ביטוח חיים לחולים בלופוס

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולים בלופוס

החולים במחלת הלופוס מוצאים כי ביטוחי החיים המוצעים להם מאופיינים במחיר יקר ובתמורה לא מאוד מוצלחת בחלק די משמעותי מהמקרים. מחלת הלופוס נחשבת לגורם שמגדיל את הסיכון לחברת הביטוח באופן משמעותי ומוביל לכך שחברות הביטוח לרוב נמנעות מביטוח של חולים במחלה הזאת או לכך שהן גובות מחירים מופקעים עבור הביטוח.

החולים במחלת הלופוס נמצאים בסיכון יחסית משמעותי לאובדן כושר עבודה זמני או קבוע ולכן חולה לופוס שרוצה לקנות ביטוח חיים צפוי להיתקל בהמון מכשולים לפני שהוא יצליח לרכוש את הביטוח, וגם אז לא בטוח שהביטוח שהוא יקבל יהיה מספיק איכותי.

מה זה ביטוח חיים לחולים בלופוס?

ביטוח חיים למבוטח חולה לופוס מעניק לו ולמשפחתו תעודת ביטוח כלכלית רבת משמעות מפני מגוון רחב של תרחישים בהם מצבו הבריאותי של המבוטח מתדרדר, בעיקר כאשר ההתדרדרות מובילה לפטירה, חס וחלילה, או לפגיעה בכושר העבודה של המבוטח. חברת הביטוח תעניק  פיצוי משמעותי למבוטח, במקרה של אובדן כושר עבודה או למוטבים המופיעים בפוליסה במקרה פטירה. פיצוי המוענק כסכום חד פעמי או כקצבה חודשית שתהווה מקור הכנסה אלטרנטיבי במקום המשכורת שאבדה.

ביטוח החיים משמעותי ביותר בקרב משפחות בהן יש בן משפחה אחד או שניים שפרנסת המשפחה תלויה בו, מה שגורם לכך שאובדן ההכנסה המגיעה מהמשכורת שלו תוביל לפגיעה משמעותית במצבה הכלכלי של המשפחה, לעיתים ברמה שיכולה להוביל להידרדרות באיכות החיים של המשפחה.

כדאי מאוד לשוחח עם מומחה בתחום ביטוח החיים לפני שבוחרים לרכוש ביטוח חיים לחולים בלופוס, חולי לופוס, כפי שציינו צפויים להיתקל בקשיים באיתור פוליסת ביטוח מתאימה, באותיות הקטנות בכל פוליסה יכולות להיות בעלות משמעות רבה וחשוב לקבל ייעוץ מקצועי לפני שמחליטים לאיזה כיוון לפנות.

חברות הביטוח נוהגות להציע לחולים במחלות קשות ולחולים בלופוס ביטוחים "דלילים" יותר, כאלה המכילים החרגות רבות שעלולים להותיר את המבוטח עם פוליסת ביטוח שלא תעניק לו הגנה מספקת, חלק מחברות הביטוח מכניסות החרגות לכל הידרדרות רפואית שהיא תוצר ישיר של המצב הרפואי ממנו סובל המבוטח, בקרב חולי לופוס ניתן לקשר בעיות רבות למחלה המקורית ולכן המבוטח עלול לקבל ביטוח לא מספיק טוב.

לאור כל זאת אנו רואים בקבלת ייעוץ טוב לפני רכישת הפוליסה שלב קריטי ומהותי. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח הכי מתאימה עבורכם, כזאת שתכיל כמה שיותר תרחישים עתידיים מצד אחד ושמן הצד השני תהיה אטרקטיבית מספיק מבחינת המחיר כדי שתוכלו לקנות אותה בראש שקט.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

רצף הכנסה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

שוהם

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

ספיר

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

מגן

פוליסת ביטוח חיים מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולים בלופוס?

זאת השאלה הכי משמעותית והיא מושפעת ממגוון רחב של גורמים ונסיבות, בראש ובראשונה חומרת המחלה היא הגורם שמשפיע מאוד על המחיר, בנוסף הרצונות של הלקוח גם יכולים להעלות ולהוריד את מחיר הפוליסה החודשית. מבוטח שרוצה לקבל ביטוח מקיף מאוד ושסכום הפיצוי בו יחסית גבוה צפוי לשלם סכומים גבוהים מדי חודש, בטח ביחס ללקוח בריא.

בנוסף, יש עוד גורמים כמו מין וגיל אשר משפיעים על עלות הביטוח, באופן דומה למבוטחים בריאים. בסופו של דבר מחיר הפרמיה החודשית לביטוח חיים עבור לחולים בלופוס צפוי להיות גבוה בעשרות אחוזים ויותר ביחס למחיר של ביטוח חיים למבוטח שלא סובל מבעיה רפואית כזאת או אחרת.

החשיבות של ביטוח חיים לחולים בלופוס

לביטוח חיים יש חשיבות עצומה לחולי לופוס שהם גם מפרנסים ראשיים ומשניים של התא המשפחתי בו הם חברים, הפיצוי שמגיע למשפחה מביטוח החיים יסייע להם להתגבר על אובדן ההכנסה שהגיעה מהמבוטח.

מעבר לכך, גם במקרה של אובדן כושר עבודה, הפיצוי החודשי שמגיע מחברת הביטוח ישמש כתחליף לאובדן הכנסה ממשכורת ולכן החשיבות של ביטוח חיים היא משמעותית במיוחד לכל חולה לופוס.

איך לקנות ביטוח חיים לחולים בלופוס?

לפני רכישת ביטוח חיים לחולי לופוס הדבר החשוב ביותר הוא לקבל ייעוץ ממומחה בתחום הביטוח שיוכל להסביר לכם באופן המדויק והברור ביותר על פוליסות הביטוח השונות, צריך לוודא שהביטוח אותו אתם רוכשים באמת מעניק לכם הגנה, כלומר לוודא שההחרגות המופיעות בפוליסה לא מעקרות אותו מתוכן.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לעבור את תהליך איתור פוליסת הביטוח שהכי תתאים לכם ויוכלו להתאים עבורכם, במקרה הצורך, את פוליסת הביטוח הכי טובה עבורכם.

ביטוח חיים לחולים בלופוס בהנחה בלעדית