ביטוח בריאות לעולה חדש

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לעולה חדש

לרוב, יהודים העולים למדינת ישראל מקבלים תמיכה מהמדינה והסברים בכל הנוגע לזכויות ולחובות שלהם כאזרחי המדינה. אמנם, חלק לא קטן מן העולים לא מודע לזכויות שלהם כעולים חדשים. בפרט בכל הנוגע לתחום הבריאות וביטוח בריאות ממלכתי.

לצד הקשיים והאתגרים הטמונים בעלייה חשוב להקדיש מספיק זמן ומחשבה לביטוח הבריאות, הן לביטוח פרטי והן לביטוח הציבורי. לביטוח בריאות יש חשיבות אדירה וחיוני מאוד לכל אזרח להחזיק ביטוח כזה שכן עלויות החשבונות הרפואיים יכולות להיות אסטרונומיות במסגרת פרטית.

מה זה ביטוח בריאות לעולה חדש?

מדינת ישראל מבטחת את העולים החדשים בביטוח בריאות ציבורי במסגרת חוק הבריאות הממלכתי מהיום בו הם משלמים את עלייתם למדינה, היא מעניקה את הביטוח לכל עולה ולכל בני משפחתו. באחריותו של העולה החדש לדאוג להירשם לאחת מקופות החולים. חשוב לשים לב כי עד שלא משלימים את ההרשמה לקופת החולים העולה אינו מבוטח. לכן, כדאי לא להתמהמה עם הרישום כדי שהעולה החדש יוכל לפנות במידת הצורך לקבלת טיפול רפואי מבלי לדאוג לעלויות הכרוכות בכך.

כדי להקל על העולים החדשים המדינה מציעה להם להירשם לקופת חולים כבר עם נחיתתם ארצה בנתב"ג. התושבים שמעדיפים לדחות את הרישום יכולים להירשם מאוחר יותר בבנק הדואר לכל אחת מקופות החולים הציבוריות בישראל. חשוב לציין שאם העולה או מי מבני משפחתו לא נרשם תוך 90 יום לקופת חולים, הרישום יכול להתבצע רק באמצעות סניף הביטוח הלאומי אליו הוא משתייך.

ביטוח הבריאות שמציעה מדינת ישראל נחשב לטוב ואיכותי בקנה מידה עולמי והוא כולל רשימה ארוכה יחסית של טיפולים, תרופות ובדיקות. אולם, כמו אזרחים ישראלים רבים יש סיכוי לא קטן שהעולים ימצאו שהביטוח הציבורי לא כולל מספר טיפולים מהותיים וחשובים.

כדי להתמודד עם הבעיה הזאת, העולים החדשים יכולים לרכוש ביטוח בריאות פרטי בדומה לשאר אזרחי המדינה. ביטוח הבריאות הפרטי מעניק כיסוי במספר מקרים שלא זוכים למענה במסגרת הביטוח הפרטי. בין הטיפולים הללו ניתן לכלול ביטוח לניתוחים פרטיים, ביטוח לקבלת תרופות שלא כלולות בסל הבריאות הממלכתי, ביטוח השתלות ועוד.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
הפניקס

יאנגז

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top Basic

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

צעירים לנצח

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

ניתוחים Upgrade

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח בריאות לעולה חדש?

כל העולים למדינה זכאים לביטוח בריאות ציבורי בחינם במהלך חצי השנה הראשונה לשהותם בארץ, עולה שלא מצא עבודה בתוך חצי שנה וממשיך לקבל דמי קיום ממשרד הקליטה יקבל פטור לחצי שנה נוספת. לאחר התקופה הזאת העולים החדשים יצטרכו לשלם עבור ביטוח בריאות ממלכתי סכום זהה לסכום אותו משלמים יתר אזרחי המדינה.

עלות הביטוחים הפרטיים זהה ברוב המקרים לעלות אותה ישלמו אזרחים ותיקים. עלות הביטוח מושפעת מקשת רחבה יחסית של גורמים הכוללים התחשבות במצב הרפואי של העולה, הגיל שלו ובנושאים אחרים. לרוב מחיר הפוליסה החודשית של ביטוח בריאות פרטי נע בין כמה עשרות שקלים לכמה מאות שקלים בחודש כאשר לרוב ההבדל טמון באיכות הכיסוי.

מומחי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם לצלוח את הבירוקרטיה הישראלית, הם יידעו להסביר לכם בשפה פשוטה ומובנת מהן האפשרויות העומדות בפניכם. יועצי הביטוח שלנו יידעו להתאים לכם פוליסות ביטוח בצורה באופן שיעמוד בדרישות הכספיות שלכם ולצד זאת יבטיח שהביטוח אותו תרכשו יכלול מספיק כיסויים רלוונטיים.

החשיבות של ביטוח בריאות לעולה חדש

ביטוח בריאות הוא אחד הביטוחים הכי חשובים שכל עולה חדש ואזרח יכול לרכוש לעצמו, ביטוח הבריאות מעניק שקט למבוטח, כל מבוטח יודע שבמקרה הצורך תהיה חברת ביטוח שתעמוד מאחוריו ותסייע לו לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר מבלי לדאוג לעלויות הכרוכות בכך.

לפני קבלת החלטה בנוגע לרכישת ביטוח בריאות, חשוב לבחון את כל האפשרויות, ויתור על ביטוח בריאות עלול לגרור הוצאות כבדות, כאשר הטיפול נעשה במסגרת פרטית ובמקרים חמורים יותר אף להתפשרות על איכות הטיפול הרפואי אותו תקבלו.

איך לקנות ביטוח בריאות לעולה חדש?

כדאי לרכוש ביטוח בריאות רק לאחר בחינה מספקת של האפשרויות בשוק, כמו כן, כדאי לנהל לפחות שיחת ייעוץ אחת עם מומחה שמבין בתחום ביטוחי הבריאות שמכיר את התחום על בוריו ושיוכל להציע לעולה החדש יותר מפוליסת ביטוח אחת כדי שהוא יוכל לקבל את הפוליסה שהכי מתאימה עבורו.

נקודות אפורות
ביטוח בריאות לעולה חדש בהנחה בלעדית