ייעוץ רפואי אונליין

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

שירות ייעוץ רפואי אונליין

ייעוץ רפואי אונליין הוא שירות רפואי מתקדם שהחל להיות מוצע על ידי קופות החולים וחברות הביטוח בשנים האחרונות, השירות נוח במיוחד כיוון שהוא מאפשר למבוטחים לפנות לרופא מבלי להגיע לפגישה איתו פנים מול פנים, השירות של חברות הביטוח נחשב לטוב יותר כיוון שטווחי הזמן לפגישה קצרים בהרבה מטווחי הזמן של קופות החולים. כמו כן, חברות הביטוח מציעות לרוב שירות רחב יותר.

מה זה שירות ייעוץ רפואי אונליין?

שירות ייעוץ רפואי אונליין הוא שירות המאפשר לכל מבוטח לקבל אבחון מרופא מרחוק, במידת הצורך הרופא יכול לרשום מרשמים או להפנות לטיפולי המשך. בעקבות גל הקורונה ששוטף את הארץ, כמות הפניות למוקדים האלה צמחה משמעותית, או כמו שנהוג לומר בימים אלה, אקספוננציאלית ולכן השירות שמוצע על ידי קופות החולים סובל מהצפה של לקוחות.

לעומת שירות הייעוץ הרפואי של קופות החולים, השירות של חברות הביטוח נותר יעיל כבעבר, רוב חברות הביטוח מחויבות שתוך חצי שעה או שעה תוכלו לשוחח עם רופא משפחה שיוכל לתת לכם טיפול בזמן מהיר מאוד. קופות החולים לא מחויבות בנוגע לפרק הזמן שבו יתקשר הרופא ולכן אם מדובר בבעיה שלא סובלת דיחוי השירות שמוצע על ידי קופות החולים לא מספיק יעיל.

מה כולל שירות ייעוץ רפואי אונליין?

במסגרת שירות ייעוץ רפואי אונליין המבוטח שמוצע על ידי קופות החולים המבוטח יכול לבקש להיפגש בפגישת אונליין עם רופא מחוץ לשעות הפעילות ורק מחוץ לשעות הפעילות. חשוב לציין שמגוון הרופאים שניתן לפגוש בשיטה זאת יחסית מצומצם ורוב קופות החולים מאפשרות לשוחח עם רופא משפחה או ילדים ולעיתים רופא עור.

חברות הביטוח לעומתן, לא מגבילות את שעות הפעילות של הפנייה ולא את סוג הרופא שאליו אפשר לפנות. במידה והמטופל מעוניין לפנות לרופא מומחה רוב חברות הביטוח מחויבות במסגרת הפוליסה שלהן על פגישה בתוך 24 שעות מרגע הפנייה. באופן זה, אם יש נושא שמדאיג אתכם בכל תחום מומחיות תוכלו לקבל הסבר עליו ולפעול בהתאם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
כלל

מדיכלל פרימיום

פוליסת ביטוח בריאות מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הפניקס

צעירים לנצח

פוליסת ביטוח בריאות מבית הפניקס
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

Top Plus

פוליסת ביטוח בריאות מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

ניתוחים Upgrade

פוליסת ביטוח בריאות מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

החשיבות של כיסוי שירות ייעוץ רפואי אונליין

החשיבות של השירות הזה היא יוצאת דופן, תוכלו לקבל מענה מקצועי ומהיר תוך שעות ספורות, בלי לבקר בקופת החולים או לחכות לתור פנוי בקופה. כמו כן, לצערנו התורים לרופאים מומחים, הן באופן פרטי ובטח במסגרת הקופה ארוכים מאוד ויכולים להגיע גם לחודשים, פגישה מהירה עם רופאה מומחה תסייע לכם לקבל תשובה על הנושא שמטריד אתכם במהרה ואף להתחיל בטיפול מיידי.

בנוסף, אם אתם צריכים תרופה לא תצטרכו לחכות לתור פנוי אצל רופא המשפחה, תוכלו לרכוש את התרופה מיד עם סיום הייעוץ הרפואי עם הרופא של חברת הביטוח או קופת החולים והוא ישלח ישירות אליכם את המרשם.

כמה עולה שירות ייעוץ רפואי אונליין?

לרוב שירות הייעוץ הרפואי אונליין נכלל במסגרת ביטוחי הבריאות הפרטיים של חברות הביטוח, כך שאם אתם רוכשים ביטוח בריאות פרטי רוב הסיכויים שהשירות כלול בתוכו. אם זה לא המצב תמיד תוכלו לפנות לחברת הביטוח ולבקש להוסיף את השירות. במקרים כאלה עלות השירות תהיה כמה שקלים בחודש.

קופות החולים מציעות את השירות בחינם לכל המבוטחים שלהן, כל מה שתצטרכו לעשות זה פשוט לפנות לקופת החולים בה אתם מבוטחים, דרך האתר, האפליקציה או באמצעות הטלפון.

איך לקנות הרחבה לייעוץ רפואי אונליין?

מומלץ לרכוש הרחבה לייעוץ רפואי אונליין כבר עם רכישת ביטוח הבריאות ולא להוסיף את זה השירות בדיעבד, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם להוסיף את השירות במידה והשירות לא כלול בפוליסה שרכשתם.

בנוסף אם אתם שוקלים לרכוש ביטוח בריאות לראשונה או לחדש את פוליסת הביטוח שלכם מומחי הביטוח שלנו ישמחו להסביר לכם על התהליך ולסייע לכם לבחור ביטוח בריאות פרטי ברמה הטובה ביותר שיכלול בתוכו גם שירות ייעוץ רפואי אונליין, כל זאת תוך שמירה על רמת מחירים נמוכה ותחרותית.

ביטוח בריאות מותאם לכל אחד
ייעוץ רפואי אונליין בהנחה בלעדית