ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביבמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח בריאות לעובדי עיריית תל אביבפוליסה קולקטיבית

עיריית תל אביב נחשבת לאחת העיריות העשירות והמסודרות במדינה, כחלק מההטבות המוצעות לעובדים הוא ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביב, הביטוח שמוצע במחירים משתלמים ביחס למחירים הקיימים בשוק כולל בתוכו גם מגוון רחב של טיפולים והרחבות שלא קיימים בהרבה ביטוחים פרטיים מה שמוביל לכך שכמעט כל עובדי העירייה רוכשים אותו.

ביטוח קולקטיבי לעיריית תל אביבמה זה בעצם אומר?

המובטחים עובדי עיריית תל אביב נהנים ממגוון רחב של הטבות ושירותים מורחבים, בין היתר הם נהנים ממוקד שירות לקוחות שנוצר במיוחד למענם מה שמבטיח זמן טיפול קצר יותר בכל בקשה וזמני המתנה קצרים יחסית במוקד הטלפוני. ביטוח הבריאות של עיריית תל אביב מציע את השירותים הבאים:

מתן אבחון וטיפול בבעיות התפתחותיות בקרב ילדים, תשלום עבור אביזרים רפואיים, מימון טיפולים אלטרנטיביים לניתוחים בסכום של כ-220 אלף ₪ כולל כיסוי גבוהה יותר לטיפולים בחוץ לארץ, תשלום עבור ביקור אצל רופא מומחה במסגרת שנתית פעמיים בשנה. בנוסף, ייהנו המבוטחים מזריקות למטרות רפואיות וטיפולים אמבולטוריים אחרים.

המבוטחים יהנו גם מטיפולי פיזיותרפיה פרטיים, מעד שש עשרה טיפולי רפואה משלימה בשנה במחיר של עד 150 ₪ ומהזמנת רופא עד הבית.

כמו כן, הביטוח כולל כיסוי עבור נושאים מרכזיים אחרים כמו:

טיפולים בחו"ל – תשלום עבור טיפולים בחו"ל בסכום של כמליון ₪, חשוב לשים לב שהביטוח כולל טיפולים רבים שחלקם לא מוכרים על ידי חברות ביטוח פרטיות, הטבה אחרת קשורה לעובדה שחברת הביטוח תממן טיפול בחו"ל גם אם אפשר לקבל אותו בארץ ובתנאי שסיכויי ההצלחה גבוהים באופן משמעותי אם ההליך יתבצע בחו"ל.

תרופות – בדומה לביטוחי הבריאות בתחום התרופות הביטוח מציע למבוטחיו כיסוי למספר גדול של תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות הממלכתי, הכיסוי כולל גם מוצרים משלימים כמו ויטמינים ומינרלים ומזון רפואי.

השתלות – גם כאן המבוטחים יהנו ממוצר מורחב ביחס למוצר הביטוח הבסיסי שחברות הביטוח מציעות, זה בא לידי ביטוי בתקרת הכיסוי ובהוצאות נלוות הקשורות להשתלה..

בדיקות – המבוטחים בפוליסת הבריאות של קולקטיב עיריית תל אביב יהנו מהאפשרות לבצע בדיקות שונות באופן פרטי וללא צורך בהמתנה לקופת החולים. בדיקות כגון CT , MRI, קולונסקופיה ועוד..

ניתוחים – עובדי העירייה יהנו מביטוח ניתוחים מורחב, חברת הביטוח מממנת קבלת חוות דעת שנייה לפני ניתוח, מימון לליווי של אחות פרטית במהלך הניתוח ולאחריו בזמן ההחלמה, הביטוח כולל ניתוחים שמבוצעים בארץ וניתוחים המבוצעים בחו"ל.

ביטוח שיניים – עיריית תל אביב מציעה לעובדיה ביטוח שיניים מעולה, הביטוח נחשב למוביל בשוק והוא כולל בתוכו מגוון רחב של כיסויים כמו הרמת סינוס, סד קיבוע ולילה, הקצעת שורשים. בנוסף ניתן לקבל במסגרת הביטוח טיפולים משקמים כמו השתלות שיניים וגם וטיפולים ליישור שיניים.

ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביביקר יותר מביטוח רגיל?

כל עובדי עיריית תל אביב יכולים לרכוש ביטוח בריאות באמצעות העירייה, כמו כן, בני ובנות זוג, ילדים ונכדים גם יכולים לרכוש לעצמם ביטוח בריאות במסגרת זאת. המחיר של הביטוח עבור בני המשפחה לרוב גבוהה יותר מעלות הביטוח לעובד עצמו. הביטוח עולה לעובד בסה"כ 178.3 ₪ , פוליסת הבריאות עולה 65.8 ש"ח לחודש ועלות ביטוח השיניים הינה 93 ₪ כאשר העירייה משתתפת בחצי מהסכום.

