ביטוח בריאות לעובדים זרים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לעובדים זרים

ביטוח בריאות לעובדים זרים הוא אחד ממוצרי הביטוח החשובים ביותר, העובדים הזרים שלכם לא זכאים לביטוח בריאות ממלכתי מטעם המדינה, כך במקרה של פציעה או מחלה הם עלולים לשלם חשבונות רפואיים בסכומים גבוהים במיוחד, לאור כך נקבע כי המעסיק מחויב על פי חוק לרכוש לעובד הזר שהוא מעסיק ביטוח רפואי.

מה זה ביטוח בריאות לעובדים זרים?

ביטוח בריאות לעובדים זרים כולל בתוכו מגוון של מקרים בסיסיים רבים, בהם כמעט כל עובד זר ייתקל לאורך השנים שלו בישראל, בין היתר ניתן למנות את הטיפולים הבאים – ביקור ראשוני אצל רופא המשפחה, זכאות לקבלת מרשמים לתרופות, מימון טיפול על ידי רופאים מומחים או השתתפות בתשלום, קבלת שירותים רפואיים טלפוניים, הפניות לאבחונים, ביקור תדיר אצל רופאת נשים, בדיקות מעבדה וחיסונים וכן קבלת טיפולי שיניים בסיסיים.

מעבר לכך הפוליסה צריכה לכלול, על פי דרישת המדינה גם כיסויים יותר מתקדמים כמו למשל כיסוי לניתוחים, כיסוי ביטוחי לביקור בבית חולים, בחדר מיון כולל הוצאות אשפוז, אשפוז בבית חולים פסיכיאטרי, מימון הליכון, צילומים מסוגים שונים כולל צילומי ריאות ו-CT, מימון כסא גלגלים ומימון בדיקות מתקדמות כמו בדיקות הדמיה ומנטו, פינוי באמבולנס, ביטוחים כמו ביטוחי נכות, העברת גופה במקרי מוות, ביטוח חיים ועוד.

מעבר לכך יש עוד כיסויים ביטוחיים שניתן לכלול בפוליסות אותן תרכשו לעובדים הזרים שלכם, חלק מן הכיסויים הללו הכרחיים במקרים רבים, בעיקר במקרים בהם העובד הזר עובד בעבודה מסוכנת בה יש סיכון גבוה יותר לחלות במחלות שונות או להיפצע במהלך העבודה.

העובד הזר יזכה לקבל ביטוח רפואי מקיף יחסית, שיכלול מקרים רפואיים מגוונים, המדינה למעשה מסייעת למעסיקים להגן על עצמם מפני הצורך להשתתף בהוצאות הבריאות של העובד הזר ואף לשלם עליהם. חשוב להדגיש, רכישת ביטוח רפואי לעובד הזר היא חובה קבועה בחוק ולא מחווה של רצון טוב מצד המעסיק.

חברות הביטוח מחזיקות בהסכם עם קופת חולים כללית, מהגרי עבודה אשר יבוטחו על ידן יקבלו כרטיס מגנטי של קופת החולים, איתו יוכלו להנות מכל השירותים להם הם זכאים.

כמה עולה ביטוח בריאות לעובדים זרים?

עלות הפרמיה החודשית של פוליסות ביטוח פרטית לעובדים זרים עולה לרוב בין 6 ל-7 שקלים ביום, כלומר כ-200 שקלים בחודש, עלות הפוליסה לא נחשבת לגבוהה במיוחד, בעיקר מכיוון שהחוק קובע שלמעסיק מותר לנכות עד שליש מעלות הפוליסה של העובד הזה או עד 125.47 ₪ לטובת הביטוח, הנמוך מביניהם. מעובד זר שעובד בתחום הסיעוד ניתן לנכות עד חצי מעלות הביטוח למעסיק או עד 147.97 ₪, שוב לפני הנמוך מביניהם.

חשוב לציין שהמחיר הנ"ל יכול להשתנות במקרים בהם המבוטח סובל מבעיות רפואיות כרוניות מוכרות, או במקרים בה העובד עבר פציעה במהלך העבודה ולכן הסיכוי שבו יזדקק לטיפול רפואי גדל. מעסיקים אשר ירצו לרכוש לעובדים הזרים שלהם ביטוחים מקיפים יותר יצטרכו לשלם סכום המתקרב ל-400 ₪ בחודש.

בכל מקרה, לפני רכישת ביטוח בריאות אנחנו ממליצים בחום לשוחח עם איש מקצוע בתחום הביטוח, יועצי הביטוח המקצועיים שלנו יכול לספק הסברים מקיפים וכוללים על כל השאלות שיעלו לכם בקשר לביטוח לעובד זר. בנוסף היועצים שלנו יוכלו לסייע לכם למצוא את הביטוח הכי משתלם מבחינת עלות והיקף הכיסויים המופיעים בו.         

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

Safe Stay Plus

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

חיים בשיא

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

יאנגז

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Preferred Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

 החשיבות של ביטוח בריאות לעובדים זרים

לביטוח בריאות יש חשיבות אדירה לעובדים זרים, הסיבה לכך היא שבמקרה בו הם יגיעו לבית חולים או למרפאה ללא ביטוח הם יאלצו לשלם מאות ואלפי שקלים על הטיפול בהם. הדבר עלול להוביל לפגיעה כלכלית קשה בהם.

בנוסף החוק קובע כי מעסיק אשר לא יעניק לעובדים שלו ביטוח רפואי שעומד בדרישות החוק, עלול למצוא את עצמו עומד בפני חקירה פלילית שיכולה להיגמר בעונש של שנת מאסר או בקנס גבוה, לכן רכישת ביטוח הבריאות היא לא רק אינטרס של העובד אלא גם, ובעיקר של המעסיק.

איך לקנות ביטוח בריאות לעובדים זרים?

לפני רכישת הביטוח חשוב מאוד לשוחח על הנושא עם מומחים בתחום ביטוחי הבריאות לעובדים הזרים שיוכלו לוודא כי הביטוח אותו אתם רוכשים עומד בכל הדרישות של המדינה, היועצים שלנו יוכלו לסייע לכם למצוא את הביטוח הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר. אין תחליף לידע המקצועי שלהם וליכולת שלהם להסביר כל נושא בפשטות ובבהירות.

ביטוח בריאות לעובדים זרים בהנחה בלעדית