כל מה שחשוב לדעת

אל תחמיצו עדכונים מאיתנו
הרשמו וקבלו מאיתנו ניוזלטר משובח מעת לעת
פוליסות ביטוח בריאות מומלצות
קו ראשון פלוס

ביטוח בריאות

Top Premium

ביטוח בריאות

מדיכלל פרימיום

ביטוח בריאות

עוד בנושא ביטוח בריאות
בלוג ביטוח בריאות

איך בוחרים ביטוח בריאות פרטי?

מבינים שביטוח בריאות פרטי חשוב אבל לא יודעים איפה להתחיל? עשינו לכם קצת סדר בשוק הרחב של פוליסות ביטוח בריאות פרטי
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

איך בוחרים ביטוח בריאות פרטי?

כל תושבי מדינת ישראל זכאים לקבלת שירותי בריאות הנכללים תחת ביטוח ממלכתי המסופק על ידי קופות החולים השונות. מגיל 18 חובה על כל תושב במדינת ישראל להיות מבוטח באחת מקופות החולים הללו, ולקבל את הביטוח הממלכתי.

לעומת זאת, יש אנשים שאינם מסתפקים רק בשירותי הבריאות שמסופקים בביטוח הממלכתי, ומעדיפים להרחיב מראש את שירותי הבריאות להם הם יהיו זכאים ביום מן הימים על ידי פוליסת ביטוח בהיקף גדול יותר. פוליסות אלו מוצעות לרכישה על ידי חברות הביטוח השונות, והן מקיפות הרבה יותר מאשר הפוליסות הרגילות. אז איך בוחרים ביטוח בריאות פרטי? בואו ונבדוק ביחד.

ביטוח בריאות פרטי – למה זה נחוץ?

ביטוח בריאות פרטי הוא הדרך שלכם להבטיח שאם חס וחלילה ביום מן הימים תאלצו להתמודד עם סיטואציה רפואית מורכבת יותר מכאב ראש או כאבי בטן חזקים, תוכלו לדעת שאתם מכוסים ושמגיעים לכם כמה שיותר שירותים רפואיים מבלי שתצטרכו להיכנס להוצאות כלכליות כבדות שעלולות להשפיע בכם אנושות.

איך בוחרים ביטוח בריאות פרטי?

היות וביטוח בריאות פרטי מוצע על ידי מגוון חברות הביטוח, אתם עשויים לקבל כמה וכמה הצעות רלוונטיות. לכן, חשוב לבדוק היטב את היקף הפוליסה, מה היא כוללת ומה היא לא, מה המחיר שלה ובאופן כללי מומלץ גם לאסוף המלצות שיעידו על טיב השירות של חברת הביטוח.

שאלו את השאלות הנכונות ותגיעו לביטוח הנכון לכם

חשוב לבחון עוד לפני שבוחרים ביטוח בריאות פרטי מה הצורך שלכם. ענו לעצמכם על שאלות כמו מה הגיל שלכם, מה מצבכם הבריאותי באופן כללי, אל מול כמה סכנות אתם ניצבים ביום יום ועוד. כך תוכלו להתאים ביחד עם סוכן הביטוח את הפוליסה המתאימה לכם ביותר, מבלי להכניס דברים מיותרים ומבלי לשמוט דברים שעשויים להיות חשובים וקריטים ברגע האמת.

מה כולל ביטוח בריאות פרטי?

ביטוח בריאות פרטי כולל בדרך כלל הרחבה של הביטוח הממלכתי שניתן על ידי קופות החולים, והוא מאפשר קבלה של שירותים נרחבים יותר מאשר הביטוח הממלכתי. כך, לדוגמה, שירותים כמו קבלת תרופות הנמצאות מחוץ לסל הבריאות, השתלות, הוצאות בגין אשפוז סיעודי, מחלות קשות, תאונות אישיות, תשלום קצבה חודשית לטיפול בבית ועוד הם רק חלק מהשירותים הניתנים במסגרת ביטוח בריאות פרטי.

עוד דברים שחשוב לדעת על ביטוח בריאות פרטי

במסגרת ביטוח בריאות פרטי תוכלו לבחור את הרופא המנתח במידה ותזדקקו לניתוח כזה או אחר, תוכלו גם לבחור את המוסד הרפואי שבו יבוצע הניתוח וכן תהיו זכאים לקבלת חוות דעת שניה במידה ותרגישו צורך בכך, בהתניה של קבלה של עד 3 חוות דעת בשנה.

איפה הכי כדאי לעשות ביטוח בריאות פרטי?

ככלל כדאי מאוד לבדוק את כל חברות הביטוח לפרטי פרטים לפני שמקבלים החלטה סופית לגבי בחירת החברה שדרכה תרכשו ביטוח בריאות פרטי. גורמים כמו מחיר, שירות, היקף הפוליסה ועוד הם גורמים קריטיים בבחירת חברת הביטוח, וכאשר קיימות במדינת ישראל כ-9 חברות ביטוח שונות המציעות את הביטוח – חשוב לעשות כאן שיעורי בית בצורה מושקעת ויסודית.

כמה עולה ביטוח בריאות פרטי?

המחיר של ביטוח בריאות פרטי משתנה מחברת ביטוח אחת לחברת ביטוח אחרת בהתאם להיקף, אולם באופן כללי אנחנו מדברים כאן על טווח מחירים שנע בין כ-56 ש"ח בחודש ועד כ-86 ש"ח בחודש עבור ביטוח בריאות פרטי.

זקוקים לעזרה בהשוואות?

אנו עושים כל שביכולתנו לרכז עבורכם באתר מידע מפורט ככל הניתן ומותאם לכל מבוטח ומבוטח, יחד עם זאת, במידה ואתם זקוקים לעזרה פרטנית בבחירת פוליסת הביטוח, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לענות על כל שאלה והתייעצות.

אהבתם? שתפו עם חברים
Picture of צוות ביטוח

צוות ביטוח

צוות הכותבים של אתר ביטוח מורכב מאנשי מקצוע בעלי רישיון ממשרד האוצר לעסוק בתחום או אנשי מקצוע אשר שואפים להנגיש את המידע לקהל הרחב. אנחנו צמאים לידע ונשמח לשמוע ממכם על נושאים או תחומים נוספים שתרצו שנכתוב עליהם.

זה לא מכובד להעתיק