אם אתם מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח קולקטיבית במסגרת העירייה אנו ממליצים להתקשר ליועצי הביטוח ולשמוע על האפשרויות העומדות בפניכם, יועצי הביטוח שלנו ישמחו להסביר לכם על פוליסת הביטוח ולעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

פוליסות ביטוח בריאות החופש לבחור פוליסה נכונה

קו ראשון פלוס

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות
ניתוחים Upgrade

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות
משפחה פלוס

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות
מדיכלל פירסט

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות

ביטוח בריאות לעובדי עיריית תל אביבכמה הוא חשוב?

רכישת ביטוח בריאות חשובה מאוד, לעולם אי אפשר לדעת מה יילד יום וחשוב להתכונן לכך מבעוד מועד. ביטוח בריאות מקיף וכולל כמו זה שמוצע לעובדי עיריית תל אביב יסייע להתמודד עם כל מצב רפואי שמולו תעמדו.

פוליסת בריאות קולקטיבאיך קונים ביטוח לעובדי עיריית תל אביב?

כדי לרכוש ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביב אנו ממליצים לשוחח עם יועצי הביטוח שלנו כדי לקבל את כל הפרטים ואת ההמלצה על איזה פוליסה לרכוש ועל איזה פוליסה אפשר לוותר. כמו כן, מומחי הביטוח שלנו ישמחו להסביר לכם על כל הזכויות שלכם במסגרת הפוליסה.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח בריאות?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח הבריאות הציבורי, עשיר ככל שיהיה אל מול המדינות השכנות של ישראל, הינו רחוק מלהיות מקיף. ביטוח בריאות פרטי יכול לשפר את החוויה שלכם אל מול מערכת הבריאות בעזרת מרפאות פרטיות, גישה לרופאים והתייעצויות ועוד. בנוסף הגנה כלכלית אל מול הוצאות רפואיות אשר לא מכוסות בביטוח הבריאות הציבורי. אם כך, השאלה היא, איזו סיבה תהיה לכם שלא לרכוש ביטוח בריאות פרטי?

הרפורמה האחרונה בביטוחי הבריאות למעשה חייבה את חברות הביטוח ליישר קו במספר חלקים בכיסוי של ביטוחי הבריאות הפרטיים אותם הם מציעים. כך שמבוטח יהיה חופשי לעבור בין חברות ובכך לייצר שוק חופשי, מתוך מטרה שזה יוזיל את עלויות הביטוח. 

תקופת אכשרה מתייחסת לפרק הזמן בו המבוטח שרכש את הפוליסה אינו רשאי לתבוע החזרים בגין טיפולים, טווח זמן המקובל הינו 90 יום מרגע רכישת הפוליסה.

חברת הביטוח למעשה מחשבת מנגנון "סיכון / סיכוי" בהתאם לנתוני המבוטח, גיל, מין, היסטוריה רפואית וכדומה. כפי שבביטוח רכב, נהג בעל עברות תנועה ישלם יותר, כך גם בביטוח בריאות, מבוטח בעל היסטוריה רפואית יאלץ לשלם מעט יותר. 

כיום כמעט כל חברת ביטוח מאפשרת הגשת תביעה דיגיטלית באתר האינטרנט שלה, יחד עם זאת, לאלו אשר עובדים עם איש מקצוע בתחום, ניתן להגיש את התביעה דרכו במסירת מסמכי מקור. 

שאלת השאלות, קיימים מגוון אפשרויות להוזלת הביטוח. ניתן לבטל כיסויים לא רלוונטי או כפולים. לחלופין תוכלו לדווח לחברת הביטוח על שיפור במצבכם הבריאותי (הפסקתם לעשן וכו') ולבסוף תמיד תוכלו לבחון אופציות בחברות מתחרות.

לצערנו עדיין לא כל חברת ביטוח מציעה את האפשרות להוריד את העתק הפוליסה באתר האינטרנט שלהם, אך תוכלו לפנות אלינו ונסייע לכם למלא את טופס הדרישה להעתק הפוליסה. 

מבוטחים רבים אינם מודעים להתפתחות הפרמיה החודשית שלהם ובעיקר מתמקדים במחיר הנמוך הראשוני שהשיגו, אך חברת הביטוח צריכה להציג בפניכם את טבלת התפתחות הפרמיה כך שתדעו במדוייק כמה אתם אמורים לשלם בעתיד

זה לא מכובד להעתיק