסף, מציע מועדון חבר ללקוחותיו ביטוח שיניים המוצע באמצעות חברת הביטוח כלל, ביטוח השיניים נחשב למשתלם יחסית לאור העובדה שאי אפשר למצוא בשוק הביטוח הפרטי ביטוחי שיניים. הביטוח יכול לחסוך אלפי שקלים מדי שנה למשפחה לאור העובדה שניתן לצרף אליו גם את הילדים.

הסוגייה האחרונה שכדאי להתייחס אליה סוגיית הביטוחים הפרטיים הניתנים לציבור הרחב. לרוב יש לאנשי הקבע נטייה לבחור באופן אוטומטי בביטוח שמוצע להם על ידי מועדון חבר. חשוב לבחון את הנושא לפני שמצטרפים שכן יכולות להיות לעתים הצעות משתלמות בשוק הפרטי, במיוחד כאשר מדובר בבני משפחה של איש הקבע.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הפניקס

משפחה פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

צעירים לנצח

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top Basic

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Upgrade Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח בריאות לאנשי קבע?

עלות ביטוח הבריאות המוצעת לאנשי קבע נחשבת לזולה במיוחד, עלותה נעה סביב ה-50 ₪ לחודש ולכן רוב משרתי הקבע בוחרים לרכוש את הביטוח הזה. אולם, חשוב לבחון את הנושא לעומק, יכול להיות שהוספה של כמה עשרות שקלים בודדים תזכה את בביטוח מקיף בהרבה מהביטוח של חבר.

בשנים האחרונות היינו עדים להרעה בתנאים של הביטוח לאנשי הקבע, נוספו סעיפי השתתפות עצמית רבים יותר ובאחוז גבוהה יותר וכן יש מספר לא קטן של טיפולים רפואיים שבכלל לא מוצעים במסגרת הפוליסה הקבוצתית של עמיתי מועדון חבר.

לאור זאת, אנו ממליצים לבצע סקירת שוק מקיפה לפני שתקבלו את ההחלטה בנוגע לביטוח אותו תרצו לרכוש. יועצי הביטוח שלנו ישמח להציג בפניכם את כל האופציות העומדות לרשותכם ויוכלו לתת לכם המלצה אמינה בנוגע לביטוח אותו כדאי ומומלץ לכם לרכוש.

החשיבות של ביטוח בריאות לאנשי קבע

לביטוח בריאות לאנשי קבע יש חשיבות משמעותית זאת לאור העובדה שחלק לא קטן מן המשרתים בקבע עוסקים בפעילויות בסיכון גבוהה יחסית. ביטוח בריאות פרטי יסייע למבוטח לחסוך הוצאות רבות ויקלו עליו לקבל את ההחלטות הרפואיות על סמך צורך ולא על סמך מצב כלכלי או עלות.

איך לקנות ביטוח בריאות לאנשי קבע?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות רק לאחר ביצוע סקירה מקיפה והולמת של שוק ביטוחי הבריאות הפרטיים, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לתת לכם את כל המידע הדרוש כדי לקבל את ההחלטה הנכונה בנוגע לאפשרויות הביטוח העומדות בפניכם, היועצים שלנו יידעו גם במידת הצורך להתאים לכם פוליסות ביטוח שיכללו את כל הטיפולים והשירותים שנראים לכם חשובים, כל זאת תוך תשומת לב לעלות הביטוח ולאיכות השירות של חברת הביטוח.

ביטוח בריאות לאנשי קבע בהנחה בלעדית