ביטוח חיים לחולי גושה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולי גושה?

רכישת פוליסת ביטוח חיים לחולי גושה היא משימה לא פשוטה המחלה ידועה ככזאת המשפיעה מאוד על אורח החיים של החולים בה, במידה והם תסמיניים, ולכן חברות הביטוח נמנעות במקרים רבים מביטוח חולים במחלה, או לכל הפחות מערימים קשיים משמעותיים לפני מכירת הביטוח למבוטח שסובל ממנה.

הסיבה לכך היא שחברות הביטוח רואות בחולים במחלה ככאלה הנמצאים בסיכון גבוהה לאבד את כושר העבודה, דבר שעלול לגרור הוצאות כבדות מצדה של חברת הביטוח, לכן גם כאשר חברת הביטוח מסכימה ביטוח חיים לחולה במחלה העלות של הביטוח תהיה גבוה מאוד ביחס לעלות הביטוח של אדם בריא.

מה זה ביטוח חיים לחולי גושה?

המטרה של ביטוח החיים היא לאפשר למבוטח להעניק לבני משפחתו ולפעמים גם לעצמו סכום כספי גדול יחסית במקרה של פטירה או במקרה של אובדן כושר עבודה, מה שימנע ממנו להעניק למשפחתו את איכות החיים אליה התרגלה לפני שאיבד את כושר העבודה.

הסכום המועבר למבוטח במקרה הצורך נקבע מראש והוא מהווה חלק מפוליסת הביטוח אותה המבוטח רוכש, המבוטח או המוטבים שלו זכאים לקבל את הפיצוי באופן אותו ירצו, אפשרות אחת היא לקבל את כל הסכום בפעימה יחידה ואפשרות אחרת היא לפרוש את קבלת הפיצוי על פני חודשים ושנים, כך שלמעשה הביטוח יהפוך לקצבה שתהווה חלופה למשכורת שאבדה.

חלק גדול מהמבוטחים שרוכשים פוליסת ביטוח חיים עושים זאת כדי לספק להם ולבני המשפחה שלהם הגנה במקרה של הידרדרות רפואית קריטית, במצב בו המבוטח לא יכול להעביר משכורת לתא המשפחתי אליו הוא שייך הוא נחשב לאדם ללא כושר עבודה ולכן חברת הביטוח תצטרך לשלם לו את הפיצוי שנקבע בפוליסת הביטוח.

כיום יש מגוון רחב של אפשרויות לרכישת פוליסות ביטוח חיים, חלק גדול אם לא כל חברות הביטוח מציעות פוליסות מהסוג הזה, למרות המגוון הזה, רוב הפוליסות מציעות מוצר דומה מבחינה מהותית, ההבדלים נוגעים בעיקר לתנאי הפוליסה, גובה הפיצוי, הפרמיה החודשית ועוד.

הבעיה היא שרוב הפוליסות הסטנדרטיות אינן מתאימות לחולי גושה לאור העובדה שחברת הביטוח תוכל להימנע מתשלום הפיצוי שמגיע לכם במקרים רבים לאור העובדה שאפשר לקשר מספר לא קטן של בעיות רפואיות למחלת הגושה. חברות הביטוח מכניסות ברוב הפוליסות סעיפים המחריגים תשלום במקרה של הידרדרות רפואית כתוצאה מבעיה רפואית קיימת שהוצהר עליה בזמן רכישת הפוליסה.

הפתרון הנפוץ ביותר לבעיה הזאת היא לרכוש ביטוח חיים שלא כולל מילוי שאלון רפואי, סוג הביטוח הזה למעשה מבטיח לחולים במחלה שהם או משפחתם יהיו זכאים לפיצוי בכל מקרה, ללא קשר לסיבת המוות או לסיבה בגינה אבד כושר העבודה של המבוטח. הביטוח הזה מכיל בתוכו מספר תנאים המבדילים אותו מהביטוחים הסטנדרטיים, למשל בשלוש השנים הראשונות לביטוח חברת הביטוח לא תצטרך לפצות את המבוטח או משפחתו, גובה הפיצוי נמוך ביחס לביטוחים הסטנדרטיים ועוד.

אנחנו ממליצים לבחון את כל האפשרויות העומדות בפניכם לפני שתרכשו פוליסת ביטוח, בחלק מהמקרים יכול להיות שגם פוליסת ביטוח סטנדרטית תוכל להתאים לחולי גושה ולכן חשוב לא להיות מקובעים על ביטוח ספציפי.

יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את פוליסת הביטוח שהכי תתאים לכם, הן מבחינת היקף הכיסוי, הן מבחינת גובה הפיצוי והן מבחינת הפרמיה החודשית.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

רצף הכנסה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
מנורה

ריסק 1

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הכשרה

מגן לעתיד

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

כלל כפול למשפחה

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולי גושה?

כפי שלבטח תצפו קיימים הבדלים ניכרים בין חולים בגושה המעוניינים לרכוש ביטוח חיים לבין אנשים בריאים שמעוניינים לרכוש ביטוח חיים, ההבדלים האלה באים לידי ביטוי גם בגזרת המחיר כאשר העלות הצפויה של ביטוח חיים לחולה בגושה גובה בעשרות אחוזים מהמחיר של הביטוח עבור אדם בריא.

החשיבות של ביטוח חיים לחולי גושה

הפיצוי שמגיע למבוטח או למשפחתו מחברת הביטוח במקרה של תביעה מוצדקת יסייע למשפחה לשמור על רמת החיים אליה התרגלה ותצמצם מאוד את ההידרדרות הכלכלית שמשפחות לא מעטות חוות במקרה של היעלמות הכנסה שמקורה באחד המפרנסים העיקריים בבית.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי גושה?

אנו ממליצים בחום לרכוש פוליסת ביטוח חיים רק לאחר בחינה מעמיקה ודקדקנית של כל האפשרויות הקיימות בשוק הביטוח, יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לרכוש את פוליסת הביטוח הכי טובה עבורכם.

ביטוח חיים לחולי גושה בהנחה בלעדית