ביטוח בריאות לנכי צה"ל

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לנכי צה"ל

כיום יש בישראל 52 אלף אנשים שמוכרים כנכי צה"ל, ארגון נכי צה"ל שפועל לטובת קידום הנכים וסיוע להם בחיים האזרחיים נכנס להסכם עם חברת הראל, במסגרות החברה תספק ביטוח בריאות לנכי צה"ל, הביטוח הוא ביטוח קיבוצי לכל חברי הקבוצה אולם בשנים האחרונות נשמעה לא מעט ביקורת על הביטוח וההסכם שנחתם עם חברת הראל.

לצד זאת, עומדת לנכי צה"ל הזכות לרכוש ביטוח בריאות בכל מסגרת פרטית שנראית להם ראויה.

מה זה ביטוח בריאות לנכי צה"ל?

ראשית נתייחס לביטוח הבריאות אותו מציעה חברת הראל לנכי צה"ל במסגרת ההתקשרות שלה עם ארגון נכי צה"ל. כל נכה צה"ל מצטרף באופן אוטומטי לכיסוי החובה. בכיסוי החובה נכללים כל הטיפולים הכלולים בסל הבריאות הבסיסי. מעבר לסל הבסיסי נכי צה"ל גם זכאים לשירותים נוספים, אשר אזרחים רגילים צריכים לרכוש במסגרת ביטוח בריאות פרטי. בין השירותים הללו ניתן למנות מימון עלות השתלות אברים בישראל ומחוץ לה, טיפולים וניתוחים פרטיים בארץ, מימון טיפולים וניתוחים בחו"ל, מימון של רכישת תרופות שאינן כלולות בסל התרופות הממלכתי ועוד.

לביטוח בריאות ה"חובה", כפי שצויין נכי צה"ל מצורפים באופן אוטומטי. התשלום עבור הביטוח ממומן כולו על ידי המדינה באמצעות משרד הביטחון. פרט לנכי צה"ל עצמם גם בני המשפחה שלהם זכאים להצטרף לביטוח הזה. הביטוח נחשב למקיף באופן יחסי והוא משתלם לאור העובדה שמוצע בחינם.

מעבר לכך, יש ביטוח נוסף שמקודם גם כן על ידי ארגון נכי צה"ל והוא ביטוח רשות אשר מעניק טיפולים נוספים מעבר לטיפולים שמופיעים בביטוח החובה ולמעשה מרחיב את הכיסויים שכן מופיעים בביטוח החובה. בין הטיפולים המופיעים בפוליסה ניתן למנות כיסויים מורחבים לניתוחים פרטיים, מימון בדיקות שונות, מימון תזונאי, שירותי רופא ביתי ועוד. גם במקרה זה נכי צה"ל יכולים לרכוש את הביטוח לעצמם ולבני משפחתם.

כמו כן, צה"ל יזם התקשרות עם חברת הביטוח הראל במסגרתו חברת הביטוח מציעה ביטוח סיעודי לנכי צה"ל. הביטוח מומלץ באופן כללי לציבור נכי צה"ל ומשפחתם ובפרט לנכים הסובלים מבעיות פיזיות חמורות יחסית. מומלץ לבחון הצטרפות גם לביטוח זה.

כמה עולה ביטוח בריאות לנכי צה"ל?

כיסוי ביטוח בריאות ה"רשות" נחשב לטוב ומשתלם אולם הוא זכה לביקורת מצד כמה וכמה נכי צה"ל, המבקרים טענו כי הוא היה יכול לכלול יותר שירותים וטיפולים במסגרתו לאור העובדה כי במסגרת ההסכם הקודם שילמו החברים בארגון נכי צה"ל פחות בכל חודש וקיבלו ביטוח רחב יותר. כיום המבוטחים בביטוח הרשות משלמים כ-44 ₪ בחודש, סכום המשקף עלייה של כ-10 אחוזים ביחס לביטוח הקודם ובעבור ביטוח שסך שווי התגמולים במסגרתו נמוך ב-15 אחוזים לערך.

לכן, אנו ממליצים לבחון עוד מספר אפשרויות לפני שמחליטים לרכוש את ביטוח הרשות, למשל ארגון גמלאי צה"ל, מציע לחבריו ביטוח שכולל בתוכו גם ביטוח סיעודי, בנוסף לעיתים בשוק הפרטי יש הצעות משתלמות לנכי צה"ל ולכן מומלץ לבחון את כלל האפשרויות בשוק לפני שמחליטים לרכוש ביטוח מסויים. הדבר בפרט נכון בכל הנוגע לבני משפחה, במקרה שלהם ההנחה היא פחות משמעותית ובהחלט יכול להיות שיהיה משתלם לבטח אותם באמצעות חברות ביטוח אחרות.

אם תרצו לשמוע על כל האפשרויות העומדות בפני נכי צה"ל יועצי הביטוח שלנו ישמחו לעזור לכם ולהציג בפניכם את כל האפשרויות העומדות לרשותכם כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הכי טובה ומשתלמת עבורכם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

Top Plus

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

מגדל עולמי פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

קו ראשון פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top Basic

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של ביטוח בריאות לנכי צה"ל

החשיבות של ביטוח בריאות לנכי צה"ל גבוהה במיוחד, לאור העובדה שהם נמצאים בסיכון גבוהה יחסית לסבול מבעיות רפואיות לאורך השנים. העובדה שהמדינה דואגת להם לביטוח פרטי מטעמה מסייעת להבטיח שכל נכי צה"ל יהנו מטיפול רפואי מצויין.

חשיבות הכיסוי המורחב "רשות" לביטוח הבריאות לנכי צה"ל היא גבוהה לאור העובדה שהם מספקים לנכי צה"ל גישה לטיפולים רפואיים שהעלות של חלקם גבוהה למדי בשוק הפרטי, או שאיכותם פחות גבוהה כאשר הם נרכשים במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי של קופת החולים.

איך לקנות ביטוח בריאות לנכי צה"ל?

חשוב לרכוש ביטוח בריאות רק לאחר בחינה מספקת של האפשרויות, הביטוח שמוצע על ידי ארגון נכי צה"ל נחשב לטוב למרות הביקורת עליו, בטח ביחס לשוק הפרטי. אולם, תמיד כדאי לשמוע על עוד אפשרויות ובמיוחד בכל הנוגע לביטוח של בני המשפחה שלעיתים יוכלו למצוא הצעות משתלמות יותר אצל חברות ביטוח פרטיות אחרות. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לבחון את כל קשת האפשרויות העומדות בפניכם.

ביטוח בריאות מותאם לכל אחד
ביטוח בריאות לנכי צה"ל בהנחה בלעדית