ביטוח חיים לחולי אסטמה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולי אסטמה

רכישת פוליסת ביטוח חיים לחולי אסטמה משתנה מאוד מחולה לחולה, בעוד שחלק מהן סובלים ממחלת האסטמה סובלים ממנה ברמה שכמעט ואינה משפיעה על התפקוד היומיומי שלהם יש חולים הסובלים מהמחלה בצורה משמעותית שפוגעת בתפקוד שלהם.

במקרים בהם יש פגיעה בתפקוד היומיומי חברות הביטוח לרוב מתייחסות אל החולים כחולים בסיכון גבוה, כאלה שיש סיכוי גבוה יחסית שיתבעו את חברת הביטוח ולכן הן גובות בדרך כלל סכומים גבוהים יותר עבור ביטוחים הנמכרים לחולי אסטמה קשים. לעומתם, מי שסובלים מאסטמה קלה ישלמו תוספת קטנה יחסית ביחס לאנשים שלא סובלים מאסטמה או ממחלה כרונית אחרת.

מה זה ביטוח חיים לחולי אסטמה?

ביטוח חיים נוצר כדי לאפשר למבוטח לספק לו ולבני משפחתו סכום כסף משמעותי במידה והמבוטח נפטר, חס וחלילה, או במצב בו הוא מאבד את כושר העבודה ולכן את היכולת לפרנס את עצמו ואת משפחתו ברמה בה פרנס לפני אובדן כושר עבודה.

הפיצוי המגיע למבוטח נקבע מיד עם חתימת הפוליסה, כאשר ברוב המקרים נהוג לקבל את הפיצוי בפעימה בודדת או כקצבה חודשית במידה והמבוטח או המוטבים שלו (האנשים שהמבוטח קבע שיקבלו את הפיצוי במקרה פטירה) מעדיפים זאת, הקצבה או הסכום החד פעמי ישמשו כתחליף למשכורת שהמבוטח הפסיק להכניס למשפחה בעקבות התדרדרות במצב הרפואי.

לרוב מבוטחים רוכשים לעצמם פוליסת ביטוח חיים על מנת לתת הגנה לבני משפחתם ולעצמם בפני פגיעה רפואית משמעותית, אם המבוטח מגיע למצב בו הוא לא מסוגל לפרנס את עצמו ואת משפחתו הוא ייחשב למי שאיבד את כושר העבודה ויזכה לפיצוי מחברת הביטוח שמבטחת אותו.

הפיצוי המגיע מחברת הביטוח תאפשר למשפחה לשמור על איכות החיים שלה ותמנע פגיעה כלכלית בבני המשפחה. ביטוח החיים משמעותי ביותר עבור הורים לילדים קטנים ועבור מפרנסים יחידים במשפחתם, שאובדן ההכנסה מהם יכולה להביא לפגיעה משמעותית ביותר בתא המשפחתי שלהם.

שוק הביטוח מכיל בתוכו קשת רחבה של פוליסות ביטוח חיים, לרוב הפוליסות אינן שונות בצורה מהותית אחת מהשנייה, וההבדלים באים לידי ביטוי בעיקר במחיר ובגובה הפיצוי, העובדה הזאת מובילה מבוטחים רבים לבחור בפוליסה הביטוח הכי זולה, מה שעלול להביא לרכישת פוליסה לא מספיק טובה, בעיקר בקרב אנשים שסובלים ממחלות ומאסטמה בפרט.

חולי אסטמה קשים עלולים לגלות שחברת הביטוח לא תעניק להם הגנה במקרה בו ההתדרדרות במצבו הרפואי שהובילה לפטירה או לאובדן כושר העבודה יכולה להיות מקושרת לאסטמה. חברות הביטוח מכנסיות לרוב פוליסות הביטוח סעיף שפוטר אותן מתשלום כתוצאה מנזק שנוצר בגלל מצב רפואי קיים. כל יכול להיווצר מצב בו תשלמו במשך שנים על ביטוח חיים שלא יעמוד לצדכם ברגע האמת.

לאור זאת, אנו ממליצים בחום לבחון את כלל האופציות הקיימות בשוק הביטוח, יועצי הביטוח שלנו ישמחו להציג בפניכם מגוון פתרונות ביטוח לחולי אסטמה בהם פתרונות המאפשרים למבוטח לרכוש ביטוח מבלי למלא שאלון רפואי כך שתהיו זכאים לפיצוי גם אם ההידרדרות יכולה להיות מקושרת למחלת האסטמה שממנה אתם סובלים.

יועצי הביטוח שלנו יעזרו בתהליך החיפוש אחר פוליסת ביטוח שתתאים לכם בצורה הכי טובה, הם ימצאו בשבילכם פוליסת ביטוח אשר תספק הגנה כוללת במחיר הוגן ומשתלם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
כלל

כלל כפול למשפחה

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מנורה

מוות מתאונה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

ספיר

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
מנורה

רצף הכנסה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולי אסטמה?

כפי שציינו יש הבדל משמעותי בין חולים באסטמה קלה לבין חולים באסטמה קשה יותר, החולים הקלים יגלו שעלות ביטוח חיים לחולי אסטמה היא כמעט זהה למחיר של ביטוח החיים לאנשים בריאים ושברוב חברות הביטוח פערי המחיר כמעט זניחים.

לעומתם חולים שסובלים מאסטמה באופן חמור יחסית צפויים לשלם מחירים גבוהים בעשרות אחוזים מהמחיר אותו ישלמו מבוטחים בריאים, זאת לאור העובדה שחברות הביטוח רואות במבוטחים אלה כלקוחות שנמצאים בסיכון גבוה יחסית.

החשיבות של ביטוח חיים לחולי אסטמה

רכישת ביטוח חיים לחולי אסטמה היא חשובה מאוד, אפילו יותר משהיא חשובה לכל אדם רגיל, לאור העובדה שקיימת סכנה גבוהה ביחס לשאר האוכלוסייה לאובדן כושר העבודה. פוליסת ביטוח חיים תעניק לכם ולבני משפחתכם הגנה מפני כל התדרדרות רפואית שאתם עלולים לחוות.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי אסטמה?

הדרך הטובה ביותר לרכישת ביטוח חיים לחולי אסטמה היא באמצעות שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח שיוכל להסביר לכם על היתרונות והחסרונות של כל אחת מפוליסות הביטוח הקיימות בשוק. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לתת לכם את כל המידע הרלוונטי בנוגע לפוליסת הביטוח בה תתעניינו.

ביטוח חיים לחולי אסטמה בהנחה בלעדית