ביטוח בריאות לעורכי דין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לעורכי דין

ביטוח בריאות לעורכי דין הוא אחד ממוצרי הביטוח החשובים ביותר, עורכי דין עובדים תחת לחץ גבוה ונמצאים בסיכון גבוה לחלות, לאור זאת רכישת ביטוח בריאות שנותן הגנה משמעותית יותר מן ההגנה המוענקת על ידי ביטוח בריאות ממלכתי מומלצת במיוחד עבור עורכי דין.

ביטוחי הבריאות הפרטיים מבטיחים לעורך הדין שבכל בעיה רפואית אשר תתעורר בעתיד, תהיה חברת ביטוח שתסייע לו בהתמודדות עם המצב.

מה זה ביטוח בריאות לעורכי דין?

ביטוח בריאות לעורכי דין יכלול את כל הנושאים המהותיים שמופיעים בכל פוליסת ביטוח פרטית בישראל. מדינת ישראל מבטחת את אזרחיה בביטוח בריאות ממלכתי, הביטוח הזה נחשב לטוב ביחס לשאר מדינות העולם אולם עדיין יש נושאים ומצבים רפואיים רבים שלא מכוסים על ידו, חלק מן הנושאים הללו עלולים להתגלות כנושאים קריטיים שהיה כדאי להתגונן מפניהם מבעוד מועד.

מעבר לכיסוי הבסיס של המדינה, קופות החולים מאפשרות למובטחים שלהם לרכוש לעצמם ביטוח נוסף, ביטוח זה נקרא שב"ן. הביטוח הזה מוכר לרוב בציבור בשמו המסחרי, הייחודי לכל קופה. למשל מאוחדת קוראת לביטוח המורחב שלה מאוחדת שיא או מאוחדת עדיף, כללית מכנה אותו כללית מושלם ויש ביטוחים נוספים בקופות החולים האחרות.

בעוד שהביטוחים הללו מציעים כיסוי רחב יותר, בכל זאת הכיסוי המובטח על ידם לא מספק וכדאי לבטח את עצמכם בביטוח רפואי מקיף יותר. הביטוח הרפואי הפרטי מכסה נושאים כמו ניתוחים בארץ ובחול שלא זוכים למימון מצד המדינה וקופות החולים, מימון של תרופות מצילות חיים שלא נמצאות בסל הבריאות ועוד.

המבוטח מקבל הגנה מקיפה וכוללת באמצעות ביטוחי הבריאות הפרטיים, חברות רבות מציעות ביטוחי בריאות, חלקם מותאמים באופן אישי לעורכי דין, הביטוח יוודא במקרה בו תאלצו לעבור הליך רפואי בעלות גבוהה שלא מכוסה על ידי המדינה מי שישלם על ההליך תהיה חברת הביטוח.

באמצעות ביטוח בריאות פרטי תוכלו לדאוג לכך שלא תיספגו מכה כלכלית קשה בעקבות טיפולים רפואיים יקרים ולא צפויים.

כמה עולה ביטוח בריאות לעורכי דין?

עלות הפרמיה החודשית של פוליסות ביטוח פרטית לעורכי דין יכולה לנוע מעשרות שקלים לחודש ולהגיע אף למאות שקלים לחודש. פער המחירים הזה נובע מגורמים רבים המשפיעים על רמת הסיכון המשתקפת ממצבו של המבוטח.

חברת הביטוח בוחנת את גילו של המבוטח, ככל שהמבוטח מבוגר יותר הוא ייאלץ לשלם סכום גבוה יותר עבור הביטוח. בנוסף ככל שהמבוטח בריא יותר, בעל היסטוריה ביטוחית נקייה יותר גובה הפרמיה החודשית צפייה לרדת.

בנוסף, חשוב לדעת שלשכת עורכי הדין מציעה לעורכי הדין החברים בה ביטוח בריאות קיבוצי, ביטוח הבריאות הזה נחשב לרוב לזול יחסית, אולם תמיד כדאי לבחון אופציות חיצוניות, לוודא כי התנאים המופיעים בפוליסה מתאימים לרצונות שלכם וכי העלות שלה הוגנת.

ההבדלים בין עורך דין אחד למשנהו מובילים לכך שחשוב להתייעץ עם יועץ ביטוח שמבין את שוק ביטוחי הבריאות לעומקו, יועצי הביטוח שלנו יוכלו להסביר לכם באופן מדויק ולאחר שישמעו על הפרטים האישיים שלכם מה אמור להיות מחיר הוגן לביטוח בריאות עבורכם. כמו כן, יועצי הביטוח שלנו יוכלו לסייע לכם למצוא את ביטוח הבריאות הכי טוב עבורכם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
הפניקס

צעירים לנצח

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

מדיכלל בייסיק

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Upgrade Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

מדיכלל פירסט

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של ביטוח בריאות לעורכי דין

לביטוח בריאות יש חשיבות אדירה לעורכי דין, מחקרים מראים שעורכי דין הם אוכלוסייה הפועלת תחת לחץ גבוה ולכן נמצאת בסיכון גבוה יחסית ללקות בבעיות רפואיות הנובעות מלחץ. לאור זאת, יש חשיבות עליונה להגנה על עצמכם מפני בעיות רפואיות עתידיות, באמצעות ביטוח בריאות.

ביטוח הבריאות ימנע מכם את הצורך להוציא כספים רבים מכיסכם בגין טיפולים רפואיים, כך תוכלו להיות רגועים שאירוע רפואי לא יוביל לפגיעה כלכלית חמורה.

איך לקנות ביטוח בריאות לעורכי דין?

אנו ממליצים לקבל את ההחלטה על רכישת ביטוח בריאות רק לאחר שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום ביטוחי הבריאות, יועצי הביטוח שלנו יידעו לפרט על הדברים הטובים והפחות טובים בכל פוליסה, הם יידעו להסביר לכם אילו סעיפים חייבים להופיע בפוליסת הביטוח שלכם ועל אילו סעיפים אפשר.

בסופו של דבר אין תחליף לשיחה מקצועית על מקצוע בתחום, חשוב לא להתפתות ולרכוש ביטוח בריאות לפני שאתם מחזיקים בכל הידע בנוגע לביטוח אותו רכשתם.

ביטוח בריאות לעורכי דין בהנחה בלעדית