ביטוח חיים לחולי אוסטיאופורוזיס

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולי אוסטיאופורוזיס? 

מחלת האוסטיאופורוזיס היא מחלה לא פשוטה שמשנה את אורח החיים של מי שחולה בה באופן ניכר. לאור זאת, מוצבים בפני חולים רבים באוסטיאופורוזיס אשר מעוניינים לרכוש ביטוח חיים מכשולים שהופכים את משימת הרכישה של פוליסת ביטוח חיים איכותית ומקיפה במחיר סביר לקשה ומאתגרת. 

חלק גדול מחברות הביטוח לא מעוניינות לבטח לקוחות הסובלים ממחלות קשות וגם חולים באוסטיאופורוזיס נכללים לא פעם תחת הגדרה זאת, הן עושות זאת מכיוון שחולים באוסטיאופורוזיס נחשבים שייכים לקבוצת סיכון בכל הנוגע לאפשרויות אובדן כושר עבודה, מה שמגדיל מאוד את הסיכון לחברת הביטוח ועלול להוביל, בסבירות גבוהה ביחס למבוטח בריא לתשלום פיצויים משמעותיים. 

מה זה ביטוח חיים לחולי אוסטיאופורוזיס? 

המטרה של ביטוח חיים היא להעניק למבוטחים ולבני משפחותיהם זכאות לסכום כספי משמעותי לאחר פטירת המבוטח או לאחר אובדן כושר העבודה שלו. בהינתן שהמבוטח נפטר, חס וחלילה, סכום הכסף המופיע בפוליסת הביטוח יועבר למוטבים המופיעים בפוליסה, שהם ברוב המכריע של המקרים בני המשפחה של המבוטח. 

חברת הביטוח מגיעה להסכם עם המבוטח בתחילת ההתקשרות במסגרתו נקבעים כל תנאי הפוליסה, למשל קובעים את סכום הפיצוי במקרה מוות ובמקרה אובדן כושר עבודה, את המוטבים אשר יקבלו את הכסף וגם את ההחרגות שבגינן חברת הביטוח תוכל לא לשלם את הפיצוי שנקבע. כמו כן, בעת רכישת הביטוח גם נקבעת הפרמיה החודשית שישלם המבוטח בכל חודש לחברת הביטוח. 

רכישה של ביטוח חיים מהווה אתגר די רציני עבור חולי אוסטאופורוזיס בגלל העובדה שמצבם הרפואי בעייתי. למרות זאת, יש פתרונות ביטוח חיים שיכולים להתאים להם בימים אלה. חברות הביטוח מציעות ביטוח חיים מיוחד, כזה שלא דורש מהמבוטח למלא שאלון רפואי, הביטוח הזה מאפשר למי שחולה במחלה קשה שמקשה עליו לרכוש ביטוח חיים סטנדרטי להחזיק בביטוח ולא לדאוג מאי תשלום בתירוץ של החמרה במצב רפואי קיים. 

כאשר פוליסת הביטוח הזאת עלתה ראשונה לשוק הביטוח המחשבה הראשונית הייתה שקהל היעד יהיה בעיקר אנשים מבוגרים, מעל גיל 60 שעלות הפרמיה החודשית בגילם מתחילה לטפס ובנוסף חלקם סובל מבעיות רפואיות כאלה ואחרות.

מבנה הפוליסה והתנאים שלה הובילו לכך שגם אנשים אחרים שלא הצליחו לרכוש ביטוח חיים מצאו בה פתרון, חולים במחלות קשות הצליחו למצוא ביטוח חיים שילם את הפיצוי המופיע בפוליסה ברוב הגדול של המקרים ובמחיר בו הם יכולים לעמוד. 

לצד היתרונות של הפוליסה יש בה גם חסרונות שחשוב לקחת בחשבון. ראשית, במהלך שלוש השנים הראשונות לתקופת הביטוח, חברת הביטוח לא חייבת לשלם את הפיצוי המופיע בפוליסה, ההגנה הזאת היא למעשה החלופה למילוי שאלון רפואי, נציין כי במידה והמבוטח נפטר במהלך שלוש השנים הראשונות חלק גדול מהתשלומים שהועברו לחברת הביטוח במהלך תקופת הביטוח יוחזרו למשפחתו. בנוסף, גובה הפיצוי המגיע למבוטח או למוטב נמוך יחסית ועומד על כ-חצי מיליון שקלים. 

חשוב לזכור, פוליסת הביטוח המיוחדת הזאת איננה הפוליסה הסטנדרטית, לכן תצטרכו לחפש אותה במיוחד על מנת שתוכלו ליהנות מתנאיה היחודיים, פוליסות הביטוח הרגילות מאפשרות לחברות הביטוח להתחמק בלא מעט מקרים מתשלום הפיצוי המגיע לכם. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח שהכי תתאים לכם ולמצבכם. 

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הכשרה

משפחה בטוחה פלוס

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הכשרה

מגן לעתיד

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מנורה

מוות מתאונה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

מגן

פוליסת ביטוח חיים מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולי אוסטיאופורוזיס? 

העלות של פוליסת ביטוח חיים לחולי אוסטיאופורוזיס היא גבוהה בהרבה מהעלות של ביטוח חיים לאנשים בריאים, בטח כשמחשבים זאת ביחס לתמורה כאשר הפערים יכולים להגיע לעשרות אחוזים, הסיבה לכך ברורה – חברות הביטוח הן חברות כלכליות ורוצות להפחית את הסיכון שהן יפסידו יותר מדי כסף על תשלום פיצויים. 

החשיבות של ביטוח חיים לחולי אוסטיאופורוזיס

לביטוח חיים יש חשיבות אדירה למבוטח ולבני משפחתו, ביטוח החיים נותן למבוטח אפשרות להגן על המצב הכלכלי שלו ושל משפחתו אם הוא יאבד את כושר מכל סיבה שהיא. הדבר חשוב שבעתיים במקרים בהם למבוטח יש השפעה גדולה על המצב הכלכלי של משפחתו. 

איך לקנות ביטוח חיים לחולי אוסטיאופורוזיס?

הדרך הטובה ביותר לקניית ביטוח חיים לחולי אוסטיאופורוזיס היא באמצעות בחינה כוללת של מגוון האפשרויות המוצעות בשוק הביטוח, מומחי הביטוח שלנו יעשו כל שביכולתם כדי לסייע לכם לאתר את פוליסת הביטוח הטובה ביותר עבורכם. 

ביטוח חיים לחולי אוסטיאופורוזיס בהנחה בלעדית