ביטוח בריאות לבעלי ליקויי למידה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לבעלי ליקויי למידה

מי שסובל מלקויות למידה נאלץ להתמודד עם קשיים שחלק גדול מהאנשים לא חשבו מעולם להתמודד איתם, לקויות הלמידה דורשות ממי שסובל מהן להשקיע זמן רב יותר בלימוד של נושאים חדשים ולפעמים בהצלחה מוגבלת בלבד. בשנים האחרונות פותחו מספר לא קטן של שיטות לימוד ותרופות המסייעות לבעלי לקויות להתגבר על הבעיה ממנה הם סובלים. ביטוח בריאות לבעלי ליקויי למידה יסייע להם לקבל את הטיפול הטוב ביותר.

מה זה ביטוח בריאות לבעלי ליקויי למידה?

אם אתם סובלים מלקות למידה את כנראה מכירים מספר לא קטן של שיטות ותרופות שמטרתן לסייע להתמודד עם התופעה ולהצליח להתגבר על הקשיים שגורמת הלקות. בין השיטות האלה ניתן למנות שיטות טיפול קוגניטיביות המסייעות להטמיע דרכים מיוחדות ללמידה שבאמצעותן ניתן להתגבר על הבעיה. מעבר לכך, יש לא מעט תרופות שמטרתן למקד את החשיבה ולהגביר את הריכוז, בנוסף יש תרופות טבעיות ותוספי מזון שיכולים לסייע להתגבר על לקויות הלמידה.

ביטוח בריאות לבעלי לקויות למידה, מאפשר למטופל לקבל אבחון במקום מוסמך ומקצועי, אשר לאחריו ובמידת הצורך המבוטח יקבל המלצות לדרכים שבאמצעותן ניתן להתגבר על הלקות. למשל מאובחנים רבים מקבלים הפניות לקלינאי תקשורת, למרפאים בעיסוק, לפסיכולוגים ואף לפיזיותרפיסטים, הטיפול המומלץ יכול להיות חד פעמי, או קבוע במשך תקופת טיפול והכל בהתאם לצרכים ולאותן לקויות של המבוטח.

באמצעות ביטוח בריאות לבעלי ליקויי למידה המבוטח יכול לבחור את המאבחן אליו הוא יפנה וזאת במימון של חברת הביטוח דרכה הוא מבוטח. בנוסף, חברת הביטוח תממן את הצרכים הרפואיים של המבוטח במהלך הטיפול, היא תממן את עלות הטיפול ואת עלות רכישת המוצרים הנדרשים לטובת הצלחת הטיפול וכל זאת במסגרת ביטוח הבריאות שרכש.

חלק לא קטן מבין אלו הסובלים מלקויות למידה מקבלים מרשמים לתרופות המסייעות להם להתגבר על הבעיה. לצערנו, רק חלק קטן מבין התרופות המסייעות להתגבר על לקויות למידה נמצאות בסל הבריאות ולכן רכישה פרטית של התרופות יכולה להיות יקרה במיוחד.

כמה עולה ביטוח בריאות לבעלי ליקויי למידה?

מחיר הפרמיה החודשית של פוליסות ביטוח פרטית לבעלי ליקויי למידה משתנה והטווח שלה נע בין כמה עשרות שקלים לחודש ועד כמה מאות שקלים בחודש. הפער המשמעותי הזה הוא תוצר ישיר של גורמים רבים אשר לחלקם יש השפעה משמעותית על רמת הסיכון המשתקפת ממצבו של המבוטח.

חברת הביטוח תנסה לבחון את הסיכון שנשקף לה מצידו של המבוטח, אם חברת הביטוח תעריך שמי שפונה אליה יסבול בסבירות גבוהה מלקויות למידה חמורות היא תוכל להעלות מאוד את עלות הביטוח, בעוד שאנשים שנמצאים בסיכון נמוך יותר ישלמו סכומים נמוכים יחסית בעבור הביטוח שלהם.

בכל מקרה, אנו ממליצים לכל מי שמתעניין בביטוח בריאות לבעלי לקויות למידה לבחון מספר גדול של אפשרויות לפני שהוא בוחר לרכוש לעצמו ביטוח מסויים. יועצי הביטוח שלנו יוכלו להציג בפניכם קשת רחבה של ביטוחים אפשריים מהם תוכלו לבחור את הביטוח שהכי מתאים לכם במחיר הוגן ומשתלם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
כלל

מדיכלל פירסט

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Safe Stay Plus

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

מגדל עולמי פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

יאנגז

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של ביטוח בריאות לבעלי ליקויי למידה

החשיבות של ביטוח בריאות לבעלי לקויות למידה היא חשובה במיוחד ויכולה להיות ההבדל בין סבל מתמשך ואתגרים בלתי נגמרים בעקבות הליקוי לבין קבלת טיפול מקצועי שישפר לאין שיעור את המצב של מי שסובל מלקות למידה.

במקרים מסוימים, טיפול נכון יכול לסייע למי שסובל מלקות למידה להתגבר לחלוטין על לקות הלמידה, או לכל הפחות לשפר את מצבו בצורה יוצאת דופן ביחס למצבו לפני הטיפול. ביטוח פרטי ידאג שעלות הטיפול לא תהווה פקטור במכלול השיקולים שלכם לפני רכישת הביטוח.

איך לקנות ביטוח בריאות לבעלי ליקויי למידה?

לפני שרוכשים ביטוח לקויות למידה חשוב לבדוק מהן התרופות הכלולות בביטוח שמוצע לכם, חשוב לזכור שחלק לא קטן מן הסובלים מלקויות למידה נוטלים תרופות על בסיס קבוע. תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות הממלכתי יכולות להיות יקרות במיוחד ולכן כדאי לבדוק את הנושא לפני שרוכשים את הביטוח.

כמו כן, ביטוח טוב יציע למבוטח כמות גבוהה יחסית של טיפולים במימון מלא או חלקי, הוא יציע למבוטח לבחור את המטפל שהכי מתאים לו ולא יטיל מגבלות או יכריח את המבוטח לבחור את המטפל מבין רשימה סגורה של מטפלים.

ביטוח בריאות לבעלי ליקויי למידה בהנחה בלעדית