ביטוח חיים לחולי אסטמהמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח חיים לחולי אסטמהביטחון כלכלי למקרה חירום

רכישת פוליסת ביטוח חיים לחולי אסטמה משתנה מאוד מחולה לחולה, בעוד שחלק מהן סובלים ממחלת האסטמה סובלים ממנה ברמה שכמעט ואינה משפיעה על התפקוד היומיומי שלהם יש חולים הסובלים מהמחלה בצורה משמעותית שפוגעת בתפקוד שלהם.

במקרים בהם יש פגיעה בתפקוד היומיומי חברות הביטוח לרוב מתייחסות אל החולים כחולים בסיכון גבוה, כאלה שיש סיכוי גבוה יחסית שיתבעו את חברת הביטוח ולכן הן גובות בדרך כלל סכומים גבוהים יותר עבור ביטוחים הנמכרים לחולי אסטמה קשים. לעומתם, מי שסובלים מאסטמה קלה ישלמו תוספת קטנה יחסית ביחס לאנשים שלא סובלים מאסטמה או ממחלה כרונית אחרת.

מה זה ביטוח חיים לחולי אסטמה?השוני מביטוח חיים רגיל

ביטוח חיים נוצר כדי לאפשר למבוטח לספק לו ולבני משפחתו סכום כסף משמעותי במידה והמבוטח נפטר, חס וחלילה, או במצב בו הוא מאבד את כושר העבודה ולכן את היכולת לפרנס את עצמו ואת משפחתו ברמה בה פרנס לפני אובדן כושר עבודה.

הפיצוי המגיע למבוטח נקבע מיד עם חתימת הפוליסה, כאשר ברוב המקרים נהוג לקבל את הפיצוי בפעימה בודדת או כקצבה חודשית במידה והמבוטח או המוטבים שלו (האנשים שהמבוטח קבע שיקבלו את הפיצוי במקרה פטירה) מעדיפים זאת, הקצבה או הסכום החד פעמי ישמשו כתחליף למשכורת שהמבוטח הפסיק להכניס למשפחה בעקבות התדרדרות במצב הרפואי.

לרוב מבוטחים רוכשים לעצמם פוליסת ביטוח חיים על מנת לתת הגנה לבני משפחתם ולעצמם בפני פגיעה רפואית משמעותית, אם המבוטח מגיע למצב בו הוא לא מסוגל לפרנס את עצמו ואת משפחתו הוא ייחשב למי שאיבד את כושר העבודה ויזכה לפיצוי מחברת הביטוח שמבטחת אותו.

הפיצוי המגיע מחברת הביטוח תאפשר למשפחה לשמור על איכות החיים שלה ותמנע פגיעה כלכלית בבני המשפחה. ביטוח החיים משמעותי ביותר עבור הורים לילדים קטנים ועבור מפרנסים יחידים במשפחתם, שאובדן ההכנסה מהם יכולה להביא לפגיעה משמעותית ביותר בתא המשפחתי שלהם.

שוק הביטוח מכיל בתוכו קשת רחבה של פוליסות ביטוח חיים, לרוב הפוליסות אינן שונות בצורה מהותית אחת מהשנייה, וההבדלים באים לידי ביטוי בעיקר במחיר ובגובה הפיצוי, העובדה הזאת מובילה מבוטחים רבים לבחור בפוליסה הביטוח הכי זולה, מה שעלול להביא לרכישת פוליסה לא מספיק טובה, בעיקר בקרב אנשים שסובלים ממחלות ומאסטמה בפרט.

חולי אסטמה קשים עלולים לגלות שחברת הביטוח לא תעניק להם הגנה במקרה בו ההתדרדרות במצבו הרפואי שהובילה לפטירה או לאובדן כושר העבודה יכולה להיות מקושרת לאסטמה. חברות הביטוח מכנסיות לרוב פוליסות הביטוח סעיף שפוטר אותן מתשלום כתוצאה מנזק שנוצר בגלל מצב רפואי קיים. כל יכול להיווצר מצב בו תשלמו במשך שנים על ביטוח חיים שלא יעמוד לצדכם ברגע האמת.

