ביטוח בריאות לילדי עובדים זרים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לילדי עובדים זרים

ביטוח בריאות לילדי עובדים זרים הוא מוצר ביטוחי שכל עובד זר חייב לרכוש לילדיו, ילדי העובדים הזרים שלכם זכאים לביטוח בריאות ממלכתי מטעם המדינה בתשלום, כך במידה והם ירכשו להם ביטוח הם יימנו מתשלום חשבונות רפואיים גבוהים במקרה של פציעה או מחלה, המדינה לא מחייבת את הורי הילדים לרכוש להם ביטוח, לאור כך חשוב להסביר לעובד הזר שלכם על האפשרות לרכוש ביטוח ועל החשיבות שברכישת הביטוח.

מה זה ביטוח בריאות לילדי עובדים זרים?

ביטוח בריאות לילדי עובדים זרים כולל הוא למעשה ביטוח בריאות המקביל לביטוחי הבריאות של ילדים אזרחי ישראל, כל תינוק שנולד לעובדים זרים זכאי לאותם שירותים להם זכאי ילד ישראלי והוא מקבל אותם באופן אוטומטי מהרגע שהוא נולד ולמשך שישה חודשים בהם ההורים חייבים לרשום את הילד לקופת החולים, אם ההורים לא רושמים את הילד, הם יצטרכו לחכות 4 חודשים מהרגע בו ירצו לרשום את הילד בקופת החולים.

יש מספר חריגים בהם הילד לא יהיה זכאי לביטוח למשל כאשר קטין שנולד בארץ או אמו לא היו בתוך גבולות מדינת ישראל במשך 6 חודשים רצופים, למשל עובדת זרה שהגיעה לארץ חודשיים לפני הלידה תאלץ לחכות 4 חודשים לפני שתוכל לרכוש לו ביטוח רפואי. ילד שלא נולד בישראל זכאי להירשם לביטוח הרפואי רק לאחר תקופת שהות רצופה של שישה חודשים בישראל.

ביטוח הבריאות מוענק לילדים באמצעות קופת חולים מאוחדת, הרישום לקבלת הביטוח די פשוט וכולל שני שלבים, השלב הראשון כולל פנייה ללשכת הבריאות המחוזית לטובת רישום וקבלת זכאות לביטוח בריאות. לאחר מכן ההורה יצטרך לפנות לקופת חולים מאוחדת לטובת רישום הילד, שם הוא יקבל את תעודת השייכות שלו לקופת החולים.

חשוב להסביר לעובדים הזרים שלכם שביטוח הבריאות הזה הוא חובה ולא הוצאה מיותרת, לצערנו אנו שומעים על יותר מדי עובדים זרים שבוחרים לא להירשם לשירות נאלצים להתמודד עם חשבונות רפואיים יקרים מאוד, הביטוח מכסה מקרים רפואיים בסיסיים רבים שכן הוא דומה מאוד לביטוח אותו מקבלים ילדים אזרחי המדינה ולכן הוא גם משתלם באופן יחסי.

פרט לביטוח בריאות מטעם המדינה יש ביטוחים פרטיים אותם ניתן לרכוש מחברות פרטיות, הביטוחים הללו מכסים מקרים ביטוחיים מסובכים יותר שלא מקבלים במסגרת ביטוח הבריאות הבסיסי של קופת החולים. המקרים הללו כוללים ניתוחים פרטיים בארץ ובחו"ל, מימון רכישת תרופות יקרות ועוד. כדאי להציג לעובד הזר גם את האפשרויות הטמונות בביטוח רפואי.

כמה עולה ביטוח בריאות לילדי עובדים זרים?

עלות הביטוח מטעם המדינה להורי הילדים הזרים הוא 120 ₪ לילד אחד ו-240 ₪ לילד שני. מהילד השלישי ואילך עלות הביטוח מסובסדת במלואה על ידי המדינה. יש שירותים עליהם ההורים יצטרכו לשלם בנפרד.

ביטוחי בריאות פרטיים יעלו כמה עשרות שקלים לחודש, במקרה בו העובד הזר יבחר לרכוש לילד ביטוח בריאות במסגרת פרטית הוא צפוי לשלם סכום דומה לסכום אותו הוא היה משלם אזרח ישראלי היות ומדובר בביטוח פרטי ולא מסובסד על ידי המדינה ממילא. חשוב לציין שעלות הביטוח יכולה לעלות במקרה בו לילד יש בעיות רפואיות ידועות כאלה ואחרות.

על כל פנים, אנו ממליצים לכם לספר לעובדים זרים שעובדים אצלכם על כל אפשרויות הביטוח הקיימות, במקרה הצורך נשמח להסביר להם על האפשרויות העומדות בפניהם. יועצי הביטוח שלנו מכירים את תחום הביטוח לעובדים הזרים ולילדיהם באופן אינטימי, הם יוכלו לפרט איזה כיסויים נכללים בכל פוליסה ואיזה כיסויים לא מופיעים ומה הביטוח הכי משתלם במסגרת התקציב שלהם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

Safe Stay Plus

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

מדיכלל בייסיק

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Tour & Care

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

צעירים לנצח

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של ביטוח בריאות לילדי עובדים זרים

ביטוח בריאות הוא חשוב במיוחד לעובדים זרים וילדיהם, זאת לאור העובדה שטיפול רפואי במסגרת פרטית יכולה לעלות אלפי שקלים, מדובר בהוצאה מיותרת שלא כל משפחה של עובדים זרים יכולה לשאת.

איך לקנות ביטוח בריאות לילדי עובדים זרים?

אנו ממליצים לרכוש ביטוח בריאות לילדי עובדים זרים מקיף אפילו יותר מאשר של הוריהם. לרכוש ביטוח בריאות רק לאחר שיחה עם יועץ בתחום שיוכל להסביר להם בצורה ברורה ופשוטה על מוצרי הביטוח הקיימים. יועצי הביטוח שלנו מכירים את התחום ויכולים לסייע לכל פונה.

ביטוח בריאות לילדי עובדים זרים בהנחה בלעדית