ביטוח חיים לחולי לבמגיע לכם עד 50% הנחה

לוגו חברת הפניקס ביטוח
לוגו חברת איילון
לוגו חברת AIG
לוגו חברת ביטוח מנורה
לוגו חברת ביטוח ליברה
לוגו של כלל חברת ביטוח

ביטוח חיים לחולי לבהגנה פיננסית

קניית פוליסת ביטוח חיים לחולי לב עלולה להיות בעייתית ויקרה, מחלות לב הן גורם סיכון משמעותי בעיני חברות הביטוח ולאור זאת הן מבצעות בדיקות רבות יותר ומערימות קשיים כאשר חולי לב מנסים לרכוש ביטוח חיים. כל ניסיון לרכישת ביטוח חיים כולל בתוכו מילוי שאלון רפואי, אחד החלקים הכי חשובים בנוגע למצבו הרפואי של המבוטח ובמיוחד בנוגע למצב הלב של המבוטח.

חברות הביטוח שהן בסופו של יום, חברות כלכליות, נוטות למכור לאנשים שסובלים מבעיות לב פוליסות ביטוח במחיר גבוהה ביחס לפוליסות ביטוח של מבוטחים בריאים בדרך כלל ובחלק מהפעמים הן אף נמנעות כליל מביטוח חולי לב קשים.

מה זה ביטוח חיים לחולי לב?פוליסה בהתאמה אישית

ביטוח חיים נועד לתת לבני המשפחה של המבוטח או לבעל הפוליסה עצמו סכום כסף לא קטן במקרה בו המבוטח נפטר או מאבד את כושר העבודה. ניתן לקבל את הפיצוי בפעימה בודדת או לפרוש את הסכום על פני מספר שנים כקצבה חודשית.

הפופולריות של ביטוח החיים נובעת מכך שהביטוח למעשה מגן על המבוטח ובני משפחתו במצב בו המבוטח לא יכול לפרנס את בני המשפחה, בין אם בגלל שנפטר ובין אם בגלל שאיבד את כושר העבודה. לרוב נוהגים לרכוש את ביטוח החיים מפרנסים עיקריים בתא המשפחתי שלהם, למשל הורים לילדים או בן הזוג שהוא גם המפרנס העיקרי. היעלמות ההכנסה מצדו של המפרנס העיקרי עלולה להביא לדרדור משמעותי במצב הכלכלי של משק הבית ופוליסת ביטוח החיים תבטיח שההידרדרות הזאת תמנע.

יש בשוק הביטוח מגוון עצום של פוליסות אותן ניתן לרכוש, כאשר המוצר הבסיסי שמציעות רוב חברות הביטוח דומה למדי, מה שמוביל לכך שהרבה מאלה שבוחרים לרכוש ביטוח חיים בוחרים בביטוח הזול ביותר.

חשוב להבין כי מדובר בשגיאה, בפרט כאשר המבוטח סובל ממחלות לב. בחלק מהמקרים חברות הביטוח מכניסות סעיפים שמסירים מעל חברת הביטוח את האחריות במקרה של פטירה או אובדן כושר עבודה  כתוצאה ממצב רפואי קיים, במקרה כזה, הביטוח אותו תרכשו יהיה פרוץ מאוד ובסבירות גבוהה יותיר את המוטבים ללא הפיצוי המובטח.

לאור זאת, כדאי מאוד לנהל שיחת ייעוץ מומחה בתחום ביטוחי החיים שמבין את ההבדלים בין הפוליסות השונות ושידע להסביר לכם האם הביטוח בו אתם מעוניינים הוא ביטוח טוב או כזה שיכול להתיר אתכם ואת בני משפחתכם חסרי כל. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את פוליסת הביטוח הטובה ביותר עבורכם, כזאת שתאזן בין מחיר להיקף הכיסוי ואיכותו.

כמה עולה ביטוח חיים לחולי לב?הפרמיה משתנה לפי מבוטח

העלות של ביטוח חיים לחולי לב כפי שכבר בוודאי הבנתם גבוהה באופן משמעותי מהעלות של ביטוח חיים לאנשים בריאים בדרך כלל, מעבר לכך, ככל שמחלת הלב חמורה יותר, גובה הפרמיה החודשית מטפס.

