ביטוח בריאות לנשים בהריון

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לנשים בהריון

תקופת ההיריון היא אחת התקופות הכי מיוחדות לכל אישה ולכל זוג. נשים רבות עוברות את תקופת ההריון באופן קל יחסית, אולם חלק לא קטן מהנשים נאלצות לטפל במגוון בעיות שעולות במהלך התקופה. חלק מן הבעיות הללו גורר טיפולים, לעיתים יקרים שאת חלקם ניתן לקבל רק במסגרות פרטיות.

נשים שכבר רכשו ביטוחי בריאות פרטיים יוכלו לקבל החזר על ההוצאות שלהן בעבור מגוון רחב של טיפולים, המאמר הזה יעסוק ביתרונותיו של ביטוח בריאות לנשים בהריון.

מה זה ביטוח בריאות לנשים בהריון?

חשוב לציין, אין ביטוח בריאות שמתאים במיוחד לנשים בהריון, הכיסוי שהאישה מקבלת מהמדינה במסגרת ביטוח הבריאות הממלכתי הוא טיפול ידוע וקבוע מראש. הטיפול הניתן במסגרת קופת החולים הוא מגוון ורחב יחסית וכולל בתוכו מספר גדול של טיפולים ושירותים, בין היתר הטיפולים שרוב הקופות מציעות ללקוחותיהן הם –  אבחונים גנטיים, MRI עוברי, מעקב הריון, בדיקת מי שפיר, אולטרסאונד למגוון מטרות, סקירת מערכות מוקדמת, טיפולים בהעמסת סוכר ועוד.

מעבר לכך, רוב קופות החולים מציעות ללקוחותיהן חבילות לידה, במסגרת החבילות הללו נכללים השירותים הבאים – אחות ליווי הריון, האחות מלווה את האישה במהלך ההיריון ומיד לאחריו, האחות מתייעצת באופן תדיר עם רופא הנשים ותייעץ במגוון רחב של נושאים, היולדת הטרייה תקבל בנוסף ייעוץ בכל הנוגע להנקה באמצעות שיחות טלפון או במפגשים פנים מול פנים ועוד מגוון רחב של שירותים לאחר הלידה.

על אף העובדה שהביטוח הממלכתי נשמע מקיף למדי, יש מספר לא קטן של בדיקות ושירותים שלא כלולים בסל השירותים שמעניקה קופת החולים או שגובה ההשתתפות העצמית של המבוטחת הוא גבוה במיוחד. במקומות הללו נכנסות חברות הביטוח הפרטיות שמציעות טיפולים משלימים למובטחות שלהן במסגרת ביטוח הבריאות הסטנדרטי שהן מציעות.

בין השירותים המוצעים על ידי חברת הביטוח לנשים בהריון ניתן למנות את השירותים הבאים:

בדיקות שקיפות עורפית – בדיקה זאת יכולה להתבצע עד לחודש החמישי להריון, הבדיקה הזאת יכולה לזהות בעיות פוטנציאליות שהילד עלול לסבול מהן כמו תסמונת דאון. את הבדיקה מבצע רופא והיא לא נחשבת לבדיקה פולשנית ולכן נשים רבות מעוניינות לעבור אותה.

בדיקת סיסי שליה – בדיקה נפוצה זאת מתבצעת לרוב עד החודש השלישי להריון, הבדיקה הזאת דומה למדי לבדיקת מי שפיר ומטרתה לזהות בעיות גנטיות, בגלל הדמיון של הבדיקה לבדיקת מי שפיר רוב הנשים בהריון מבצעות אותה רק כאשר יש חשש כלשהו לבעיה גנטית.

טיפולים נוספים לפני ואחרי הלידה – חברות הביטוח הפרטיות מממנות למובטחות שלהן שהות במלונית מספר לילות לאחר הלידה, הן גם ממנות קורסי הנקה והכנה ללידה נוספת, הם מציעים קורסי הנקה ועוד מגוון רחב יחסית של שירותים וטיפולים למבוטחת.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הפניקס

משפחה פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Preferred Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Basic Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top מנו מדיק

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח בריאות לנשים בהריון?

המחיר של ביטוח בריאות לנשים בהריון אינו שונה למעשה מעלות הביטוח הרגיל לאישה שלא בהריון ובתנאי שהאישה מחזיקה בביטוח לפני שנכנסה להריון. כלומר אישה בריאה בדרך כלל תצטרך לשלם סכום של כמה עשרות שקלים בחודש עבור הביטוח.

אישה בהריון עלולה להיתקל בבעיה בבואה לרכוש ביטוח בריאות פרטי היות והדבר כרוך לרוב בהוצאות גדולות יחסית מצדה של חברת הביטוח ולכן חלק מהחברות נמנעות מלבטח נשים בהריון או שהפרמיה החודשית שהן גובות בעבור הכיסוי הביטוחי גבוהה למדי.

לאור זאת אנו ממליצים למי שרוצה להנות מהשירותים המוצעים על ידי חברות הביטוח למבוטחות שלהן במהלך תקופת ההיריון להקדים ולרכוש ביטוח בריאות פרטי לפני הכניסה להריון. הדבר יהפוך את רכישת הביטוח לזולה וקלה בהרבה.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו להציג בפניכן את כל האופציות העומדות לרשותכן בקרב חברות הביטוח השונות, הם יידעו להציג את השירותים המוצעים לנשים בהריון במסגרת כל פוליסה וידעו לייעץ לגבי כל פוליסת ביטוח ולהציג את היתרונות והחסרונות שלה.

החשיבות של ביטוח בריאות לנשים בהריון

לביטוח בריאות פרטי יכולה להיות חשיבות גדולה לאישה בהריון, החשיבות הזאת יכולה לבוא לידי ביטוי במגוון תחומים, גם בתחום הבריאותי באמצעות מימון של טיפולים ובדיקות יקרות יחסית שלא כלולות בסל הבריאות הממלכתי וגם בתחום הרווחה הכולל מימון של שהייה במלונית ומימון טיפולים משלימים.

איך לקנות ביטוח בריאות לנשים בהריון?

כדאי לרכוש ביטוח בריאות רק לאחר שתסקרו את השוק באופן הולם, ניתן לעשות סקירה הזאת בסיוע יועצי הביטוח שלנו שמכירים את תחום ביטוחי הבריאות ברמה הגבוהה ביותר. היועצים שלנו יוכלו להציג בפניכן ביטוחים שיתאימו לכן מבחינה תקציבית ומבחינת היקף הטיפולים והכיסוי שתקבלו.

ביטוח בריאות לנשים בהריון
מפסיקים להמתין לקופה – כיצד תוכלי ליהנות מטיפול פרטי במהלך ההיריון
ביטוח בריאות לנשים בהריון
מהן הבדיקות הנדרשות בהריון? האם ניתן לבצע אותן באופן פרטי?
ביטוח בריאות לנשים בהריון
הריון ראשון? כל התשובות ביחס לטיפול הרפואי הנדרש
ביטוח בריאות לנשים בהריון בהנחה בלעדית