ביטוח בריאות לקראת מעבר לארצות הברית

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לקראת מעבר לארצות הברית

ארצות הברית היא ארץ ההזדמנויות הבלתי נגמרות, היא מושכת אליה מדי שנה מאות אלפי מהגרים שרוצים לבסס בה את חייהם ולחלום את החלום האמריקאי. בין אותם מהגרים יש גם מספר לא קטן של ישראלים שעוברים לארצות הברית לתקופה קבועה או מוגבלת. רכישת ביטוח בריאות לקראת מעבר לארצות הברית הוא אחד הדברים הכי חשובים שצריך לעשות לפני המעבר.

מה זה ביטוח בריאות לקראת מעבר לארצות הברית?

לפני שעוברים לארצות הברית כדאי לעמוד על ההבדלים בין מערכת הבריאות הישראלית למקבילה האמריקאית, בעוד שבישראל המדינה מעניקה ביטוח בריאות ממלכתי לכל התושבים שמכסה באופן די מקיף מגוון רחב של בעיות רפואיות בארה"ב זה לא המצב. מערכת הבריאות שם איננה שוויונית ויש אמריקאים רבים בלי ביטוח בריאות, אפילו לא ביטוח בסיסי.

רוב השירותים הרפואיים בארצות הברית ניתנים במסגרות פרטיות, התשלום עבור השירות מוטל על החולה עצמו או על חברת הביטוח שמבטחת אותו. שירותי הבריאות הציבורית בארצות הברית מוגבלים למדי וברוב המקרים גם השירותים שניתנים במסגרתם נחשבים ליקרים, בטח ביחס לישראל.

לאור המצב הזה מיליוני אמריקאים חיים ללא ביטוח בריאות כלשהו ונמנעים ככל האפשר מלראות רופא והגעה לבית חולים. רוב אזרחי ארצות הברית מקבלים ביטוח בריאות מטעם המעסיק שלהם, מאוד מקובל בארצות הברית שחברות מבטחות את העובדים שלהם בביטוחי בריאות קיבוציים. סוגיית הביטוח נחשבת לאחד הגורמים הכי חשובים לאמריקאי הממוצע במהלך חיפושיו אחרי עבודה.

לאור זאת, במידה ואתם מגיעים לארצות הברית למקום עבודה קבוע מראש חשוב שתבדקו מה הכיסוי שהמעסיק שלכם יעניק לכם, במידת הצורך תוכלו לדרוש ממנו להוסיף כיסוי ביטוחי נוסף או לרכוש ביטוח משלים באופן פרטי.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
הפניקס

יאנגז

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Basic Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

מגדל עולמי פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

TOP לתייר

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח בריאות לקראת מעבר לארצות הברית?

מחירי ביטוחי הבריאות בארצות הברית נחשבים ליקרים ביותר בעולם המערבי, זאת לאור העובדה שהמדינה כמעט ולא מסבסדת אף שירות רפואי לאזרחים שלה. כמו כן, מדי שנה אנו עדים לעלייה של כמה אחוזים במחירי הביטוחים הפרטיים וזה הוביל ללא מועט הונאות ביטוח, למשל חברות הביטוח שהציעו ביטוחים זולים יחסית וסרבו לשלם כאשר לקוחות תבעו אותם, חברות שפשטו את הרגל מאוד מהר והותירו את המבוטחים ללא כיסוי ועוד.

בעקבות המחירים הגבוהים של מחירי הביטוח חלק לא קטן מן המעסיקים בארצות הברית, במיוחד בתחומים בהם המשכורות נמוכות יחסית, מציעות לעובדים ביטוחי בריאות מקוצצים וצרים למדי.

הגוף האחראי על הרגולציה של שוק הביטוח בארצות הברית מחלק את ביטוחי הבריאות לארבע דרגות שונות, ככל שדרגת הביטוח גבוהה יותר סכום ההשתתפות העצמית של המבוטח יורדת כאשר הביטוח בדרגה הגבוהה ביותר עולה עד ל-7,500 דולר לאדם או 15,000 דולר למשפחה. כאשר המחירים הללו מתייחסים לאנשים בריאים בדרך כלל בגילאים שבין 20 ל-60.

כמו כן, יש מספר חברות ביטוח המציעות כיסוי לזמן מוגבל לישראלים שעוברים לחו"ל, לרוב המחיר יהיה נמוך בהרבה מעלות הביטוח בארצות הברית ולכן אם אתם עוברים לתקופה קצרה של עד שנה שווה לבדוק את הנושא.

בכל מקרה אנו ממליצים מאוד להתייעץ עם יועצי ביטוח ישראלים שמכירים את שוק הביטוח בארצות הברית שיוכלו לסייע לכם להתמצא בו, היועצים שלנו יידעו לתת לכם מענה ואף לסייע לכם ברכישת פוליסת ביטוח אשר תשרת אתכם נאמנה בארצות הברית.

החשיבות של ביטוח בריאות לקראת מעבר לארצות הברית

החשיבות של ביטוח בריאות בארצות הברית היא אדירה, חשבונות רפואיים הנובעים מבעיה רפואית חמורה יכולים לטפס בארצות הברית למאות אלפי דולרים ולהרוס את המצב הכלכלי של משפחות שלמות. יש חשיבות עליונה לרכישה של ביטוח לפני ההגעה לארצות הברית ובמיוחד אם לא מתכוונים להמשיך לשלם ביטוח לאומי בישראל שיוביל לאובדן הזכויות הרפואיות בארץ .

יש אין ספור סיפורים על משפחות אמריקאיות שלא החזיקו בביטוח רפואי ונאבקות לשלם את החשבונות הרפואיים שלהן במשך שנים ארוכות לאחר הטיפול. בישראל המודעות לנושאים האלה נמוכה ולכן אסור להגיע לארצות הברית בלי להיות מבוטחים.

איך לקנות ביטוח בריאות לקראת מעבר לארצות הברית?

הדבר הראשון שצריך לעשות לפני רכישת ביטוח בריאות לקראת המעבר לארצות הברית הוא לבדוק מה הביטוח שמעניק לכם המעסיק שאצלו אתם מתכננים לעבוד. לאחר מכן אנו  ממליצים לשוחח עם יועץ ביטוח בישראל שיוכל להסביר לכם איזה טיפולים מכוסים בביטוח הזה ומה צפוייה להיות ההשתתפות העצמית שלכם במקרה הצורך.

יועצי הביטוח שלנו גם יוכלו לסייע לכם לרכוש ביטוח בריאות לזמן השהות שלכם בארצות הברית אם אתם נוסעים לעבוד אצל מעסיק שלא משלם ביטוח בריאות או במידה ואתם לא בטוחים מה יהיה מקום העבודה שלכם.

ביטוח בריאות לעוברים לארהב
5 טיפים לרילוקיישן מוצלח ובטוח לארה"ב
ביטוח בריאות לעוברים לארהב
מעבר לארצות הברית- כל מה שחשוב לדעת
ביטוח בריאות לעוברים לארהב
עוברים לארה"ב? אל תשכחו לקחת אתכם ביטוח
ביטוח בריאות לקראת מעבר לארצות הברית בהנחה בלעדית