ביטוח בריאות לרואה חשבון

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לרואה חשבון

ביטוח בריאות לרואה חשבון הוא חשוב ביותר, רואי ורואות חשבון חשופים כמו כולם למחלות, לפציעות ולמצבים רפואיים הדורשים טיפול, בנוסף אופי העבודה שלהם דורש מהם זמינות ללקוחות שלהם על בסיס קבוע, חלקם אף עובדים כעצמאיים במשרד שלהם. לכן, ביטוח בריאות לרואה חשבון יבטיח שרואה החשבון יכול לקבל את הטיפול הטוב ביותר, מבלי לחשוש מהעלות שלו, כך הוא יוכל לחזור במהירות לעבודה ולספוג פגיעה כלכלית פחות חמורה.

מה זה ביטוח בריאות לרואה חשבון?

ביטוח בריאות מבטיח לרואה החשבון כי במקרה הצורך, הוא יוכל לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, חברת הביטוח היא זאת שתממן את כל הטיפולים הנדרשים ותאפשר למבוטח להתמודד עם הבעיה מבלי לחשוב על עלות הטיפולים.

אלו ביטוחי בריאות מתאימים לרואה חשבון?

ביטוח ניתוחים – ביטוח זה מאפשר למבוטח לעבור ניתוחים באופן פרטי, שלא באמצעות הקופה, עם הרופא בו המבוטח מעוניין בבית החולים בו הוא רוצה לעבור את הביטוח. חברת הביטוח תממן את רוב או את כל העלות של הניתוח.

ביטוח תרופות – סל התרופות הממלכתי בישראל, על אף היותו רחב וכולל מוגבל בהיקפו וקיימות תרופות שלא נכנסו אליו. התרופות הללו, שלעיתים יכולות להיות מצילות חיים לרוב יקרות מאוד. ביטוח בריאות פרטי יממן את עלות התרופות האלה ויחסוך כסף רב למבוטח.

ביטוח השתלות – במסגרת הביטוח הזה חברת הביטוח מממנת את העלויות הכרוכות בביצוע השתלה, ההשתלה יכולה להתבצע בישראל או בחו"ל וחברת הביטוח היא זאת שתיקח על עצמה את עלויות הביטוח, מא' ועד ת'.

בנוסף, חשוב לציין כי לרואה החשבון יש ביטוח בריאות פרטי מותאם במיוחד לצרכיהם המוצעת לכל החברים בלשכת רואי החשבון. הביטוח שמוצע באמצעות חברת הפניקס מתחשב בעובדה שרוב רואי החשבון מקבלים כיסוי מקיף במסגרת הביטוחים המשלימים של קופות החולים ולכן מונע כפל ביטוח שעלותו נמוכה ביחס למחיר המוצע בשוק.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
כלל

מדיכלל פירסט

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top Plus

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Preferred Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הפניקס

קו ראשון פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח בריאות לרואה חשבון?

עלות ביטוח בריאות לרואה חשבון יכול להשתנות מאוד מאדם לאדם, הסיבה לרוב הגורמים לפערי המחירים הללו קשורים למצב הרפואי של המבוטח, לגילו ולהיסטוריה הביטוחית שלו. רואי חשבון, מבוגרים שבריאותם רעועה יאלצו לשלם מחירים גבוהים באופן יחסי. לעומתם, מבוטחים צעירים במצב בריאותי טוב ישלמו פחות עבור הפרמיה החודשית.

עוד גורם המשפיע בצורה משמעותית על עלות הביטוח הוא סוג הביטוח שתרכשו, היקפו והאיכות שלו. כפי שראינו לעיל יש כמה סוגים של ביטוחי בריאות, רואה חשבון שרוצה לצמצם עלויות יוכל לרכוש רק פוליסה אחת במקום פוליסה מלאה. כמו כן, ברוב הגדול של פוליסות הביטוח מוגדרת תקרת השתתפות עצמית וגבולות כיסוי, ככל שגבולות הכיסוי יהיו נמוכים יותר ורף ההשתתפות העצמית יהיה גבוהה יותר כך עלות הפוליסה תגדל.

בכל מקרה, לפני רכישת ביטוח בריאות מומלץ לפנות לאיש מקצוע שמכיר את תחום הביטוח ויוכל להסביר לכם על האפשרויות המיוחדות המוצעות לרואי החשבון. יועצי הביטוח שלנו מכירים את עולם הביטוח בצורה אינטימית ויוכלו להציג בפניכם תמונת מצב מלאה וכוללת שתסייע לכם לקבל החלטה מושכלת בנוגע לביטוח הבריאות שאותו תרכשו. אם תרצו, יועצי הביטוח שלנו יוכלו להתאים לכם פוליסת ביטוח באופן אישי כך שתקבלו בדיוק את הכיסוי שתרצו במחיר משתלם והוגן.

החשיבות של ביטוח בריאות לרואה חשבון

חשיבות ביטוח הבריאות לרואה החשבון היא אדירה, הביטוח יעניק לכם שקט נפשי ובמקרה הצורך תוכלו להיות בטוחים שחברת הביטוח תעמוד מאחוריכם ותעניק לכם תמיכה כספית כדי לסייע לכם להתגבר על המצב הרפואי אליו נקלעתם.

כדאי לזכור שאי אפשר לדעת מה יקרה והמחשבה כאילו לכם זה לא יקרה היא מחשבה שלפעמים מתנפצת, העלות של ביטוחי הבריאות לא יקרה במיוחד והתועלת שיכולה לצאת מביטוח כזה היא אדירה. לכן, אנו ממליצים שלא לזלזל ולרכוש ביטוח בריאות לכם ולבני המשפחה שלכם.

איך לקנות ביטוח בריאות לרואה חשבון?

בראש ובראשונה אנו ממליצים לסקור את השוק ולבחון את האפשרויות העומדות בפניכם, נסו לחפש באינטרנט ולשאול קולגות בנוגע לביטוח הבריאות שלהם כדי שתוכלו לקבל מושג על המצב בשטח. בנוסף, אנו ממליצים לבדוק את האפשרויות המוצעות לכם על ידי לשכת רואי החשבון.

לבסוף, לפני רכישת ביטוח חשוב מאוד לשוחח עם יועץ ביטוח מקצועי שמכיר את התחום. יועצי הביטוח שלנו ישמח לסייע לכם לרכוש את הפוליסה שהכי מתאימה לכם ולהסביר לכם על היתרונות והחסרונות הטמונים בכל אחת מן האפשרויות העומדות לרשותכם.

ביטוח בריאות לרואה חשבון בהנחה בלעדית