טיפולים מחליפי ניתוח

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

טיפולים מחליפי ניתוח

טיפולים מחליפי ניתוח הם טיפולי שמטרתם לבטל את הצורך בניתוח פולשני באמצעות טיפול רפואי חלופי שיגיע לאותם תוצאות עם פחות נזק לגוף ועם זמן המתנה קצר יותר. עם השנים הטיפולים הרפואיים משתכללים כל הזמן, ניתוחים שבעבר היו לוקחים שעות ארוכות ומסכנים באופן משמעותי את חייו של המטופל הפכו לטיפולים קצרים פשוטים ולא פולשניים, התקדמויות נרשמות כל שנה כמעט בכל תחום רפואי וביטוח בריאות שיכסה טיפולים מחליפי ניתוח יאפשר לכם לעמוד בעלויות הטיפולים הללו.

מה זה כיסוי טיפולים מחליפי ניתוח?

חשוב לציין כי טיפולים מחליפי ביטוח הם רכיב נוסף שצריך לרכוש בעת רכישת ביטוח בריאות פרטי, סעיף טיפולים מחליפי ניתוח הוא סעיף לא בסיסי שלא מופיע בחלק גדול מפוליסות הביטוח הקיימות בתחום הבריאות.

כפי שהסברנו, ההתפתחויות הטכנולוגיות המדהימות שנעשו בשנים האחרונות בתחום הרפואה הביאו לפיתוח שיטות ודרכים חדשות לטפל בכמה מהבעיות הרפואיות הכי טורדניות שקיימות, הטיפולים הללו מאפשרים למטופל לפתור את הבעיה ממנה הוא סובל בצורה בטוחה יותר ולהחלים מהר יותר.

הבעיה העיקרית של הטיפולים הללו היא שלרוב מחירם מרקיע שחקים שהם לא כלולים במסגרת השירותים והטיפולים שקופת החולים מכסה וברוב המקרים גם לא על ידי פוליסות הביטוח הפרטיות הבסיסיות שנמכרות בשוק הרחב.

לאור זאת, מטופלים רבים לא יכולים לעמוד בעלות של הטיפול ונאלצים לעבור טיפול פרימיטיבי יותר, לרוב בעל אחוזי הצלחה נמוכים יותר אשר דורשים תקופת החלמה ארוכה בהרבה. הכיסוי הביטוחי הזה יסייע למבוטחים לקבל את השירות הטוב ביותר האפשרי במימון מלא או חלקי של חברת הביטוח.

מה כולל כיסוי טיפולים מחליפי ניתוח?

ביטוח טיפולים מחליפי ביטוח יסייע לכם לא רק לקבל מימון עבור הניתוח או הטיפול אלא גם יסייע לכם באיתור טיפולי שכזה, רוב פוליסות הביטוח הללו מאפשרות למבוטח להתייעץ עם שני מומחים או יותר לפני בחירה בטיפול הנדרש, מה שיעזור לכם לאתר טיפולים מתקדמים שלא כולם מכירים.

מעבר לכך, חברת הביטוח תממן את עלות השכר של הרופא שייתן את הטיפול החלופי, היא תממן הכנות נדרשות לפני הביטוח כמו עלות חדר ניתוח אם יש צורך שכזה, עלות של ציוד מתכלה, עלות של בדיקות לפני הביטוח ואחריו ובמקרה הצורך גם הוצאות אשפוז לאחר הניתוח.

בין הטיפולים הכלולים במסגרת טיפולים מחליפי ניתוח ניתן למנות:

  • טיפול LLW שמייתר ניתוחים לטיפול בפריצת דיסק ועוזר בהתמודדות עם כאבי גב כרוניים.
  • טיפול חוץ גופי המחליף ניתוח הסרת אבנים בכליות.
  • טיפולים רדיואקטיביים לטיפול בגידולים בערמונית
  • טיפול בגלי קול שמטרתו הסרת גידולים שפירים ברחם ומניעת ניתוח פולשני.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
פוליסה מומלצת
הפניקס

ילדודס

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

חיים בשיא

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

תרופות מיוחדות

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

מדיכלל פרימיום

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של כיסוי טיפולים מחליפי ניתוח

כפי שבוודאי הבנתם, איכות החיים שלכם יכולה להשתפר מאוד כאשר אתם עוברים טיפול מחליף ניתוח, לטיפול ברוב המקרים יש אחוזי הצלחה גבוהים בהרבה, הוא לרוב פחות פולשני ודורש זמן החלמה קצר יותר.

חלק מהטיפולים ניתן לקבל רק במסגרת הרחבת ביטוח הבריאות הפרטי כך שתכלול סעיף טיפולים מחליפי ניתוח, הכנסת הסעיף בפוליסה שלכם תעזור לכם לקבל כיסוי עבור הטיפול ותמנע פינג פונג מיותר ביניכם לבין חברת הביטוח.

כמה עולה כיסוי טיפולים מחליפי ניתוח ?

העלות של הוספת טיפולים מחליפי ניתוח לרוב איננה גבוהה במיוחד והיא תלויה במחיר של ביטוח הבריאות הרגיל שלכם, אם המחיר שלו גבוה כתוצאה מנסיבות אובייקטיביות כמו גיל ומצב רפואי אז בסבירות גבוהה למדי גם העלות של סעיף ניתוחים מחליפי הניתוח יהיה יקר יחסית. בכל מקרה, רכישת הסעיף אמור להעלות את גובה הפרמיה בסכום של בין כמה שקלים לכמה עשרות שקלים בחודש.

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים כיסוי טיפולים מחליפי ניתוח?

לפני שרוכשים ביטוח טיפולים מחליפי ניתוח חשוב לבדוק מה תקרת הכיסוי חברת הביטוח לפי הפוליסה, מה היקף הכיסוי של הפוליסה, האם יש טיפולים שמוחרגים ממנה,  כמה טיפולים ובדיקות חברת הביטוח מסכימה לממן מדי שנה, האם יש השתתפות עצמית, אם כן, מה גובה ההשתתפות העצמית, האם חברת הביטוח מחייבת המבוטח בתקופת אכשרה, אם כן מה אורכה ועוד.

חשוב לרכוש ביטוח רק לאחר שמבינים את כל הדברים הללו, לכן יש חשיבות אדירה לשיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח שהכי תתאים לכם וידאגו שהיא תכלול גם כיסוי לטיפולים מחליפי ניתוח.

ביטוח בריאות מותאם לכל אחד
טיפולים מחליפי ניתוח בהנחה בלעדית