ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביב

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביב

עיריית תל אביב נחשבת לאחת העיריות העשירות והמסודרות במדינה, כחלק מההטבות המוצעות לעובדים הוא ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביב, הביטוח שמוצע במחירים משתלמים ביחס למחירים הקיימים בשוק כולל בתוכו גם מגוון רחב של טיפולים והרחבות שלא קיימים בהרבה ביטוחים פרטיים מה שמוביל לכך שכמעט כל עובדי העירייה רוכשים אותו.

מה זה ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביב?

המובטחים עובדי עיריית תל אביב נהנים ממגוון רחב של הטבות ושירותים מורחבים, בין היתר הם נהנים ממוקד שירות לקוחות שנוצר במיוחד למענם מה שמבטיח זמן טיפול קצר יותר בכל בקשה וזמני המתנה קצרים יחסית במוקד הטלפוני. ביטוח הבריאות של עיריית תל אביב מציע את השירותים הבאים:

מתן אבחון וטיפול בבעיות התפתחותיות בקרב ילדים, תשלום עבור אביזרים רפואיים, מימון טיפולים אלטרנטיביים לניתוחים בסכום של כ-220 אלף ₪ כולל כיסוי גבוהה יותר לטיפולים בחוץ לארץ, תשלום עבור ביקור אצל רופא מומחה במסגרת שנתית פעמיים בשנה. בנוסף, ייהנו המבוטחים מזריקות למטרות רפואיות וטיפולים אמבולטוריים אחרים.

המבוטחים יהנו גם מטיפולי פיזיותרפיה פרטיים, מעד שש עשרה טיפולי רפואה משלימה בשנה במחיר של עד 150 ₪ ומהזמנת רופא עד הבית.

כמו כן, הביטוח כולל כיסוי עבור נושאים מרכזיים אחרים כמו:

טיפולים בחו"ל – תשלום עבור טיפולים בחו"ל בסכום של כמליון ₪, חשוב לשים לב שהביטוח כולל טיפולים רבים שחלקם לא מוכרים על ידי חברות ביטוח פרטיות, הטבה אחרת קשורה לעובדה שחברת הביטוח תממן טיפול בחו"ל גם אם אפשר לקבל אותו בארץ ובתנאי שסיכויי ההצלחה גבוהים באופן משמעותי אם ההליך יתבצע בחו"ל.

תרופות – בדומה לביטוחי הבריאות בתחום התרופות הביטוח מציע למבוטחיו כיסוי למספר גדול של תרופות שלא נמצאות בסל הבריאות הממלכתי, הכיסוי כולל גם מוצרים משלימים כמו ויטמינים ומינרלים ומזון רפואי.

השתלות – גם כאן המבוטחים יהנו ממוצר מורחב ביחס למוצר הביטוח הבסיסי שחברות הביטוח מציעות, זה בא לידי ביטוי בתקרת הכיסוי ובהוצאות נלוות הקשורות להשתלה..

בדיקות – המבוטחים בפוליסת הבריאות של קולקטיב עיריית תל אביב יהנו מהאפשרות לבצע בדיקות שונות באופן פרטי וללא צורך בהמתנה לקופת החולים. בדיקות כגון CT , MRI, קולונסקופיה ועוד..

ניתוחים – עובדי העירייה יהנו מביטוח ניתוחים מורחב, חברת הביטוח מממנת קבלת חוות דעת שנייה לפני ניתוח, מימון לליווי של אחות פרטית במהלך הניתוח ולאחריו בזמן ההחלמה, הביטוח כולל ניתוחים שמבוצעים בארץ וניתוחים המבוצעים בחו"ל.

ביטוח שיניים – עיריית תל אביב מציעה לעובדיה ביטוח שיניים מעולה, הביטוח נחשב למוביל בשוק והוא כולל בתוכו מגוון רחב של כיסויים כמו הרמת סינוס, סד קיבוע ולילה, הקצעת שורשים. בנוסף ניתן לקבל במסגרת הביטוח טיפולים משקמים כמו השתלות שיניים וגם וטיפולים ליישור שיניים.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

Safe Stay Plus

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

מגדל עולמי פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

יאנגז

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top Basic

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביב?

כל עובדי עיריית תל אביב יכולים לרכוש ביטוח בריאות באמצעות העירייה, כמו כן, בני ובנות זוג, ילדים ונכדים גם יכולים לרכוש לעצמם ביטוח בריאות במסגרת זאת. המחיר של הביטוח עבור בני המשפחה לרוב גבוהה יותר מעלות הביטוח לעובד עצמו. הביטוח עולה לעובד בסה"כ 178.3 ₪ , פוליסת הבריאות עולה 65.8 ש"ח לחודש ועלות ביטוח השיניים הינה 93 ₪ כאשר העירייה משתתפת בחצי מהסכום.

אם אתם מעוניינים לרכוש פוליסת ביטוח קולקטיבית במסגרת העירייה אנו ממליצים להתקשר ליועצי הביטוח ולשמוע על האפשרויות העומדות בפניכם, יועצי הביטוח שלנו ישמחו להסביר לכם על פוליסת הביטוח ולעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

החשיבות של ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביב

רכישת ביטוח בריאות חשובה מאוד, לעולם אי אפשר לדעת מה יילד יום וחשוב להתכונן לכך מבעוד מועד. ביטוח בריאות מקיף וכולל כמו זה שמוצע לעובדי עיריית תל אביב יסייע להתמודד עם כל מצב רפואי שמולו תעמדו.

איך לקנות ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביב

כדי לרכוש ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביב אנו ממליצים לשוחח עם יועצי הביטוח שלנו כדי לקבל את כל הפרטים ואת ההמלצה על איזה פוליסה לרכוש ועל איזה פוליסה אפשר לוותר. כמו כן, מומחי הביטוח שלנו ישמחו להסביר לכם על כל הזכויות שלכם במסגרת הפוליסה.

ביטוח בריאות קולקטיבי לעובדי עיריית תל אביב בהנחה בלעדית