בבואכם לרכוש פוליסת ביטוח חיים אחת השאלות הראשונות שתשאלו עליהן תיגע במצבכם הרפואי, לאחר שתשפו כי אתם סובלים ממחלות לב שאלות ההמשך ינסו להבהיר את חומרת המחלה ואת הסיכון הנשקף ממנה.

חלק מהמבוטחים מנסים לייפות את המציאות ובמקרים מסוימים אף משקרים בבוטות, חשוב לדעת שזה צעד טיפשי מאוד, זאת מכיוון שבדיקה קצרה מצדה של חברת הביטוח יכולה לחשוף את האמת לגבי מצבכם הרפואי, במקרה כזה חברת הביטוח תוכל להימנע ממימוש הפוליסה לאור העובדה שהוסתר ממנה מידע רפואי משמעותי. במקרה כזה תצאו קרחים מכאן ומכאן, מצד אחד תשלמו לביטוח כל חודש לאורך שנים ומצד שני אתם או המוטבים שלכם לא תהיו זכאים לפיצוי.

פוליסות ביטוח חיים החופש לבחור פוליסה נכונה

ספיר

ביטוח חיים

ביטוח חיים
מומלץ!
מגן לעתיד

ביטוח חיים

ביטוח חיים
הכנסה למשפחה

ביטוח חיים

ביטוח חיים
מגן

ביטוח חיים

ביטוח חיים

החשיבות של ביטוח חיים לחולי לבפוליסה חיונית וחשובה

חולי לב נמצאים באחת מקבוצות הסיכון הכי משמעותיות לאובדן כושר עבודה ופטירה, אם יש לכם בני משפחה שמסתמכים עליכם מבחינה כספית חשוב מאוד שתרכשו ביטוח חיים כדי שתוכלו להבטיח שרמת החיים של האנשים הקרובים לכם לא תדרדר.

בנוסף, רכישת ביטוח החיים תבוא לעזרתכם גם במקרה בו תאבדו את כושר העבודה שלכם, במקום להסתמך על חסכונות ועל קצבאות שתקבלו מהמדינה תוכלו להבטיח לעצמכם הכנסה חודשית קבועה שתאפשר רמת חיים נאותה.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי לב?הצמדו לחברות המובילות

רכישת ביטוח חיים לחולי לב יכולה להיות מבלבלת במיוחד, לאור זאת, חשוב מאוד להתייעץ עם מומחה בתחום ביטוחי החיים שיוכל להסביר לכם מה אתם מקבלים בכל פוליסת ביטוח ושיוכל למצוא את ביטוח החיים הכי טוב עבורכם. יועצי הביטוח שלנו יידעו לסייע לכם לאתר פוליסת הביטוח הטובה והחסכונית ביותר ומומלץ מאוד להשתמש בשירותיהם.

מה חשוב לדעת לפני שקונים ביטוח חיים?חשוב לעשות שיעורי בית

ביטוח חיים הינו כיסוי אשר מעניק פיצוי כספי במקרה מוות של המבוטח, הפיצוי משולם לבני משפחתו של המבוטח כתשלום אחד פטור ממס או כקצבה חודשית לתקופת זמן קצובה.

המפתח לפוליסת ביטוח חיים נכונה הוא חישוב נכון של סכום הפיצוי ועדכון גובה הביטוח בהתאם לשינויים במבנה המשפחתי.  

עיקר הכיסוי בביטוח חיים מתייחס למקרה של פטירת המבוטח, יחד עם זאת, ניתן להוסיף ולהרחיב את הפוליסה גם למקרה של נכות חמורה ואובדן כושר עבודה.

ישנן מגוון שיטות ומחשבונים לחישוב סכום הפיצוי בביטוח חיים, אך המכנה המשותף לכולם הוא מכפלה של השכר נטו של המפרנס הגבוה יותר (בין אם זה הגבר או האישה).

המכפלות הסולידיות הם סביב ה-200 ואילו המחמירים היו בוחרים ב-300 ליתר ביטחון.

