ביטוח ניתוחים והשתלות

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח ניתוחים והשתלות

ביטוח ניתוחים והשתלות הוא כיסוי שניתן להוסיף (ריידר) לביטוח הבריאות הפרטי, הוספת הביטוח הזה לפוליסה הראשית תאפשר לבעל הפוליסה לקבל מימון בעבר ניתוחים והשתלות שהוא אולי יזדקק להם בעתיד, כאשר במקרה הצורך הניתוח או ההשתלה יכולים להתבצע גם בחוץ לארץ והכל, במימון חברת הביטוח.

מה זה ביטוח ניתוחים והשתלות?

הסיבה שבגינה אנשים רוכשים ביטוחי בריאות פרטיים היא כדי שיהיה מי שישלם עבור טיפולים רפואיים שהם רוצים או צריכים לעבור במסגרת פרטית שאינם ממומנים על ידי קופת החולים או כדי לקבל מימון לרכישת תרופות שלא נמצאות בסל התרופות הממלכתי.

ביטוח בריאות מכיל כמה מרכיבים המשפיעים על איכות הפוליסה, מחירה והיקף הכיסוי שלה. הגורם הראשון בו נכלל ביטוח הניתוחים וההשתלות הוא פוליסת הבריאות, פוליסה זאת כוללת באופן טיפוסי כיסוי כספי עבור טיפולים רפואיים רבים שנערכו במסגרת פרטית כמו השתלות, ניתוחים, טיפולים רפואיים אחרים שלא מוצעים על ידי קופות החולים אשר לרוב המחיר שלהם מרקיע שחקים. פוליסת הבריאות למעשה, מכסה את רוב או כל הטיפולים הללו עד לסכום כספי שקבוע בפוליסה.

סוגייה נוספת היא סוגיית הטיפול בתאונות אישיות ותוספת לטובת ביטוח מחלות קשות. הביטוחים הללו הם ביטוחים שלא נכללים באופן מובנה בפוליסת הביטוח, אולם חשוב מאוד לרכוש אותם כיוון שבמקרה של תאונה או מחלה קשה, פעמים רבות המבוטח מאבד את כושר ההשתכרות שלו וסיוע מצדה של חברת הביטוח יכול לעזור מאוד בהתמודדות הכלכלית עם הבעיה הרפואית.

לבסוף הגורם האחרון שנדבר עליו הוא תוספת ביטוח סיעודי, ביטוח זה נועד לסייע למבוטח במקרה בו הוא הופך לסיעודי, בין אם באופן קבוע ובין אם לפרק זמן מוגבל. ביטוח זה יסייע למבוטח לשלם עבור ההוצאות הנלוות למצבו הרפואי ובנוסף חברת הביטוח תעביר קצבה חודשית, למטרות אישיות כדי לסייע למבוטח לא להידרדר מבחינה כלכלית. מוצר זה מסייע למשפחות רבות בהן אחד המפרנסים במשפחה נקלע למצב סיעודי.

מעבר לכך כל פוליסת ביטוח בריאות פרטית, כוללת עוד מספר רב של סעיפים שיש לשים לב אליהם, חלק מחברות הביטוח מציעות פוליסות מקיפות יותר, המעניקות שירותים מיוחדים שנועדו להקל על המבוטח, למשל מימון חוות דעת שנייה, ליווי רפואי צמוד של רופא, שירותי אבחנה מהירה, ליווי של אחות לפני במהלך ולאחר הניתוח ועוד.

החשיבות של ביטוח ניתוחים והשתלות?

כמו שבוודאי הבחנתם, ביטוח בריאות פרטי מסייע למבוטחים כאשר הם נקלעים למצבים רפואיים קשים, שיכולים לפגוע בהם ובמשפחותיהם מבחינה כלכלית ולא רק רפואית. חשוב מאוד לרכוש את הביטוח בגיל מוקדם יחסית, ראשית כי הפוליסה יחסית זולה בגילאים צעירים ושנית כי לעולם אי אפשר לדעת מה יוליד יום, גם אנשים צעירים סובלים לעיתים מבעיות רפואיות קשות וחשוב מאוד שיהיה להם גב במהלך ההתמודדות עם הבעיה והטיפול בה.

חשוב להבין, שביטוח בריאות הוא לא רק ביטוח כלכלי, הוא גם ביטוח רפואי. יש לא מעט טיפולים רפואיים שלא ניתן לעבור בארץ ושלעיתים קרובות המחיר שלהם בחו"ל יקר מאוד, כך לצערנו, יש חולים שלא מקבלים את הטיפול הטוב ביותר מסיבות כספיות גרידא. לכן, ביטוח רפואי פרטי, יאפשר לכם לעבור כל טיפול כמעט בכל מדינה בעולם.

עוד נקודה שחשוב לזכור היא שכל פוליסת ביטוח היא אישית כלפי בן אדם ספציפי, לכן חשוב להתאים את הפוליסה לצרכים ולבעיות של המבוטח. המבוטח צריך לבחור בפוליסת ביטוח שתתן לו טיפול בכל מצב או בעיה רפואית שהוא עלול להיתקל בה. חשוב להדגיש, כי כל פוליסת ביטוח מגדירה את סכום ההשתתפות העצמית של המטופל בכל טיפול פוטנציאלי ולכן מומלץ לרכוש ביטוח בריאות עם תקרת השתתפות עצמית נמוכה, על אף העובדה שתקרה נמוכה לרוב גוררת פרמיה גבוהה יותר.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
כלל

מדיכלל פירסט

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מגדל

מגדל עולמי פלוס

פוליסת ביטוח בריאות מבית
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

Basic Platinum

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

ניתוחים Upgrade

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

איך לוודא שביטוח הבריאות כולל ניתוחים והשתלות?

כדי לוודא שביטוח הבריאות אותו אתם רוצים לרכוש מכיל ביטוח גם לניתוחים והשתלות, חשוב לקרוא טוב את תנאי הפוליסה, אם אתם לא מבינים בתחום הביטוח מומלץ ביותר לנהל שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח. רכישה של ביטוח באופן מקוון מבלי להבין בתחום עלולה להביא לכך שתרכשו ביטוח יקר שייתן לכם כיסוי לקוי.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו להסביר לכם על כלל הפוליסות אותן ניתן לרכוש, הם יבטיחו שהביטוח אותו תרכוש יכלול כיסוי מלא בתחום הניתוחים וההשתלות, כמו כן הם יסייעו לכם למצוא את הביטוח שמחירו הכי משתלם עבורכם.

איך לרכוש ביטוח ניתוחים והשתלות?

הצורה המומלצת ביותר לרכישת ביטוח בריאות פרטי היא לאחר שיחת ייעוץ עם יועץ ביטוח, חשוב מאוד שלא להתפתות להצעה הראשונה, או הזולה ביותר שאתם רואים. שימו דגש על הסעיפים הכלולים בפוליסה, על גובה ההשתתפות העצמית, על תקרת האחריות של חברת הביטוח, אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

ביטוח בריאות מותאם לכל אחד
ביטוח ניתוחים והשתלות בהנחה בלעדית