ביטוח בריאות לימאים ומשיטי יאכטות

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לימאים ומשיטי יאכטות

ביטוח בריאות לימאים ומשיטי יאכטות הוא אחד ממוצרי הביטוח החשובים ביותר לכל איש ים, ימאים ומשיטי יאכטות נמצאים בסיכון גבוה יחסית לפציעות, תאונות ומחלות ייחודיות אשר יכולות לנבוע כתוצאה מהשהות הממושכת בים.

לאור זאת רכישת ביטוח בריאות רחב באופן פרטי הופכת למטלה קריטית והכרחית, המיוחד לאור העובדה שביטוח הבריאות הממלכתי לא מספק, בחלק ניכר מהמקרים את הכיסוי הנדרש. ביטוחי הבריאות הפרטיים יעזור לכם להיות בטוחים שיהיה מי שיתמוך בכם בכל מקרה של פציעה או תאונה כתוצאה מהשהות בלב ים.

מה זה ביטוח בריאות לימאים ומשיטי יאכטות?

לפני שניגש לנושא הביטוח המותאם לימאים ומשיטי יאכטות חשוב להבין כי סל הביטוחים שקיים בישראל ושאיננו פרטי, לא מכסה את כל המקרים שיכולים להתרחש ולא תמיד מעניק הגנה מספקת.

ביטוח בריאות ממלכתי המוענק על ידי המדינה לכל תושביה, מכסה אמנם מגוון לא קטן של בעיות רפואיות אך הוא לא מכסה את כל הבעיות שיכולות להתרחש בים, במיוחד כאשר התאונה מתרחשת מחוץ למים הטריטוריאליים של המדינה. בנוסף, קשת התאונות ומצבי חירום רפואיים בהם יכולים להיתקל ימאים ומשיטי יאכטות הוא רחב מאוד ולכן חשוב להעניק מענה ביטוחי לכל אחד מהמצבים הללו.

בחירה ברכישת ביטוח בריאות פרטי תסייע למבוטח לכסות את עצמו בביטוח בפני כמות גדולה יחסית של בעיות רפואיות, הוא יוכל לבחור את הפוליסה שתתאים בצורה הטובה ביותר למצבו הרפואי ולנסיבות חייו כאיש ים ובכך לספק לעצמו שקט נפשי במהלך עבודתו.

ביטוח בריאות מותאם לימאים ומשיטי יאכטות ישים דגש על נושאים כמו פציעות וניתוחי חירום כמו גם על ביטוח רפואי בעת השהות בחו"ל, בעיות רפואיות פשוטות יחסית שמתרחשות מחוץ לגבולות המדינה עלולות להתגלות כיקרות במיוחד לאור העובדה שהביטוח הממלכתי לא מכסה טיפול רפואי בחו"ל. כך, גם ביקור קצר במרפאת חירום בגלל חתך או שבר עלול להסתיים בחשבון רפואי של אלפי שקלים.

ביטוחי הבריאות הפרטיים מספקים מענה בדיוק לכל הבעיות שעולות מהחיים והעבודה בים. במקרה בו תצטרכו לקבל טיפול רפואי בחו"ל או במקרה בו תתמודדו עם מחלה מיוחדת שלא מקבלת מענה בסל התרופות הממלכתי, חברת הביטוח היא זאת שתדאג לכם ותוודא שהטיפול הרפואי לא פוגע בכם מבחינה כלכלית.

כמה עולה ביטוח בריאות לימאים ומשיטי יאכטות?

העלות של פוליסות ביטוח פרטי לימאים ומשיטי יאכטות יכולה להיות שונה למדי בין איש ים אחד לאיש ים אחר, היא תלויה בלא מעט אספקטים שמעלים ומורידים את עלות הביטוח. אחד הנושאים שהכי משפיעים על עלות הביטוח הוא אופי העיסוק של איש הים, האם הוא נוהג לשוט בסירה קטנה או בספינה גדולה ובטוחה יחסית, האם הפעילות הימית מתבצעת בתוך גבולות המדינה או מחוץ לגבולות המדינה וכמה זמן נמצא איש הים מחוץ לגבולות המדינה בממוצע. לכל הגורמים הללו יש השפעה משמעותית על עלות הביטוח.

בנוסף, יש עוד גורמים בעלי השפעה על גובה הפרמיה החודשית, קריטריונים כמו גיל המבוטח וההיסטוריה הביטוחית שלו משפיעים מאוד על עלות הביטוח. ככל שהמבוטח צעיר יותר ובעל היסטוריה רפואית נקייה יותר, המחיר שחברת הביטוח תבקש ממנו לשלם יהיה נמוך יותר.

בגלל ההבדלים הבסיסיים הללו בין מבוטחים שהתעניינו בביטוח בריאות לימאים ומשיטי יאכטות קשה לומר מהו מחיר הוגן לביטוח, כדי להבין טוב יותר את המצב מומלץ לשוחח עם יועץ בתחום הביטוח שמבין בתחום ביטוחי הבריאות לאנשים ים ולקבל את כל האינפורמציה הרלוונטית בתחום. מומחי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח והתנאים שהכי יתאימו בשבילכם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

Top Plus

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Upgrade אקסטרה

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

מדיכלל פרימיום

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top מנו מדיק

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של ביטוח בריאות לימאים ומשיטי יאכטות

חשיבות ביטוח הבריאות לימאים ומשיטי יאכטות היא גדולה במיוחד, השהות הממושכת בים מביאה איתה מגוון רחב של סכנות ובעיות בריאותיות פוטנציאליות, בנוסף זמינות הטיפול הרפואי בלב ים כמעט ואינה קיימת ולכן חשוב שתהיה חברת ביטוח שתדאג לכם בכל מקום שבו תשהו.

לכן וכדי להימנע מחשבונות רפואיים יקרים במיוחד שעלולים להביא לדרדור במצבכם הכלכלי חשוב לרכוש ביטוח מבעוד מועד.

איך לקנות ביטוח בריאות לימאים ומשיטי יאכטות?

אנו ממליצים לרכוש פוליסת ביטוח לימאים ומשיטי יאכטות רק לאחר שיחה מקצועית עם יועץ ביטוח, יועצי הביטוח שלנו יוכלו להציג בפניכם את התמונה המלאה בתחום הביטוח הזה, הם יידעו להסביר על היתרונות והחסרונות של כל פוליסה שיציגו בפניכם והם יסייעו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

ביטוח בריאות לימאים ומשיטי יאכטות בהנחה בלעדית