לאור זאת, אנו ממליצים בחום לבחון את כלל האופציות הקיימות בשוק הביטוח, יועצי הביטוח שלנו ישמחו להציג בפניכם מגוון פתרונות ביטוח לחולי אסטמה בהם פתרונות המאפשרים למבוטח לרכוש ביטוח מבלי למלא שאלון רפואי כך שתהיו זכאים לפיצוי גם אם ההידרדרות יכולה להיות מקושרת למחלת האסטמה שממנה אתם סובלים.

יועצי הביטוח שלנו יעזרו בתהליך החיפוש אחר פוליסת ביטוח שתתאים לכם בצורה הכי טובה, הם ימצאו בשבילכם פוליסת ביטוח אשר תספק הגנה כוללת במחיר הוגן ומשתלם.

ביטוח חיים לחולי אסטמהכמה יעלה לכם הביטוח?

כפי שציינו יש הבדל משמעותי בין חולים באסטמה קלה לבין חולים באסטמה קשה יותר, החולים הקלים יגלו שעלות ביטוח חיים לחולי אסטמה היא כמעט זהה למחיר של ביטוח החיים לאנשים בריאים ושברוב חברות הביטוח פערי המחיר כמעט זניחים.

לעומתם חולים שסובלים מאסטמה באופן חמור יחסית צפויים לשלם מחירים גבוהים בעשרות אחוזים מהמחיר אותו ישלמו מבוטחים בריאים, זאת לאור העובדה שחברות הביטוח רואות במבוטחים אלה כלקוחות שנמצאים בסיכון גבוה יחסית.

פוליסות ביטוח חיים החופש לבחור פוליסה נכונה

מגן

ביטוח חיים

ביטוח חיים
ספיר

ביטוח חיים

ביטוח חיים
רצף הכנסה

ביטוח חיים

ביטוח חיים
משפחה בטוחה פלוס

ביטוח חיים

ביטוח חיים

החשיבות של ביטוח חיים לחולי אסטמהכיסוי פיננסי חשוב וחיוני

רכישת ביטוח חיים לחולי אסטמה היא חשובה מאוד, אפילו יותר משהיא חשובה לכל אדם רגיל, לאור העובדה שקיימת סכנה גבוהה ביחס לשאר האוכלוסייה לאובדן כושר העבודה. פוליסת ביטוח חיים תעניק לכם ולבני משפחתכם הגנה מפני כל התדרדרות רפואית שאתם עלולים לחוות.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי אסטמה?הצמדו לחברות מתמחות

הדרך הטובה ביותר לרכישת ביטוח חיים לחולי אסטמה היא באמצעות שיחת ייעוץ עם מומחה בתחום הביטוח שיוכל להסביר לכם על היתרונות והחסרונות של כל אחת מפוליסות הביטוח הקיימות בשוק. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לתת לכם את כל המידע הרלוונטי בנוגע לפוליסת הביטוח בה תתעניינו.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח חיים?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חיים הינו כיסוי אשר מעניק פיצוי כספי במקרה מוות של המבוטח, הפיצוי משולם לבני משפחתו של המבוטח כתשלום אחד פטור ממס או כקצבה חודשית לתקופת זמן קצובה.

המפתח לפוליסת ביטוח חיים נכונה הוא חישוב נכון של סכום הפיצוי ועדכון גובה הביטוח בהתאם לשינויים במבנה המשפחתי.  

עיקר הכיסוי בביטוח חיים מתייחס למקרה של פטירת המבוטח, יחד עם זאת, ניתן להוסיף ולהרחיב את הפוליסה גם למקרה של נכות חמורה ואובדן כושר עבודה.

ישנן מגוון שיטות ומחשבונים לחישוב סכום הפיצוי בביטוח חיים, אך המכנה המשותף לכולם הוא מכפלה של השכר נטו של המפרנס הגבוה יותר (בין אם זה הגבר או האישה).

המכפלות הסולידיות הם סביב ה-200 ואילו המחמירים היו בוחרים ב-300 ליתר ביטחון.

על הסכום שהתקבל יש להוסיף או לגרוע סכומים בהתאם למשפחה שלכם, גיל הילדים, נכסים נדל"ן ברשותכם, ירושה עתידית ועוד.

