ביטוח בריאות לרופאים

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות לרופאים

ביטוח בריאות לרופאים הוא בעל משמעות רבה, רופאים ורופאות אולי נראים בעינינו כמו סופרמנים אבל גם הם לצערנו עלולים לסבול ממחלות, פציעות ובעיות רפואיות מגוונות, בניגוד למה שאולי הייתם מצפים, אוכלוסיית הרופאים לא מספיק מבוטחת ביחס לאוכלוסייה הכללית ורופאים רבים לא רוכשים לעצמם ביטוח בריאות לרופאים. הביטוח הזה הוא חשוב ביותר ומבטיח שהרופא יהנה מהטיפול הכי טוב שיש מבלי לדאוג ממחירו של הטיפול.

מה זה ביטוח בריאות לרופאים?

ביטוח בריאות מבטיח לרופא כי במקרה הצורך, הוא יקבל את טיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר, הוא יקבל מימון מחברת הביטוח לכל כל הטיפולים אותם הוא יצטרך לעבור, כל עוד הם לא ניתנים לו על ידי הקופה ויאפשרו לו לעבור את התקופה הקשה בה הוא נמצא באופן קל ופשוט יותר.

יש כמה סוגי ביטוח אותם ניתן לרכוש

  • ביטוח ניתוחים – המבוטח יכול לבחור לעשות את הניתוח שהוא צריך בצורה פרטית, במימון חברת הביטוח אצל הרופא שהוא יבחר ובכל מקום, המבוטח לא יהיה מוגבל לדרישות וליכולות של קופת החולים שלו וכך הוא יהנה מעצמאות גדולה יותר בבחירת הטיפול הכי טוב עבורו.
  • ביטוח תרופות – סל התרופות הממלכתי בישראל, חרף היותו מקיף באופן יחסי עדיין לא מכיל מספר תרופות חשובות ביניהן גם תרופות מצילות חיים אשר המחיר שלהן יכול להיות יקר למדי. רכישת פוליסת ביטוח בריאות שמכילה כיסוי לעלות תרופות שלא נמצאות בסל התרופות תחסוך למבוטח עלויות רבות.
  • ביטוח השתלות – הביטוח הזה יבטיח שהמבוטח יקבל מימון במקרה הצורך להשתלות בארץ ובחו"ל שמחירן יכול להגיע גם למאות אלפי שקלים במקרים מיוחדים.

כמו כן, כדאי לציין שהסתדרות הרופאים מעניקה לחברים בה אפשרות לרכוש ביטוח בריאות קיבוצי, הביטוח שמציעה ההסתדרות הרפואית כולל טיפולים ייחודיים והמחיר של הפוליסה המוצעת נחשב למשתלם באופן יחסי. בנוסף, אל הביטוח הזה ניתן לצרף בני משפחה נוספים עד לגיל 21 מה שמאפשר לחסוך בעלויות באופן משמעותי.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הפניקס

משפחה פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top Basic

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

צעירים לנצח

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top מנו מדיק

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח בריאות לרופאים?

עלות ביטוח בריאות לרופאים איננה קבועה וכל רופא יכול לשלם מחיר אחר עבור הביטוח שאותו ירכוש. הבדלי המחירים הללו נובעים מפערים במצב הבריאותי של כל מבוטח עתידי. ניתן למנות בין הגורמים המשפיעים על מחיר הביטוח גורמים כמו גיל, היסטוריה רפואית ועוד. רופאים מבוגרים יותר שסובלים ממספר בעיות רפואיות ישלמו עבור פוליסת הביטוח שלהם פרמיה חודשית גבוהה יחסית. בניגוד אליהם, מבוטחים צעירים שמצבם הבריאות טוב ישלמו מחירים נמוכים באופן משמעותי.

הגורם האחרון שמשפיע על גובה הפרמיה החודשית הוא כמובן סוג הביטוח אותו תרכשו. באופן טבעי ככל שהביטוח שתרכשו יהיה טוב ומקיף יותר התשלום עבורו יהיה יקר יותר. כפי שהוסבר לעיל, יש כמה ביטוחים שאפשר לרכוש, כאשר כל אחד כולל בתוכו יותר מורסיה אחת, אפשר לשנות את גובה ההשתתפות העצמית, את תקרת האחריות של חברת הביטוח ועוד, כל הגורמים הללו משפיעים מאוד על המחיר של הביטוח.

על כל פנים, לפני שרוכשים פוליסת ביטוח אנו ממליצים בחום לנהל שיחה עם יועץ מקצועי בעל היכרות עם תחום הביטוח אשר יוכל לתת לכם הסבר מקיף על האפשרויות שיש בשוק הביטוח הנוכחי וכן, להסביר על פוליסת הביטוח שמוצעת על ידי ההסתדרות הרפואית. יועצי הביטוח שלנו מכירים את עולם הביטוח ויוכלו להציג בפניכם תמונת כוללת ומלאה שתעזור לכם להגיע להחלטות הכי נכונות בכל הקשור לרכישת ביטוח בריאות לרופאים. בנוסף, תוכלו לקבל הצעות מחיר לביטוח בריאות שיתאים בדיוק לרצונות שלכם, מבחינת עלות ואיכות.

החשיבות של ביטוח בריאות לרופאים

לביטוח בריאות יש חשיבות רבה לכל אדם וגם לרופא, הביטוח הוא למעשה מגן מפני העתיד, חס וחלילה, אם תהיו זקוקים לטיפול רפואי יקר, חברת הביטוח היא זאת שתישא בעלויות הכרוכות בקבלתו, דבר זה יעזור לכם לשמור על מצבכם הכלכלי.

חשוב לזכור שאין לדעת מה טומן בחובו העתיד, חשוב להתכונן אליו מבעוד מועד וביטוח בריאות לרופאים הוא אחד הדברים שהכי כדאי לרכוש, אם תגידו "לי זה לא יקרה" אתם יכולים למצוא את עצמכם מתמודדים לבד מול מצב רפואי קשה.

איך לקנות ביטוח בריאות לרופאים

אנו ממליצים בחום לרכוש ביטוח בריאות לרופאים רק לאחר שיחת ייעוץ עם אחד מיועצי הביטוח שלכם שיוכל להציע לכם ביטוח איכותי במחיר משתלם ותחרותי.

ביטוח בריאות מותאם לכל אחד
ביטוח בריאות לרופאים בהנחה בלעדית