ביטוח חיים לחולי לב

קניית פוליסת ביטוח חיים לחולי לב עלולה להיות בעייתית ויקרה, מחלות לב הן גורם סיכון משמעותי בעיני חברות הביטוח ולאור זאת הן מבצעות בדיקות רבות יותר ומערימות קשיים כאשר חולי לב מנסים לרכוש ביטוח חיים. כל ניסיון לרכישת ביטוח חיים כולל בתוכו מילוי שאלון רפואי, אחד החלקים הכי חשובים בנוגע למצבו הרפואי של המבוטח ובמיוחד בנוגע למצב הלב של המבוטח.

חברות הביטוח שהן בסופו של יום, חברות כלכליות, נוטות למכור לאנשים שסובלים מבעיות לב פוליסות ביטוח במחיר גבוהה ביחס לפוליסות ביטוח של מבוטחים בריאים בדרך כלל ובחלק מהפעמים הן אף נמנעות כליל מביטוח חולי לב קשים.

5/5
ביטוח חיים מעולה
עד 50% הנחה בעלות הביטוח
משתלם לרכוש דרכנו ביטוח חיים לחולי לב
אתר ביטוח מסייע לאלפי קוראים בדיוק כמוך מדי חודש להוזיל את עלות הביטוח

תוכן עניינים

מה זה ביטוח חיים לחולי לב?

ביטוח חיים נועד לתת לבני המשפחה של המבוטח או לבעל הפוליסה עצמו סכום כסף לא קטן במקרה בו המבוטח נפטר או מאבד את כושר העבודה. ניתן לקבל את הפיצוי בפעימה בודדת או לפרוש את הסכום על פני מספר שנים כקצבה חודשית.

הפופולריות של ביטוח החיים נובעת מכך שהביטוח למעשה מגן על המבוטח ובני משפחתו במצב בו המבוטח לא יכול לפרנס את בני המשפחה, בין אם בגלל שנפטר ובין אם בגלל שאיבד את כושר העבודה. לרוב נוהגים לרכוש את ביטוח החיים מפרנסים עיקריים בתא המשפחתי שלהם, למשל הורים לילדים או בן הזוג שהוא גם המפרנס העיקרי. היעלמות ההכנסה מצדו של המפרנס העיקרי עלולה להביא לדרדור משמעותי במצב הכלכלי של משק הבית ופוליסת ביטוח החיים תבטיח שההידרדרות הזאת תמנע.

יש בשוק הביטוח מגוון עצום של פוליסות אותן ניתן לרכוש, כאשר המוצר הבסיסי שמציעות רוב חברות הביטוח דומה למדי, מה שמוביל לכך שהרבה מאלה שבוחרים לרכוש ביטוח חיים בוחרים בביטוח הזול ביותר.

חשוב להבין כי מדובר בשגיאה, בפרט כאשר המבוטח סובל ממחלות לב. בחלק מהמקרים חברות הביטוח מכניסות סעיפים שמסירים מעל חברת הביטוח את האחריות במקרה של פטירה או אובדן כושר עבודה  כתוצאה ממצב רפואי קיים, במקרה כזה, הביטוח אותו תרכשו יהיה פרוץ מאוד ובסבירות גבוהה יותיר את המוטבים ללא הפיצוי המובטח.

לאור זאת, כדאי מאוד לנהל שיחת ייעוץ מומחה בתחום ביטוחי החיים שמבין את ההבדלים בין הפוליסות השונות ושידע להסביר לכם האם הביטוח בו אתם מעוניינים הוא ביטוח טוב או כזה שיכול להתיר אתכם ואת בני משפחתכם חסרי כל. יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם למצוא את פוליסת הביטוח הטובה ביותר עבורכם, כזאת שתאזן בין מחיר להיקף הכיסוי ואיכותו.

כמה עולה ביטוח חיים לחולי לב?

העלות של ביטוח חיים לחולי לב כפי שכבר בוודאי הבנתם גבוהה באופן משמעותי מהעלות של ביטוח חיים לאנשים בריאים בדרך כלל, מעבר לכך, ככל שמחלת הלב חמורה יותר, גובה הפרמיה החודשית מטפס.

בבואכם לרכוש פוליסת ביטוח חיים אחת השאלות הראשונות שתשאלו עליהן תיגע במצבכם הרפואי, לאחר שתשפו כי אתם סובלים ממחלות לב שאלות ההמשך ינסו להבהיר את חומרת המחלה ואת הסיכון הנשקף ממנה.

חלק מהמבוטחים מנסים לייפות את המציאות ובמקרים מסוימים אף משקרים בבוטות, חשוב לדעת שזה צעד טיפשי מאוד, זאת מכיוון שבדיקה קצרה מצדה של חברת הביטוח יכולה לחשוף את האמת לגבי מצבכם הרפואי, במקרה כזה חברת הביטוח תוכל להימנע ממימוש הפוליסה לאור העובדה שהוסתר ממנה מידע רפואי משמעותי. במקרה כזה תצאו קרחים מכאן ומכאן, מצד אחד תשלמו לביטוח כל חודש לאורך שנים ומצד שני אתם או המוטבים שלכם לא תהיו זכאים לפיצוי.

החשיבות של ביטוח חיים לחולי לב

חולי לב נמצאים באחת מקבוצות הסיכון הכי משמעותיות לאובדן כושר עבודה ופטירה, אם יש לכם בני משפחה שמסתמכים עליכם מבחינה כספית חשוב מאוד שתרכשו ביטוח חיים כדי שתוכלו להבטיח שרמת החיים של האנשים הקרובים לכם לא תדרדר.

בנוסף, רכישת ביטוח החיים תבוא לעזרתכם גם במקרה בו תאבדו את כושר העבודה שלכם, במקום להסתמך על חסכונות ועל קצבאות שתקבלו מהמדינה תוכלו להבטיח לעצמכם הכנסה חודשית קבועה שתאפשר רמת חיים נאותה.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי לב

רכישת ביטוח חיים לחולי לב יכולה להיות מבלבלת במיוחד, לאור זאת, חשוב מאוד להתייעץ עם מומחה בתחום ביטוחי החיים שיוכל להסביר לכם מה אתם מקבלים בכל פוליסת ביטוח ושיוכל למצוא את ביטוח החיים הכי טוב עבורכם. יועצי הביטוח שלנו יידעו לסייע לכם לאתר פוליסת הביטוח הטובה והחסכונית ביותר ומומלץ מאוד להשתמש בשירותיהם.