גובה הפיצוי בביטוח חיים יכול להשתנות מעת לעת, מבוטח אינו מתחייב לגובה הפיצוי שרכש ביום הראשון.

מבוטחים רבים נוטים להגדיל או להקטין את גובה הפיצוי בהתאם לשינויים במצבם המשפחתי.

פוליסת ביטוח חיים תקפה לזמן מוגבל שכן היא נועדה לכסות ביטוח מפני במקרה מוות בטרם עת.

מרבית הפוליסות תקפות עד גיל 65, אך לעיתים ניתן למצוא פוליסות אשר תקפות עד גיל 70 ובמקרים נדירים, חברות ביטוח משווקות פוליסות עד גיל 80 לתקופת זמן מוגבלת.

מחירו של ביטוח חיים מורכב מכמה פרמטרים כגון גיל המבוטח, מין, תחום תעסוקה, עישון, גנטיקה משפחתית ועוד.

לצורך חישוב גובה הפרמיה, חברות הביטוח מציגות מחיר אחיד אשר ישתנה בעשרות אחוזים בהתאם לתשובות המבוטח לשאלון הרפואי.

מרבית חברות הביטוח מציעות שני מסלולים לבחירת המבוטחים

  • מסלול תשלום חד פעמי פטור ממס
  • מסלול קצבה חודשי לשארים

כיום ביטוח חיים אינו עניין יקר, בין אם זה בגלל עלית יוקר המחייה או הרפורמות בענף הביטוח, עלות של ביטוח חיים סביר להורה צעיר

פוליסות ביטוח חיים אינן תלויות זו בזו ולכן ניתן לרכוש יותר מפוליסה אחת וכך לקבל פיצוי מוגדל יותר

קרן פנסיה וביטוח מנהלים עשויות להכיל רכיב ביטוח חיים ריסק טהור, אך הוא מוגבל ותלוי בגובה ההכנסה שלכם וכפוף לשינויים בתקנון קרנות הפנסיה וכו'.

ביטוח חיים נפרד הינו קבוע בחוזה מול חברת הביטוח ומעניק לכם שקט בידיעה שאתם ובני משפחתכם מכוסים.

ביטוח חיים למשכנתא כפוך לשווי הנכס ואילו הבנק המלווה הוא המוטב היחיד.

ביטוח חיים נפרד כפוך לצרכי המשפחה והם המוטבים, לכן מומלץ להפריד בין הביטוחים הללו.

גיל הכניסה המינימלי לביטוח חיים הינו 24 ואילו הגיל המקסימלי לרכישת ביטוח הוא 64. בנוסף נדרש לעבור שאלון רפואי כתנאי קבלה לביטוח. יחד עם זאת, מעת לעת חברות ביטוח משנות את תנאי הקבלה לתקופה קצרה.

סביר להניח שכן, מצד אחד, חברות הביטוח שדרגו את סוגי פוליסות ביטוח חיים עם הנחות ואפשרויות הרחבה רבות. מצד שני, ייתכן שהמבנה המשפחתי שלכם השתנה ואתם זקוקים לכיסוי נמוך יותר וכתוצאה מכך תוכלו להנות מתשלום נמוך.  

בתקופת שגרה קשה לנו להעריך במדויק את ההשפעה שתהיה לאובדן בטרם עת של אחד מבני המשפחה, אך הסיכון למשבר כלכלי קשה בקרב המשפחה הינו גדול.

כל אדם בעל משפחה וילדים מומלץ לשקול לרכוש ביטוח חיים בגובה פיצוי סביר, עדיף כיסוי נמוך מהנדרש מאשר לחיות ללא כיסוי של ביטוח חיים לחלוטין.

כן. מרבית חברות הביטוח מאפשרות תשלום חודשי צמוד למדד.

לא, סכום הביטוח שמשולם למוטבים הינו פטור ממס. יחד עם זאת, מבוטח שרכש ביטוח חיים למקרה מוות למשפחתו הגרעינית , זכאי להנחה בתשלום מס (לפי סעיף 45א').

זה לא מכובד להעתיק