על הסכום שהתקבל יש להוסיף או לגרוע סכומים בהתאם למשפחה שלכם, גיל הילדים, נכסים נדל"ן ברשותכם, ירושה עתידית ועוד.

גובה הפיצוי בביטוח חיים יכול להשתנות מעת לעת, מבוטח אינו מתחייב לגובה הפיצוי שרכש ביום הראשון.

מבוטחים רבים נוטים להגדיל או להקטין את גובה הפיצוי בהתאם לשינויים במצבם המשפחתי.

פוליסת ביטוח חיים תקפה לזמן מוגבל שכן היא נועדה לכסות ביטוח מפני במקרה מוות בטרם עת.

מרבית הפוליסות תקפות עד גיל 65, אך לעיתים ניתן למצוא פוליסות אשר תקפות עד גיל 70 ובמקרים נדירים, חברות ביטוח משווקות פוליסות עד גיל 80 לתקופת זמן מוגבלת.

מחירו של ביטוח חיים מורכב מכמה פרמטרים כגון גיל המבוטח, מין, תחום תעסוקה, עישון, גנטיקה משפחתית ועוד.

לצורך חישוב גובה הפרמיה, חברות הביטוח מציגות מחיר אחיד אשר ישתנה בעשרות אחוזים בהתאם לתשובות המבוטח לשאלון הרפואי.

מרבית חברות הביטוח מציעות שני מסלולים לבחירת המבוטחים

  • מסלול תשלום חד פעמי פטור ממס
  • מסלול קצבה חודשי לשארים

כיום ביטוח חיים אינו עניין יקר, בין אם זה בגלל עלית יוקר המחייה או הרפורמות בענף הביטוח, עלות של ביטוח חיים סביר להורה צעיר

פוליסות ביטוח חיים אינן תלויות זו בזו ולכן ניתן לרכוש יותר מפוליסה אחת וכך לקבל פיצוי מוגדל יותר

קרן פנסיה וביטוח מנהלים עשויות להכיל רכיב ביטוח חיים ריסק טהור, אך הוא מוגבל ותלוי בגובה ההכנסה שלכם וכפוף לשינויים בתקנון קרנות הפנסיה וכו'.

ביטוח חיים נפרד הינו קבוע בחוזה מול חברת הביטוח ומעניק לכם שקט בידיעה שאתם ובני משפחתכם מכוסים.

ביטוח חיים למשכנתא כפוך לשווי הנכס ואילו הבנק המלווה הוא המוטב היחיד.

ביטוח חיים נפרד כפוך לצרכי המשפחה והם המוטבים, לכן מומלץ להפריד בין הביטוחים הללו.

גיל הכניסה המינימלי לביטוח חיים הינו 24 ואילו הגיל המקסימלי לרכישת ביטוח הוא 64. בנוסף נדרש לעבור שאלון רפואי כתנאי קבלה לביטוח. יחד עם זאת, מעת לעת חברות ביטוח משנות את תנאי הקבלה לתקופה קצרה.

סביר להניח שכן, מצד אחד, חברות הביטוח שדרגו את סוגי פוליסות ביטוח חיים עם הנחות ואפשרויות הרחבה רבות. מצד שני, ייתכן שהמבנה המשפחתי שלכם השתנה ואתם זקוקים לכיסוי נמוך יותר וכתוצאה מכך תוכלו להנות מתשלום נמוך.  

בתקופת שגרה קשה לנו להעריך במדויק את ההשפעה שתהיה לאובדן בטרם עת של אחד מבני המשפחה, אך הסיכון למשבר כלכלי קשה בקרב המשפחה הינו גדול.

כל אדם בעל משפחה וילדים מומלץ לשקול לרכוש ביטוח חיים בגובה פיצוי סביר, עדיף כיסוי נמוך מהנדרש מאשר לחיות ללא כיסוי של ביטוח חיים לחלוטין.

כן. מרבית חברות הביטוח מאפשרות תשלום חודשי צמוד למדד.

לא, סכום הביטוח שמשולם למוטבים הינו פטור ממס. יחד עם זאת, מבוטח שרכש ביטוח חיים למקרה מוות למשפחתו הגרעינית , זכאי להנחה בתשלום מס (לפי סעיף 45א').

זה לא מכובד להעתיק