ביטוח חיים לחולי ALS

תוכלו לחסוך עד כ-מאות שקלים בחודש
מבלי לוותר על איכות הביטוח
דירוג ביטוחים

4.7 שביעות רצון הקוראים שלנו

כל מה שתצטרכו על מנת לבחור ביטוח מעולה

ביטוח חיים לחולי ALS? 

חולי ALS מתקשים מאוד באיתור פוליסת ביטוח חיים שתספק להם הגנה במקרה של אובדן כושר עבודה או במקרה של פטירה. מחירי הביטוח המוצעים לחולים ב-ALS יקרים מאוד ביחס לביטוחים רגילים וברוב המקרים התמורה שמקבל המבוטח במסגרתן מצומצמת ומוגבלת, לעיתים ברמה שהופכת את הביטוח לחסר תועלת. 

מחלת ה-ALS נחשבת לגורם סיכון בולט מאוד, חברות הביטוח פועלות בהתאם ומנסות שלא לבטח חולים במחלה בביטוחים חדשים. זאת, לאור העובדה שחולים ב-ALS נמצאים בסיכון גבוהה בהרבה ביחס לשאר האוכלוסייה להגיע למצב של אובדן כושר עבודה ופטירה. כאשר חברות הביטוח מסכימות לבטח חולים במחלה הן דורשות ממי שרוצה לרכוש את הביטוח פרמיה בעלות גבוהה מאוד. 

מה זה ביטוח חיים לחולי ALS? 

ביטוח חיים לחולי ALS מאפשר להם ולבני משפחותיהם לקבל תמיכה והגנה במצב של אובדן כושר עבודה או חס וחלילה במקרה של מוות. ביטוח חיים מעניק לבני המשפחה של המבוטח משענת כלכלית איתנה, זאת הודות לעובדה שחברת הביטוח תצטרך לשלם למוטבים המופיעים בפוליסת הביטוח סכום כספי לא מבוטל, כפי שמופיע בפוליסת הביטוח שנרכשה. 

ברוב המקרים בוחרים המוטבים לקבל את הפיצוי בפעימה יחידה, לחילופין למוטבים עומדת הזכות לדרוש לפרוש את הסכום על פני חודשים ושנים ולקבלו כקצבה חודשית. בחירה כזאת מהווה חלופה למשכורת שאבדה כתוצאה מכך שהמבוטח מפסיק לסייע בפרנסת המשפחה, בין אם בגלל אובדן כושר עבודה ובין אם בגלל פטירתו. 

כעת נסביר את הבעיות ברכישת פוליסת הביטוח הסטנדרטית על ידי חולי ALS, רכישה של פוליסת ביטוח רגילה למעשה מעמידה אותה בפני מצב די סביר שבה תביעת ביטוח החיים תדחה על סמך סעיף בפוליסת הביטוח שמסיר את האחריות מעל כתפי חברת הביטוח במצב בו המבוטח נפטר או איבד את כושר העבודה שלו כתוצאה מאובדן כושר עבודה.

סעיף זה מעניק לביטוח הסטנדרטי שנמכר לאנשים בריאות להיות כמעט לא רלוונטי עבור חולי ALS, זאת כיוון שכמעט כל פגיעה במצב הרפואי של חולה ב-ALS יכולה להיות מקושרת בצורה ישירה או עקיפה למחלה. כך יוצא שרכישת ביטוח זה עלולה לגרום למבוטח לשלם סכומים גבוהים לאורך חודשים ולא לקבל פיצוי ברגע האמת. 

לאור הבעייתיות הרבה הכרוכה ברכישת ביטוח חיים סטנדרטי ייתכן שחולה במחלה יקבל כיסוי טוב בהרבה מביטוח חיים שלא דורש מהמבוטח למלא שאלון רפואי לפני רכישתו. לביטוח הזה יש תנאים שונים מהביטוח הרגיל, חלקם מועילים למבוטח. למשל העובדה כי חברת הביטוח לא יכולה לסרב להעביר תשלום על סמך מצב רפואי קודם. וחלקם פחות טובים למבוטח, למשל העובדה כי חברת הביטוח לא תצטרך לשלם למבוטח במקרה של פטירה בתוך שלוש השנים הראשונות לרכישת הפוליסה.

אם תרצו לשמוע עוד על פוליסת ביטוח חיים שלא דורשת מהמבוטח למלא שאלון יועצי הביטוח שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולהסביר לכם על הפוליסה ועל כל התנאים שהיא והזכויות שהיא כוללת.

נקודות אפורות
מחירים מנצחים, פוליסות מושלמות
אימוג'י לבבות בעיניים
מנורה

רצף הכנסה

פוליסת ביטוח חיים מבית מנורה מבטחים
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

כלל כפול למשפחה

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
הראל

מגן

פוליסת ביטוח חיים מבית הראל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי
כלל

ספיר

פוליסת ביטוח חיים מבית כלל
הנה תיאור מגניב שהייתי רושם על פוליסה כלשהי , מעניין איך זה יוצג והאם זה יותר מדי

כמה עולה ביטוח חיים לחולי ALS? 

העלות של ביטוח חיים לחולי ALS צפויה להיות גבוהה באופן משמעותי ביחס לעלות הביטוח למי שאינו חולה במחלה, הפערים ביטוח חיים לחולה במחלה לבין מבוטח בריא יכולים להגיע לעשרות אחוזים כאשר התמורה שיקבל האדם הבריא תהיה טובה לאין שיעור ביחס לתמורה שיקבל מי שחלה ב-ALS. 

החשיבות של ביטוח חיים לחולי ALS

ביטוח חיים משמעותי במיוחד כאשר אנו מתייחסים למשפחות בהן המשפחה מסתמכת לפרנסתה על בן משפחה אחד, או שבן משפחה אחד אחראי לחלק משמעותי מההכנסות החודשיות. במשפחות מהסוג הזה אובדן ההכנסה המגיעה כתוצאה מפטירה או אובדן כושר העבודה של המפרנס העיקרי עלולה להיות משמעותית.

כאשר המפרנס העיקרי חולה במחלה קשה כמו ALS יש סכנה מוחשית להידרדרות במצבו ולכן רכישת ביטוח חיים יכולה למנוע פגיעה כלכלית במשפחה במצב בו המפרנס העיקרי נקלע לבעיות רפואיות. 

איך לקנות ביטוח חיים לחולי ALS?

אנו ממליצים להתייעץ עם מומחים בתחום הביטוח לפני רכישה של ביטוח בריאות מכל סוג. בנוסף, יועצי הביטוח שלנו ישמחו להעניק הסברים על כל שאלה שתהיה לכם ועל כל האפשרויות לרכישת ביטוח חיים הקיימות בשוק, יועצי הביטוח שלנו יסייעו לכם במציאת פוליסת ביטוח שתתאים בדיוק לצרכים ולטפל בכל הבעיות שאולי תתקלו בהם הליך החיפוש והרכישה של פוליסת ביטוח חיים. 

ביטוח חיים לחולי ALS בהנחה בלעדית