ביטוח חיים לחולי טרשת נפוצה

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולי טרשת נפוצה

מציאת פוליסת ביטוח חיים לחולי טרשת נפוצה לעיתים מהווה אתגר משמעותי, המחלה הידועה כמחלה חשוכת מרפא נחשבת לגורם סיכון משמעותי במיוחד בעבור חברות הביטוח ולכן החברות מבצעות בדיקות מקדימות משמעותיות לפני שהן מסכימות לבטח חולי טרשת נפוצה, אם בכלל.

כאשר חולה בטרשת נפוצה ינסה לרכוש ביטוח חיים הוא יצטרך לענות על שאלון רפואי מקיף במיוחד שאמור למפות במדויק את מצבו הרפואי. חשוב לציין כי בחלק גדול מהמקרים חברות הביטוח לא יסכימו לבטח את החולה, כיוון שהסיכון מבחינתן הוא גבוהה מדי ובחלק אחר מהמקרים החברה יכולה להציע ביטוח חיים שיהיה למעשה חסר משמעות עבור החולה, כיוון שיכלול החרגות רבות מדי בתוך הפוליסה.

מה זה ביטוח חיים לחולי טרשת נפוצה?

המטרה של ביטוח חיים לחולי טרשת נפוצה הוא להעניק לבני משפחת המבוטח ולמבוטח עצמו במקרה של אובדן כושר עבודה סכום כסף משמעותי שיאפשר לו להתמודד עם המצב אליו נקלע. במקרה בו המבוטח, חס וחלילה נפטר הכסף ישמש את בני המשפחה ויעזור להם לשמור על רמת חיים נאותה.

ניתן לשייך את הפופולאריות הגבוהה של ביטוח חיים בציבור הכללי לכך שהביטוח הזה מאפשר למי שאחראי על פרנסת המשפחה שלו, באופן חלקי או מלא, להבטיח שמשפחתו תמשיך לחיות ברמת חיים נאותה גם במצב בו הוא לא יוכל להמשיך לפרנס אותה, אם בגלל אובדן כושר עבודה ואם בגלל פטירה.

אובדן של הכנסה המגיעה ממפרנס עיקרי במשפחה עלולה להביא לפגיעה משמעותית במצבה הכלכלי ולכן הורים לילדים או בני זוג שבו אחד הצדדים לא עובד או לא יכול לעבור נוהגים לרכוש את הביטוח הזה באחוזים גבוהים באופן יחסי.

בשוק הביטוח מכיל מגוון עצום של פוליסות ביטוח חיים, לרוב, המוצר אותו מציעות חלק הארי של חברות הביטוח כמעט זהה, כאשר ההבדלים באים לידי ביטוי בעיקר בגובה הפיצוי ובגובה הפרמיה החודשית. לאור זאת, רבים מתפתים לבחור בפוליסת הביטוח הכי זולה שהם רואים.

מדובר בגישה שגויה מאוד כאשר מדובר במבוטח שחולה במחלה כלשהי ובפרט כאשר המבוטח סובל מטרשת נפוצה. זאת היות וחברות הביטוח נוהגות לעיתים להכניס סעיפים המסירים את האחריות מעל כתפי חברת הביטוח במקרה פטירה או אובדן כושר עבודה  כתוצאה ממחלת הטרשת הנפוצה, כאשר כמעט כל הידרדרות רפואית של חולה טרשת נפוצה ניתן לשייך למחלה, מה שהופך את פוליסת הביטוח לחסרת משמעות הלכה למעשה.

מסיבה זאת, חשוב מאוד מאוד לקיים שיחה עם יועץ ביטוח מקצועי ועצמאי שמבין את התחום לעומקו ואשר יוכל להמליץ האם בכלל כדאי לרכוש פוליסת ביטוח חיים, אם כן באיזה אופן כדאי לרכוש את הביטוח ומאיזו חברת ביטוח. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר את הפוליסה שהכי מתאימה לכם מבין הפוליסות הקיימות בשוק.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

רצף הכנסה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הכשרה

מגן לעתיד

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

כלל כפול למשפחה

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

הכנסה למשפחה

פוליסת ביטוח חיים מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולי טרשת נפוצה?

באופן טבעי, חולה בטרשת נפוצה צפוי לשלם סכומים גבוהים באופן משמעותי עבור ביטוח חיים ביחס למבוטח בריא, חברות הביטוח לא ששות לבטח אנשים שחולים במחלות קשות וכאשר הן מסכימות לבטח אותן הן נוהגות לגבות סכומים גבוהים באופן משמעותי מהסכומים שהן גובות בדרך כלל.

חשוב מאוד להיות שקופים מאוד עם חברת הביטוח לגבי המצב הרפואי שלכם, הסתרת מידע רפואי עלולה להוביל לכך שתשתלמו כל חודש עבור ביטוח וכאשר תבואו בדרישה לקבל פיצוי בהתאם למה שמופיע בפוליסת הביטוח, חברת הביטוח תחשוף את העובדה שהסתרתם ממנה מידע ולמעשה תוכל להשתמט מתשלום הפיצוי הנקוב בפוליסה.

החשיבות של ביטוח חיים לחולי טרשת נפוצה

חולי טרשת נפוצה נמצאים בקבוצת סיכון משמעותית בכל הנוגע לאובדן כושר עבודה ופטירה, לכן, חשוב מאוד שבמידת האפשר ובהתאם למוכנות של חברות הביטוח לרכוש פוליסת ביטוח חיים אשר תוכל להעניק למשפחה של המבוטח הגנה במקרה של הידרדרות במצבו הרפואי.

מעבר לכך, ביטוח החיים יסייע גם במקרה של אובדן כושר עבודה זמני או קבוע, חברת הביטוח תעביר תשלום חודשי קבוע, או תשלום חד פעמי גדול שיסייע בהתמודדות עם אובדן ההכנסה.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי טרשת נפוצה?

כפי שציינו, חולה טרשת נפוצה שרוצה לרכוש פוליסת ביטוח חיים צפוי להיתקל בקשיים משמעותיים, לכן הדבר החשוב ביותר הוא להתחיל את תהליך החיפוש אחר ביטוח רק בליווי של מישהו שמכיר את התחום ויודע לומר לכם מה היא הבחירה הכי נכונה בכל שלב ושלב בתהליך.

ביטוח חיים לחולי טרשת נפוצה בהנחה בלעדית