ביטוח חיים לחולי סרטן

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולי סרטן

על פי הנתונים הקיימים והערכות עתידיות עולה כי קרוב לשליש מאזרחי המדינה עלולים לחלות במחלת הסרטן במהלך החיים. בכל רגע נתון יש בישראל כמה מאות אלפים של חולי סרטן הנאבקים במחלה תוך כדי הם גם נאלצים להתמודד עם המשמעויות הכלכליות הכרוכות במאבק במחלה. חלק מהתרופות הכי מבטיחות למחלה אינן בסל הבריאות ולאור זאת החולים נאלצים להוציא מכיסם עשרות אלפי שקלים מדי חודש.

לאור זאת, חלק לא קטן מחברות הביטוח מקשות מאוד על רכישת ביטוח חיים לחולי סרטן וחלק אף מסרבות באופן גורף למכור להם ביטוח חיים, מכיוון שהן מעריכות שסכנת הפטירה ואובדן כושר עבודה משמעותית ומוחשית מדי בחלק הארי של המקרים.

מה זה ביטוח חיים לחולי סרטן?

ביטוח חיים הוא ביטוח שמאפשר למבוטחים בו לקבל פיצוי משמעותי במקרה פטירה או אובדן כושר עבודה, כאשר במקרה פטירה הסכום מועבר לבני המשפחה של המבוטח. החוזה שנחתם בין המבוטח לבין חברת הביטוח מגדיר מה הסכום המועבר למוטבים במקרה של תביעה מוצדקת כנגד חברת הביטוח, מה תהיה עלות הביטוח מדי חודש וכן מי הם המוטבים שיקבלו את הכסף במקרה פטירה.

 חולי סרטן מתקשים מאוד לרכוש פוליסות ביטוח חיים לאור מצבם הרפואי, אולם יש חברות ביטוח כיום שמאפשרות לחולים לבטח את עצמם בביטוח חיים על אף המחלה ממנה הם סובלים. פוליסות הביטוח הללו לא דורשות מן המבוטח הפוטנציאלי הצהרת בריאות ובאופן זה חברת הביטוח לא תוכל לדחות את התביעה לאור מצב רפואי שהיה ידוע בזמן רכישת הפוליסה, במקרה זה מחלת הסרטן.

לרוב הפוליסות הללו מיועדות למבוגרים, מעל גיל 60, אולם גם אנשים צעירים יותר יכולים לרכוש לעצמם פוליסת ביטוח חיים במתווה דומה, פוליסות הביטוח הללו לרוב מעניקות את הפיצוי בפעימה יחידה כאשר סכום הפיצוי יכול להיות משמעותי מאוד ולהגיע ל-600,000 ₪.

חשוב להבהיר שיש לביטוחים הללו גם חסרונות, ראשית לרוב גובה הפרמיה החודשית גבוה יותר מפרמיה חודשית של ביטוח רגיל לאדם בריא, מעבר לכך, סכום הפיצוי מוגבל עד לתקרה מסוימת וברוב המקרים חברות הביטוח מסרבות להגדילה. בנוסף, ברוב המקרים, פטירה של המבוטח בשלוש השנים לא תזכה אותו או את המוטבים שלו בפיצוי, אלא אם המוות נגרם מתאונה.

רק לאחר שלוש שנים חברת הביטוח תהיה חייבת לשלם את הסכום שמופיע בפוליסת הביטוח, כמו כן, במקרה של פטירה בתוך שלוש השנים הראשונות לרכישת הפוליסה, חברת הביטוח חייבת להחזיר חלק מהתשלומים שעברו אליה במהלך פרק הזמן הזה, לרוב מעל חצי מסך התשלומים שעברו.

היתרון של ביטוח חיים לחולי סרטן הוא ברור, בעוד שרכישת פוליסת ביטוח רגילה תוביל כמעט בוודאות לדחיית התביעה, בסוג הזה חברת הביטוח חייבת לשלם למבוטח את מלוא הסכום שמגיע לו ללא שום קשר למצב הרפואי שלו בזמן רכישת הפוליסה, הפרט חברת הביטוח לא תוכל לדחות תביעה בתואנת הסתרת מידע רפואי.

חשוב לזכור כי לא כל פוליסות הביטוח הקיימות בשוק הן פוליסות מהסוג הזה, לכן חשוב לרכוש פוליסת ביטוח רק לאחר בדיקה מקיפה שהפוליסה שאתם רוכשים היא כזאת שלא מאפשרת דחייה בגלל מצב רפואי ידוע,  אנו ממליצים לרכוש פוליסת ביטוח לאחר בחינה מעמיקה שתוודא כי תקבלו את הפיצוי בכל מקרה, בנוסף כדאי להתייעץ עם מומחה בתחום, כאשר יועצי הביטוח שלנו ישמחו לסייע לכם לאתר פוליסת ביטוח שתענה על כל הדרישות והבקשות שלכם.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
הראל

מגן

פוליסת ביטוח חיים מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

ספיר

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
פוליסה מומלצת
הכשרה

מגן לעתיד

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הכשרה

משפחה בטוחה פלוס

פוליסת ביטוח חיים מבית הכשרה
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולי סרטן?

העלות של ביטוח חיים לחולי סרטן גבוהה בהרבה מביטוח חיים לאנשים בריאים לאור הסכנה הגבוהה לחייהם של החולים, לאור זאת, חברות הביטוח שרוצות להגן על עצמן מפני הפסדים גובות מחירים גבוהים יותר מאנשים שמצבם הבריאותי רעוע. ההפרשים יכולים להיות דרמטיים ולהגיע גם לעשרות ומאות אחוזים.

החשיבות של ביטוח חיים לחולי סרטן

רכישת ביטוח חיים חשובה מאוד עבור המבוטח ובני משפחתו ובפרט כאשר המבוטח הוא אחד המפרנסים העיקריים בתא המשפחתי שלו ובמצב בו המשכורת שלו קריטית לכלכלת הבית.

איך לקנות ביטוח חיים לחולי סרטן?

רכישת ביטוח חיים לחולי סרטן איננה מטלה פשוטה, לכן אנו ממליצים לקבל ייעוץ לפני רכישת פוליסת ביטוח כזאת או אחרת, מומחי הביטוח שלנו ישמחו להסביר לכם על קשת האפשרויות הקיימת בשוק הביטוח העכשווי ויסייעו לכם לאתר את פוליסת הביטוח שהכי תתאים לכם.

ביטוח חיים לחולי סרטן בהנחה בלעדית